Selam. Ben Burak, 47 yaşındayım, Kayseride yaşıyorum ve Hastanede çalışıyorum. Başımdan geçen bu olay tamamen gerçek. Kaynım yeni evlenmişti. Karısı kapalı giyinen, esmer güzeli, afet bir kadındı. 21 yaşlarında, küçük memeleri, ince beli, yuvarlak kalçaları vardı. Bunlar derhal hemen hergün bizlere gelir giderlerdi. Her gelmelerinde ise kaynımın karısı bakışları ile adeta ‘Beni sik!’ derdi. Bir gün tekrar böyle gözlerini dikmiş bana bakarken, başımla işaret ettim, mutfağa geldi. Ben de wcye gitme bahanesiyle kalktım ve yanına gittim. Neden bana öyleki baktığını sordum. “Yok enişte bakmıyorum…” falan dedi salona geçti. Salonda otururken, gözlerinden rahatsız bulunduğunu, kendisini doktora götürmemi istedi. Sabah hastaneye gelmesini söyledim ve bunlar gittiler.

Sabah hastaneye geldi kendisini bir Cafe’ye götürdüm ve akşam olanları yeniden sormuş oldum, benimde kendisinde gözüm olduğunu ve birlikte olmayı öneri ettim. Düşünmek için benden vakit istedi ve eve gitti. Akşam eve geldiğimde baktım bunlarda evde. Kaynımın karısı yine bana gülerek baktı ve göz kırptı. Anladım ki ağıma düştü. Ertesi gün bana telefon açtı, evde yalnız bulunduğunu ve hemen evlerine gitmemi söylemiş oldu. Ben de, “15 dakika sonrasında gelirim.” dedim ve kapattım telefonu. 15 dakika sonrasında vardığımda beni kapıda karşıladı, dudağıma bir öpücük kondurdu ve salona geçtik. Kahve yaptı. Kahvelerimiz bitince yanına oturdum, okşamaya başladım. Bu da mukabil verdi, dudağıma yapıştı adeta vantuz şeklinde emiyordu.

Bunu soyundurdum sadece başörtüsu kaldı. Halının üstüne yatırdım ve amcığını yalamaya başladım. Deliler gibiydi, nasıl inlemeleri vardı anlatamam. Beni ayağa kaldırdı, koltuğa oturttu beni ve üzerime çıktı, dimdik olan sikimi kavradı, amına yerleştirdi ve üstüne oturdu. Bu en sevdiği pozisyonmuş. Üzerimde zıpladıkça ne yalan söyleyim fazlaca zevk aldım ve içine boşaldım. Üzerimden kalktı, birer sigara yaktık. Yanıma oturdu, ‘Sikimin çok büyük oldugunu, kocasının kendisini bu şekilde sikemediğini’ söyledi ve sikimle yine oynamaya başladı. Sikim yine kalktı. Bunu koltuğa domalttım, sikimi arkadan amına soktum, sikmeye başladım. Amına git-gel yaparken baş parmağım da göt deliğinde idi. Götünü sikmek istediğimi söyledim, ilkin karşı çıktı, ama göt deliği açılmıştı. Belli ki daha önceleri götünü siktirmişti…

Bir dakika beklememi istedi kalktı, yatak odasından krem getirdi. Kremin birazını sikime çaldı, birazda göt deliğini kremledi. Arkasına geçtim, sikimin başını göt deliğine yanaştırdım, az az yüklendim. Sikimin başı girdi. Biraz bekledim ve birden abandım, hepsi arasında idi. Kafasını duvara vuruyor, canının oldukça yandığını söylüyordu, fakat bırakmadım. Götünü 10 dakika siktikten sonrasında içerisine boşaldım. Sonra sikimi götünden çıkardım, banyoya gittik temizlendik. Sonra ben eve geçtim. Karımda zavallı işten geldiğimi zannediyor, bilmiyor ki kardeşinin karısını sikiyorum…

Kaynımın karısı ile 2 yıl karı koca hayatı yaşadık, benden bir çocuk aldırdı. Oruspu şimdi başka erkeklerle çıkıyormuş, ben bıraktım.