Merhaba ben istanbuldan Erkan, 37 yaşındayım ve evliyim. Eşimin teyzesinin bekar bir kızı var. Kız oldukça güzel, daha 20 yaşlarında ve bir bankada çalışıyor. Üniversite mezunları giremezken, bu kız lise mezunu olduğu biçimde iyi mi yaptı etti bir bankaya işe girmeyi başardı, uzun zaman kafam almamıştı. Aradan sıradan vakit geçti, 2 yıl falan. Benim bankalık işim olduğu zaman bu kızın çalıştığı banka şubesine gidiyordum hep. Arada akrabalık var ya, bekletilmeden işlerimi derhal hallediyordu.

Bir gün akşam üzeri arabamla tesadüfen bankanın önünden geçmem gerekiyordu. Tam bankanın önüne yaklaştım, bunun da mesaisi bitmiş, bankadan çıktı. Onu arabama alıp evlerine bırakmayı düşünürken, o önümdeki taksiye bindi. Şaşırdım, bu sebeple evleri çok yakın, minibüs tam önünden geçiyor. Sonuçta 1-2 TL’ye minibüsle gitmek varken taksiye niye bindi diye düşündüm ve binmiş olduğu taksiyi takip ettim. 3 yada 4 kilometre sonra bir yol ağzında taksiden indi, derhal orada bekleyen lüks bir özel araca doğru yürüdü. Cep telefonumla arabaya binerken resmini çektim ve aracın plakasını aldım. Yakın takip peşlerindeyim. Bindiği aracın içerisindeki kişi, çalıştığı bankanın şube müdürü. (Sonradan öğrendim, onu bankaya işe alan müdürmüş!) O araçta bankanın müdürlere tahsis ettiği araç.

Sonunda takibin sonu geldi, müdür bunu Tuzlada yazlık evlerin bulunduğu site gibi biryere getirdi. Ben arabayı dışarı park ettim. Bunlar sitenin içerisine park ettiler ve bir eve girdiler. Aradan 10-15 dakika geçtikten sonrasında ben de siteye girdim. Onların girdikleri evin çevresinde dolanıyorum. Perdesi aralık kalmış bir odanın camından içeri bakıp birşeyler görmeye çalışıyorum, ancak salonu görebiliyorum. İçerden sesler gülüşmeler falan geliyor ama birşey göremiyorum. Bir müddet sonra perdesi aralık odanın önünden müdür geçti, erkeğin üzerinde sadece donu vardı. 2 dakika sonra peşinden kız külot ve sütyenle geçti. Mutfağa geçtikleri belliydi. Sonra sarmaş dolaş salona geçtiler ve üzerilerinde kalan son parçaları da çıkardılar. Çırıl çıplak öpüşürlerken birkaç fotoğraf çektim. Sonra yatakodasına geçtiklerini sanıyorum, göremiyordum ama gelen seslere bakılırsa içeride müdürle o biçim sikişiyorlardı. Ordan uzaklaştım, bakkaldan 4 adet bira aldım, evden çıkmalarını beklerken arabamın arasında içiyorum.

1 saat falan sonra evden çıktılar. Müdürün arabasına yaklaşırlarken çaktırmadan bir kez daha ikisini birlikte resimlerini çektim ve sonrasında arabamdan indim ve kıza kendimi gösterdim. Bunda renk beniz attı, bir iki saniyeliğine dondu kaldı. Müdür aracın kapısını açtı, arabaya bindiler ve gittiler. Ben takip edeni bıraktım, iyi mi olsa göreceğimi gördüm ve resimlerini çektim. Aradan 4 gün geçti, bankada bir işim varmış gibi kızın yanına gittim. Kız beni görünce şaşırdı, kızardı ve bir an dili kapıldı. Kendine vardığında, “Erkan abi, sefalar getirdin, buyur işlem mi yaptıracaktın?” diyebildi. Ben de, “Hayır, öylesine uğradım, akşama çıkışta görüşelim, seninle konuşacaklarım var.” dedim. Kız ne desin, zorunlu “Tamam abi.” dedi. Bankadan ayrıldım.

Akşam bankanın önünde otomobille temenni ediyorum. Saat 18:30 da çıktı bu, geldi bindi arabama. Hiç konuşmadan sahile doğru sürdüm arabayı. Yolda bakkaldan 8 adet bira aldım, sonrasında çektim arabayı sahilde tenha bir yere. Birer bira açtım ikimize, birer de sigara yaktık. Bizim kız süt dökmüş kedi gibi, ağzını bıçak açmıyor. “Eeee anlat bakalım, müdürle aranızdaki ilişkiyi!” dedim. Bu ilkin kem küm etti, “Aramızda birşey yok, müdür bey bazı dosyaları yazlığına götürmüş, valla aylık bilançolara baktık çıktık sadece.” dedi. “Hiç boşuna asılsız söyleme! Kızım bu gözler herşeyi gördü!” dedim. Sonunda itiraf etmeye başladı, ve “Bu bana torpil yaptı da, beni bankaya aldırdı da, ona borçlu kaldım da, benimle olmak isteyince kıramadım da, zorunlu kaldığım için yaptım da…” benzer biçimde mazaretler anlattı.

“Peki ben bu tarz şeyleri sizinkilere anlatırsam halin ne olur?” dedim. “İnkar ederim!” dedi. “Çektiğim resimleri de mi inkar edersin?” diyince morardı, sustu kaldı, sonrasında ağlamaya başladı. Ardından, “Nolur Erkan abi, bizimkilere anlatma, ne istersen yaparım!” diye yalvarmaya başladı. Fermuarımı açtım, sikimi çıkardım ve “Hadi yala bakalım!” dedim. Ağladı, “Yapamam!” dedi. Buna bir tokat çaktım, saçlarından tuttum kafasını sikime bastırdım, “Yala!” dedim. Bu ağlaya ağlaya sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı. Çok geçmeden bunun ağzının içine boşaldım ve döllerimi zorla yutturdum. Kağıt mendille bunun ağzını yüzünü sildikten sonra, bir bira verdim buna, birde sigara yaktım verdim. “Bak kızım, ağlayacak sızlayacak bir durum yok ortada, kiminle sikişirsen sikiş, beni ilgilendirmez, merak etme hiç kimseye anlatmam, yeter ki benim de gönlümü et! Anlaştık mı?” diyince ağlamayı kesti ve “Anlaştık.” dedi. Bu konuşmamdan sonra azca da olsa rahatlamıştı.

Birası ve sigarası bittikten sonra gömleğinin düğmelerini açtım ve birazcık göğüslerini okşadım. Sonra, “Arka koltuğa geç bakalım!” dedim. Hiç itiraz etmeden geçti arkaya. Ben de yanına geçtim. Eteğini yukarı toplayıp, bacağından külodunu çektim çıkardım. Bacaklarını ayırıp bunun am deliğini bir güzel yaladım. Amını yalamam bayağı hoşuna gitti, zevkten inlemeye, ohlar ahlar çekmeye başladı kancık, amı ıslandı. Baktım amını birazcık daha yalasam orgazm olacak boşalacak. Bıraktım am deliğini yalamayı, sikimi verdim ağzına, yalayarak kaldırdı. Sonra bunun kaygan amcığına sikimi yerleştirdim, başladım sikmeye. Amına gidip geldikçe bu çoştu iyice, tırnaklarını sırtıma geçirdi resmen. Bir iki defa sert yerleştirip çıkarınca, bu derin bir inlemeyle, sarsılarak boşaldı. Birkaç saniye sonra ben de amından çıkardım sikimi ve bunun memelerine, suratına doğru fışkırttım döllerimi.

Bizim kız halinden çok memnundu, yarrağı yeyince açıldı iyice, bir bira daha istedi, açtım verdim. Birası bitince kendiliğinden öpüşmeye ve sevişmeye başladı benimle. Sikimi taşşaklarımı avuçlayarak, sıvazlayarak, yalayarak tekrar kaldırdı. Buna sormuş oldum: “Müdüre götten de veriyormusun?” dedim. ‘Evet’ anlamında kafasını salladı. “Dön bakalım arkanı!” deyip bunu domalttım. Götü kabak benzer biçimde, sikilmeye hazır bir biçimde, emrime amadeydi. Göt deliğine ve sikimin başına tükürüp, bunun götüne öyleki bir yerleştirdim ki, resmen dudaklarını ısırdı. Götüne habire pompalıyorum. Biraların da tesiri ile, 3. Kere boşalmam bayağa uzun sürdü ve götünün deliği laçka oldu iyice. Zar zor boşaldım nihayetinde. Yorulmuştum, bu seferlik bukadar yeterdi. Kağıt mendille götünden akan dölleri sildikten sonrasında toparlandık. Üstüne birer sigara daha yaktık ve kızı evine bırakmak için yola çıktım. Az ilkin ağlayan o kızın suratında güller açmıştı, halinden öyle bir memnun ki, sorma gitsin!

Artık ne zaman istersem kuzu kuzu geliyor, asla sıkıntı çıkarmıyor, amcığını götünü çatır çatır sikiyorum, sonra da ellerimle evlerine bırakıyorum…