Kocam kamyonşöförü olarak Berlinde bir taşıma şirketinde çalışıyor. Uluslararası çalmış olduğu için her vakit evde olamıyor. Geçen sene yazın dinlence yapmak istediğimizde, kocama işyerini yeni değiştirdiği için izin vermediler. Kocam da, “Sen çocukları al, Türkiyeye babamın yanına git, tatilini yap, dinlen…” deyip bizi Türkiyeye gönderdi. İlk başta ben gitmek istemedim, şundan dolayı kayınbabam (kaynanam öleliden beri) sakin bir balıkçı köyündeki yazlığında kalıyor, ne bir eğlence yeri, ne de alış veriş yeri var. Kocam, “Nazan, dönüş biletini aleni tarihindeki alırız, beğenmezsen erken dönersin, beğenirsen istediğin kadar kal…” deyip beni ikna etti.

Çocuklarla (biri 3, biri 4 yaşında) İstanbula uçtum. Havaalanından kayınbabam aldı, hususi otosu ile gelmiş. 4 saat yolculuktan sonra kayınbabamın kasabadaki evine vardık. Kayınbabam, “Kızım burada bir kaç gün dinlenip alış veriş yaparsın, sonrasında yazlığa gideriz.” dedi, ben de kabul ettim. İki gün kasabanın altını üzerine getirdik, kendime fazlaca seksi iç çamaşırları, bikini, gecelik benzer biçimde şeyler aldım. Alış veriş yaparken kayınbabam hep benimle geldi, çocuklarla ilgilendi. İki gün sonrasında yazlığa gittik. Yazlık zeytin ağaçları içinde, denize fazlaca yakın bir yerde idi. Haftasonu kalabalık olmasına karşın, haftaiçi sahil bom boş oluyordu, sadece yakında yazlıkları olanlar geliyordu.

Tatilimizin 4. Günü idi. Kayınbabam sabah kalkmış, duş alıyordu. Ben salona geçerken tesadüfen gördüm, banyonun kapısı aralık kalmış, içerisi gözüküyordu. Elimde olmadan gözüm içeri kaydı. Kayınbabamı ilk kez çıplak olarak görüyordum, daha ilkin kendisini mayo ile bile görmemiştim. Kayınbabamın siki sönük hali ile bile etkisi altına alan büyüklükte idi. İçim bir hoş oldu, o anda içimden kayınbabamla sikişmek düşüncesi geçti. Acaba kayınbabam beni sikmek istermiydi? (Kayınbabam ilk yabancı erkeğim olmayacaktı, daha öncede kocamı onlarca kere boynuzladım) fakat bu sefer durum başkaydı, sikişmeyi düşündüğüm erkek kocamın babası idi. Yinede şansımı denemeye karar verdim. Kasabadan aldığım bikinimi giyip, banyodaki aynanın karşısında süslenmeye başladım. Bikinimin üzeri memelerimin uçlarını anca kapatıyordu, alt kısmı ise Tanga, sırf amımı kapatıyor, arkadan ise ipi götümde kayboluyordu.

Kayınbabam çırılçıplak, sikini sallaya sallaya duştan çıkıp beni aynanın karşısında o şekilde görür görmez, derhal asılı duran havluya uzanarak, beline doladı, “Ne yapıyorsun kızım banyoda, hemde bu kılıkla?” diye sordu. Ben de, “Çocuklarla fazla sıcak olmadan denize gitmek istiyorum, çok sıcak olunca çocukları çarpar baba…” dedim. Kayınbabam arkamda dikilmiş, hiçbirşey söylemeden beni süzüyordu. Elimdeki tarağı kasıtlı olarak yere düşürdüm ve kayınbabamın önünde domalarak aldım. Kayınbabam arkamdan rahat amcığımı görmüştür, zira Tangamın ipini iyice götümün arasına sokmuştum. Hiç arkama bakmadan belime bir Pareo sararak banyodan çıktım. Çocukları da alıp sahile indim.

Çocuklar kumsalda canlandırırken kayınbabam da geldi. İkimiz denize girip biraz yüzdükten sonra çıkıp havlunun üstünde güneşlenmeye başladık. Kayınbabam, “Kızım kavrulacaksın böyle, arkana güneş hasım sürmemi istermisin?” dedi. Ben de derhal arkamı döndüm, yüzüstü uzandım havluya. Kayınbabam sırtıma güneşyağı sürerken, ben kollarımı yastık şeklinde yüzümün altına birleştirdim. Böylelikle yanlardan göğüslerimi de görmesini sağladım, sanki bilincinde olmadan frikik vermişim şeklinde. Kayınbabam koltuk altımdan memelerime ellemeye çalışıyordu. İçimden (Evet balık yemi yuttu, bu erkek beni kati siker!) diye düşündüm. Kayınbabam daha sonra belimden aşağıya da güneşyağı sürmeye başladı. Oralar elimin ereceği bölgeler olmasına rağmen asla itiraz etmedim, bacaklarımı, götümü, kalçalarımı, heryerimi güzelce yağlattırdım. Ben de sonra göğsüme ve memelerime sürdüm, kayınbabama doğru dönüp bacak aramı yağlamaya başladım. Sahilde kimse olmadığı için rahat hareket edebiliyorduk…

Yaklaşık 2 saat sonra kayınbabam, “Hadi kızım eve gidip birşeyler yiyelim.” dedi ve eve gittik. Ben çocuklarla duşa girdim. Ben çocukları yıkarken kayınbabam yemek birşeyler hazırlamış, yedikten sonrasında küçüklere, “Hadi bakalım siz yukarı çıkıp yatın, öğlen uyku saatiniz geldi, uyuyun dinlenin, şayet uyumazsanız sizi birdaha denize götürmem!” dedim. Çocuklar yukarı çıktılar, bizde kayınbabamla denize bakan balkona oturup birer bira açtık. Biralarımızı yudumlarken kayınbabamla biran göz göze geldik, ama ne biçim oldum, resmen bakışlarla sikişiyor gibiydik. Kayınbabam, “Bak Nazan, istersen asla zaman kaybetmeyelim!” dedi. Ben sadece kafamı sallayarak onayladım. Kayınbabam sanki bu hareketimi bekliyormuş gibi derhal önüme diz çöküp bacaklarımı ayırdı. Nasılsa denizden bizi kimse göremezdi. Tangamı kenara çekerek sulanmış amcığımı yalamaya başladı. Çok geçmeden ben sarsılarak kayınbabamın ağzına boşaldım. Kayınbabamı balkonda yere yatırıp, ben de onun sikini emmeye başladım. Kayınbabamın da boşalması uzun sürmedi. Ayağa kalkıp, “Hadi babacığım yatak odasına geçelim!” dedim. Doğru yatak odasına gittik…

Kayınbabamın siki şiddetinden bir şey kaybetmemişti. Bacaklarımı omuzuna alıp, “Benim orospu gelinim, dinlence boyunca seni bu yarağın müptelası yapacağım, o sünepe kocan seni bu şekilde asla sikmemiştir!” deyip yarağını am deliğimin derinliklerine soktu. Kayınbabamın siki amcığımın içinde hiç kıpırdamadan öpüşüyorduk. Kayınbabam, “Söyle bana orospu gelinim, seni kocandan başkası da sikiyor mu, bu tatlı amcık başka yarakların dibine da yatıyor mu?” diye sorular soruyor, ara sıra da yarrağını çıkartıp tekrar köklüyordu am deliğime. “Ne yapayım baba, oğlun beni yeterince sikmiyor, ben de başka erkeklere veriyorum!” dedim. Kayınbabam amcığımı bu biçimde yarım saat siktikten sonrasında, döllerini amcığımın en derin yerine boşalttı. Birlikte duş alıp, çocukları kontrol ettik, ikiside daha uyuyordu. Oturma odasına geçtik. Ben üzerime ince bir bluz, altımada geniş bir etek giymiştim (altıma kilot giymediğimi yazmama gerek varmı?), kayınbabam ise sadece şortlaydı.

Gittim kayınbabamın şortunu hafif sıyırıp kucağına oturdum. Kayınbabamın yarı inik siki amımın dudakları içinde duruyordu. O sırada kocamdan telefon geldi. Kayınbabama ‘Sus’ diye işaret edip, telefonda kocamla konuşmaya başladım. Kocam babasını sordu, “Kahveye gitti…” dedim. “Ya çocuklar?” diye sordu, “Yukarıda uyuyorlar…” dedim. “Yani yalnızsın?” dedi, “Evet…” dedim. Yalnız olduğumuz zamanlar kocamın saplantısı benimle telefonda cinsellik yapmak. Bana fantazilerini konu alıyor, “Ah karıcığım şuanda yanında olsam seni nasıl sikerdim…” falan diyordu. Ben de, “Aşkım yarak yemeyi oldukca özledim, bak seni başka erkeklerle boynuzlamamak için kedimi zor tutuyorum, şimdi yanımda olsaydın sulanmış amcığıma sokardın…” dedim. Bu arada konuşmalarımızı duyan kayınbabamın yarağı altımda tekrar canlandı ve amıma girmeye başladı. Kocama telefonda, “Amcığım yanıyor şuanda, sen yoksun diye şimdi amıma salatalık sokacağım, patlıcan sokacağım, havuç sokacağım, kabak sokacağım, amcığım manav dükkanına dönecek bu gidişle, ne olur müsade ver de kendimi başka ekeklere siktireyim!” dedim.

Kocam olacak avanak ta, amımdaki babasının yarağından habersiz, “Hayır, hayatta müsade etmem, senin o am deliğini benden başka kimse sikemez!” diye inliyordu. Kocamın birden sesi kısıldı, belliki tekrar avcunun içine boşaldı. Kocamla telefonda vedalaştık, kapattık. Kayınbabam da, “Nazan helal olsun, sen büyük bir orospusun, bayıldım sana!” diyerek, alttan hızlı bir halde amımı sikmeye başladı ve döllerini tekrar amımın derinliklerine fışkırttı. 6 hafta dinlence işte bu şekilde kayınbabamla sikişmekle geçti.

Şimdi kocama (Babam rahatsız diye) mazeret uydurarak, yeniden Türkiyeye, kayınbabama kendimi siktirmeye gidiyorum.