Merhaba, ben Bulut. 32 yaşlarında, 1.77 boyunda sarı saçlı ve seksi oldukça seven, evli bir erkeğim. İstanbul Pendik’te oturuyorum. Mesleğim ev, otel ve yat mobilyası üstüne. Dedim ya, seksi oldukça severim ve olmadık fantaziler peşinde koşarım. Ve şimdiye kadar istediklerimin çoğu gerçekleşti. Bunlardan biride şimdi size anlatacağım olay. Dayımın 18 yaşındaki kızı Gülşenle aramda gerçekleşti.

Dayımın kızı Gülşen köyden annemlere misafirliğe gelmişti. 1-2 ay kalıp gidecekti. Köyden gelmeden 6 ay öncede onu köyden biriyle sözlendirmişlerdi. Her neyse Gülşen geldi ve annemlerde kalmaya başladı. Bu arada Gülşenin mükemmel bir fiziği var. İri göğüsleri, dolgun kalçaları ve sütun şeklinde bacakları beni hep cezbetmiştir. Hatta daha önceleri köye gittiğimde 1-2 kere yanaşmaya çalıştım ama pek oralı olmadı, ben de asla üstelememiştim.

Bizim biraderle ortak bir atölyemiz var. Burada mutfağa yönelik hediyelik eşyalar falan da yapıyoruz. Atölyede bay bayan komplike çalışıyor. 10-15 gün geçtikten sonrasında bizim Gülşenin canı sıkılmaya başlamıştı. Bizimkilerde istersen atölyede takılabileceğini, hemde maaş bile alabileceğini söylediler. Bu fikir Gülşen’in hoşuna gitti ve bizimle beraber çalışmaya başladı.

Ben zaman zaman Gülşene bizim eve de misafirliğe gelmesini sölüyordum, işte yengen gelsin diyor falan gibilerinden. O da, “Olur, bir akşamda size gelirim.” deyip geçiştiriyordu. Yine bu şekilde bir gündü ve o akşam benim hanım annnesigillerde kalacaktı. Hatta beni de çağırdı, ben de, “Karıcım ben bitap olurum, sen git, yarın seni baban getirir.” dedim. Hanım da, “Tamam.” dedi. Benim aklıma hemen şeytanlık düşmüştü, akşam paydosa yakın falandı, Gülşen’e, “Bu akşam bize geliyorsun, valla ayıp oluyor ha! İstanbula geldin, bizde kalmadan mı gideceksin? Hem yengen de çok sevinir!” diye takıldım. O da, “Tamam Bulut abi, bu akşam size geleyim hiç olmazsa.” dedi. Ben öyleki sevinmiştim ki, doğal bunu Gülşene belli etmedim.

Paydos saati geldi ve hepimiz üstünü değişti ve çıktı. Gülşene “Hadi gidelim.” dedim ve bizde çıktık. Yoldan minibüse bindik. Bizim ev 10 dakika falan zaten. Minibüste giderken, ne yapsam iyi mi etsemde bu akşam gülşeni siksem hesaplarının peşindeyim. Neyse eve geldik. Ben bahaneden zile bastım. Tabi kimse açmayınca kendi anahtarımla içeri girdik. Bu arada Gülşen benim hanımın evde olacağını tahmin ediyordu, “Yengem nerde? Evde yok mu?” diye sordu. Ben de şaşırmış benzer biçimde yaptım, “Alışverişe falan mı gitti acaba?” dedim ve cep telefonumu çıkardım. Yalandan hanımı arıyormuş gibi yapmış olup, kendi kendime biraz konuştuktan sonrasında kapattım, “Ya yengen annesigillerde imiş, siz oturun ben gelirim dedi.” dedim.

Gülşene, “Hadi sen duş al, atölyde üstün başın batmış.” dedim. Gülşen ilkin yok falan dedi, fakat ben üsteledim, “Ya olurmu o şekilde şey, duşunu alda bişeyler yiyelim hadi!” dedim. O da ısrarıma dayanamadı, “Tamam.” dedi. “Ben sana yengenin giyeceklerinden vereyim.” dedim ve döşek odasından bizim hanımın ipek sabahlığı ile atlet külot verdim. Ve Gülşen banyoya girdi. Bu harika bir fırsattı. Aradan 2-3 dakika geçince, doğal olarak ben hemen banyonun kapısına gittim, anahtar deliğinden dikizlemeye başladım. Offff be!!! Gülşen tam karşımda çırıl çıplak soyunmuştu. Harika bir amcığı vardı, göğüsler desen o biçim, tam bir afetti bizim dayı kızı Gülşen. Anahtar deliğinden onu seyrederken, bir yandanda yarrağımla oynuyordum. Tabi benim yarrak kemik gibi olmuştu. Bu arada Gülşen de banyoda her yerini sanki okşayarak yıkıyordu. Amını tahminen 1-2 gün ilkin tıraş etmişti, amı kaymak gibi, lokum gibiydi, valla.

Derken dayı kızı banyodan çıktı. Üstünde benim verdiğim sabahlık vardı. Bana “Bulut abi, bu biraz acaip oldu, doğru dürüst giyecek birşeyler yokmuydu?” dedi. Ben de, “Sadece bu tarz şeyleri bulabildim, aslına bakarsak yakıştı sana. Sen geç içeri otur, ben de bir duş alıp geleyim.” dedim. Gülşen oturma odasına geçti. Ben de duşumu alıp içeri geldim, “Of fazlaca yorulmuşum ya!” diyerek yanına oturdum. “Omuzlarım kopuyor sanki, omuzlarıma 2 dakika masaj yaparmısın zahmet olmazsa?” dedim. Gülşen de “Olur yapıyım Bulut abi.” dedi. Sırtımı döndüm masaj meydana getirmeye başladı. Elleriyle omuzlarımı narin narin ovalıyordu. Ben de, “Böyle rahat değil.” deyip yere Gülşenin tam bacaklarının arasına oturdum. Gülşen devam etti. Gülşene birazcık daha sert yapmasını söyledim. O da “Valla fazla anlamam, becerebildiğim bukadar.” dedi. “Dur ben sana göstereyim.” dedim ve birşey söylemesine fırsat vermeden hemen onun omuzlarını ovalamaya başladım.

Hemde ne ovalamak! Yavaş yavaş kollarına doğru, omuzlarına, sırtına doğru gezdiriyordum ellerimi. Gülşen sanki gevşemişti. Bir ara sormuş oldum, “Nasıl hoşuna gidiyor mu?” diye. “Evet, güzel yapıyorsun Bulut abi.” dedi. Sonra, “Gülşenciim, sen şu şekilde koltuğa doğru uzan, bak masaj nasıl olurmuş sana iyice göstereyim.” dedim. Gülşen, “Gerek yok Bulut abi, bu şekilde iyi.” dedi. Ben fırsatı kaçırmak istemedim, “Hadi canım uzanıver, nolcak? Böyle bir masajcı bulmuşsun daha ne istiyorsun?” dedim ve Gülşeni koltuğun üzerine sırtüstü yatırdım. Ta ayak parmaklarından başladım masaja. Gülşen gözlerini kapamış, kendini salmıştı. Yavaş yavaş yukarıya doğru masaj yaparak geliyordum. Bacaklarını ovalarken üstündeki sabahlığıda iyice sağa sola sıyırdım. Külodu görünüyordu. Benim yarrak dimdik olmuştu. Masaja devam ederek tam çatala yaklaştım. Bacaklarını hafif açmasını söyledim.

Gülşen hiç itiraz etmeden bacaklarını araladı. Sanki al bu lokum şeklinde amcık senin der gibiydi, onu istediğin gibi okşa, ye bitir, sik der gibiydi. Ben masaj bahanesiyle ellerimi ufaktan ufaktan amcığına dokundurup çekiyordum ve Gülşenden çıt çıkmıyordu. Bundan cesaret alarak iyiden iyiye amını ellemeye okşamaya başladım. Gülşen kendini iyice bırakmışmıştı. Fakat ikimizdende bir kelime çıkmıyordu. Ben artık bu iş tamam dedim kendi kendime ve sabahlığı üstünden çıkardım. Off be! Ne harika birşeydi o şekilde, Gülşen önümde sere serpe yatıyordu ve heryeri meydandaydı. Sonunda tüm hayallerim gerçek oluyordu. Artık amcığını iyice avuçlamaya başlayınca, Gülşen ufaktan ufaktan inliyordu. Amını okşayarak elimi külodunun içine soktum. Aman tanrım! Yanıyordu amcığı. Daha fazla sabredemedim, külodunu aşağıya doğru sıyırıp çıkardım.

O ne muhteşem bir amcıktı o şekilde, lokum şeklinde! Hemen amcığını yalamaya başladım. Amcık dudaklarını, içini, dışını, her yerini yalıyordum. Yavaşça yukarıya doğru çıktım ve atletini de çıkarıp, göğüslerini yalamaya başladım. Boynunu, dudaklarını, göğüslerini, amcığını… Her yerini yalıyordum. Bu arada kendimde soyundum. Benim yarrak taş gibi olmuştu, parçalayacak delik arıyordu. Yarrağımı yavaşca Gülşenin amcığına sürtmeye başladım. Yarrağımın kafasını ıslatıp amının deliğine dayadım, minik minik sokmaya başladım. Biraz abanmaya başlayınca, Gülşen sessizliği bozdu ve “Bulut abi lütfen yavaş ol, şeyin fazlaca kalın, acıtma.” dedi. O anda aklıma Gülşenin daha bakire olabileceği geldi, hemen durdum, yarrağımı çekip, “Gülşencim, daha ilkin yapmışmıydın?” diye sormuş oldum. O da, “Bir kere yapmıştım, köyde sözlümle.” dedi. Bakire olmadığına oldukca sevinmiştim, “Tamam tatlım, merak etme, acıtmam!” dedim.

Sonra yarrağımı yine amına sokup, özenli bir halde sokmaya başladım. Amının içerisi alev alev yanıyordu. Bu kız bu ateşle iyi mi duruyordu inanamıyorum şu demek oluyor ki. Nihayet sikimi sonuna kadar kökledim ve artık git gel yapmaya başladım. Ohhh be! Sonunda dayımın kızı Gülşeni altıma almış, kütür kütür sikiyordum. Kalçalarından kavradım, kendime doğru çektim, bacaklarını omzuma aldım ve şakır şakır sikmeye başladım. Gülşen dillenmişti birden, o Ahhh’lamaları, Ohhhh’lamaları duymalıydınız. Gülşen ellerini belimden kenetlemiş, beni sımsıkı kendine çekiyor, “Bulut abi harikasın, devam et, durma!” diyor başka birşey demiyor. Ben de alev şeklinde amına bastıkça basıyordum ve “Sen iste birtanem, seni sike sike mahvedicem!” diyerek amının arasında makina gibi gidip geliyordum. Az sonra Gülşen altımda inleyerek orgazm oldu.

Fakat ben boşalmamıştım daha. Sikimi amından çıkarıp, arkasını dönmesini söyledim. Birden irkildi ve “Ne yapacaksın Bulut abi?” dedi. “Birşey yapmayacam hayatım, sen dön arkanı!” dedim. Fakat Gülşen götünü sikmeye niyetlendiğimi anlamıştı, “Bulut abi, yengem gelebilir her an, hadi toparlanalım artık.” dedi. “Yengeni merak etme, annesigillerde duracak bu gece!” deyip arkasını döndürmeye çabalıyordum. “Bulut abi, arkadan yaptırmadım daha, fazlaca acıyormuş ordan!” dedi. Ne olursa olsun, kararlıydım, Gülşenin karpuzunu da yaracaktım. “Bana güven aşkım, herşeyi bana bırak, acıtmayacam!” dedim ve çevirip domalttım. Arkadan sikimi amına ve göt deliğine sürtmeye başladım. Sonra iyice tükrükleyip göt deliğine abanmaya başladım. Ben abandıkça o götünü benden kaçırmaya çalışıyordu.

Yarrağımın başını birdaha ıslattım ve daha sert abanmaya başladım. Yarrağımın birazı girmeye başladı, fakat bu arada Gülşen acıdan nerdeyse ağlayacaktı. Son bir hamleyle Gülşenin daracık götüne yarrağımı haşırt diye birden geçiriverdim. Tabi aynı anda Gülşen çığlığı bastı. Valla ölsede gebersede, dururmuyum artık? Götünü şakır şakır sikmeye devam ettim. Ta ki dizlerimin dermanı kesilene kadar siktim götünü ve içerisine boşaldım. O gece, sabaha kadar Gülşeni her pozisyonda siktim. Amından götünden, neresi muadil geldiyse siktim. Mükemmel bir geceydi, o şekilde ki, biz de zevkten öleceğiz zannettik.

Gülşen köye dönene kadar her fırsatta sikiştik. Akşam oldumu atölyede en son biz kalıyorduk ve minimum bir posta sikşip öyleki çıkıyorduk. Gülşen köye döndükten 3 ay sonra da sözlüsüyle evlendi. Aradan 2 yıl geçişine rağmen, halen 10-15 günde bir bana telefon açar, beni özlediğini ve kocasının kendisini doğru muntazam sikemediğini söyler. Önümüzdeki ay köye gitmeye niyetliyim. Gülşeni bu sefer tenha dağlara pikniğe götürüp, orda bağırta bağırta sikecem…

Hoşça kalınca! (Şu anda bu tarz şeyleri size anlatırken bile boşaldım.)