Slm ben Gaziantepten Hüseyin, 18 yaşındayım. Başımdan geçen vakası çok yakın bir akrabamın kızıyla (Yeğenimle) yaşadım. Yeğenim 17 yaşında, beyaz tende, karakaşlı, karagözlü, iri gögüslü, yuvarlak götlü, ufak tefek birşeydi. Yeğenimin benden hoşlandığını bana oldukça fazla yaklaşmasından anlamıştım. Hep benle şakalaşıyor, sürtünüyordu. Birgün anne ve babası bir düğüne gitmişti, ben de rastlantı oraya gitmiştim, o gece orda kalacaktım. Evde yeğenim, benimle yaşıt abisi, iki de küçügü vardı. Neyse yataklar serildi, benim yatağım yeğenimin ayak ucuna serilmişti. Herkes uyumuştu.

Benim aklımda ise yeğenim vardı. Acaba dokunsam iyi mi olurdu? Benden hoşlandığının farkındaydım, ama yine de tepkisinin nasıl biteceğini bilmiyordum. Ne olursa olsun dedim ve elimi yorganın altından yeğenimin ayaklarına usulca uzattım. Yani diyebilirim ki, bir karış ötedeki ayaklarına 5 dakikada ancak dokunabildim korkudan. Yavaş yavaş okşamaya başladım. Topuklarını, ayakparmaklarını okşamaya başladım. Uyanıkmıydı, uyuyormuydu çözemiyordum. Ama enazından tepki vermiyordu. Yorganın ucunu kaldırıp ayaklarını ortaya çıkardım. Karanlıktan cesaret alıp ayaklarını koklayıp öpmeye başladım. Derken biraz daha cesaretlenip ayak baş parmağını emmeye başladım. Ayaklarını yıkamadan uyumuştu, ayakları sanırım kirliydi, hafif tuz keyfi da geliyordu. Ama müthiş bir zevk almaya başladım. O leke keyfi bile müthiş bir zevk veriyordu.

Gözüm dönmüştü, elimi ince penye pijamasının geniş paçalarından amcığına doğru, bacaklarını okşayarak çıkarıyordum. Uyanıksada değilsede artık umurumda bile değildi, şu sebeple zevkten kendimden geçmiştim. Elim yeğenimin amcığına değdiğinde öleceğimi sandım, yeğenimin amcığı sıcacıktı. Parmağımı minik amcığının arasında yukarı aşağı oynatmaya başladım, am dudaklarını parmaklarımın arasında hafif hafifçe okşamaya başladım. Fakat sanırım yeğenim uyanıktı, şu sebeple amcığı ıslanmıştı, ama belli etmemeye çalışıyordu. Sikim patlayacak hale geldi, boşalmalıydım, aklıma ayakparmaklarının arasına boşalmak geldi. Sikimi diğer elimle çıkardım, sonrada elime tükürüp yeğenimin sol ayağının başparmağıyla yanındaki parmağının arasına tükürüğümü sürüp ıslattım ve sikimi bu iki ayakparmağının arasına yerleştirdim. Amcığını okşayarak, ayakparmaklarının içinde gidip gelmeye başladım. İnanılmaz bir zevk alıyordum. O biçimde müthiş bir boşalım yaşadım, hayatımın en güzel boşalmasıydı. Belki yeğenimin amcığını veya götünü sikseydim okadar heyecan ve zevk almayacaktım!