Merhaba, ben Bülent. 32 yaşlarında, esmer, iri yapılı bir beyim. Gültepe’de yaşıyorum. Birahaneden arkadaşım Hamza ile zaman zaman söyleşi ederdik. Karısı Hatice’nin kendisine kötü davrandığını ve pek sex hayatları olmadığını anlatırdı hep. Bir gün yine Hamza ile konuşurken, karısını bir başkasıyla kovuşturmak istediğini söylemiş oldu. Karısının kapalı giyinen, oldukca tutucu biri olduğunu ve ara sıra fantazi olarak başka erkekleri hayal ettiğini, fakat asla bu tür olayları gerçekten meydana getirmeye sıcak bakmadığını, şayet bu olanlardan haberi olursa evliliğinin biteceğini söylemişti. “Sen karımı ayartabilirmisin? Ayartabilirsen karımı sikmeni isterim Ortak!” dedi. Ben pek inandırıcı bulmamıştım, baya bir müddet konuştuk. “Karının resmi var ise göstersene bir!” dedim. “Yanımda yok şu anda, fakat yarın getireyim!” dedi…

Ertesi gün karısının resmiyle beraber geldi. Hatta minik bir kayıt aletine karısının sevişirken sesini de kaydetmişti. Bana dinletti. Karısı, “Sikin beni! Erkeklerim!” diye inliyordu. Bana bunların sadece bir fantazi bulunduğunu, kendisinin oldukca istemesine karşın karısının bunları gercekten yapamıyacağını, yapmıyacağını söyledi. Ben de, Telefon numarasını vermesini ve karısını benim tesadüfmüş benzer biçimde arayıp, görüşeceğimi söylediğimde, “Çok zor Ortağım, ama peki vereyim.” dedi, verdi. Kendisinin işte bulunduğunu bildigim aniden karısına telefon açtım. Çok tatlı bir kadın sesi, “Efendim?” dediğinde oldukca heyecanlanmıştım. Bu yaptığım şey benim normalde asla yapmadığım bir şeydi. Ama yapacaktım, Haticenin öyle tatlı bir sesi vardı ki, aniden sanki (Sik beni Bülent!) söylediğini düşündüm. Sikim dimdik olmuştu bile. Ben, “Pardon sanırım yanlış aradım, bir arkadaşımı arıyordum!” dediğimde, yeniden o tatlı sesiyle, “İyi günler.” deyip telefonu kapattı.

Bekledim birazcık. Birdaha arayıp ta, acaba mevzuya nerden girebilirim diye düşünüyordum. Sonunda karar verdim ve yine aradım, “Kusura bakmayın rahatsız ediyorum, fakat sesiniz o şekilde hoş ve tatlı ki, sizi aramadan duramadım!” dedim. Hatice, “Beyfendi ben sizi tanımıyorum!” dedi. Ben, “Evet biliyorum, ama sesiniz öyleki tatlı ki, hedefim sizinle sadece sohbet etmek.” dedim. Hatice, “Teşekkür ederim, ama ben evli bir kadınım!” dedi. Ben de, “Eşiniz oldukça şanslı bir adam olmalı!” dedim. Hatice, “Bilmem? Bunu ona sormak lazım!” dedi. Ben de, “Bence sormaya gerek yok, öyle olduğuna eminim!” dedim. (Ama, resminizi gördüm diyemedim tabii). Hatice bana sordu, “Peki siz evlimisiniz?” diye. Ben de, “Bir zamanlar evli idim, ama 3 yıldır dulum!” dedim. “Neden ayrıldınız? Ben ayrılanlara hep üzülmüşümdür!” dedi. “İsterseniz bunu size sonrasında anlatırım, siz kendinizden bahsedermisiniz?” dedim. “Bakın size evli bir kadın olduğumu söylemiştim ve dilerseniz konuyu daha fazla uzatmıyalım, ne dersiniz!” dedi.

“Lütfen, şayet sizi rahatsız etmiyorsam, sizinle sadece sohbet etmek isterim. MSN adresiniz var mı?” diye sormuş oldum. “Evet var, ama dedim ya, evli bir kadınım. Size dürüst olacam, sesiniz etkisi altına alan, ama sohbetin sonunun nereye gideceği belli ve ben bunu istemiyorum!” dedi. “Eşiniz fazlaca kıskanç galiba? Ben de size dürüst olacam, sizin de sesiniz oldukca hoş ve bir o kadarda seksi!” dedim. Durdu durdu ve “Eşim kıskanç birisi değil, tamam size MSN adresimi verecem, fakat telefonu hemen kapatacaksınız!” söylediğinde, luktan nerdeyse çığlık atacaktım. Neyse fazla uzatmıyayım, MSN’de up uzun bir süre Chat yaptık. Karısıyla her Chat yaptıktan sonrasında Hamzaya SMS atıyordum, “Ortağım karını sikeceğim, az kaldı!” diyordum. O da, “Sik ortağım, karım sana feda olsun, o artık senin de karın sayılır!” diye bana SMS gönderiyordu. MSN’de karısıyla işi öyle ilerlettik ki, “Senin am deliğini götünü sikecem Orospu, dağıtacam seni!” diyordum. Hatice de bana, “Sik beni erkeğim, amcığımı götümü parçala, yarağına kurban olurum!” diyordu. Karıyı o duruma getirmiştim yani!

Artık Hatice ile reelde görüşmeye karar verdik. Kocasına soylediğimde, nerdeyse zevkten bayılacaktı pezevenk. Plan buydu: Ben evine gidecektim, Hatice kocasını işte sanacaktı, ama Hamza sonrasında eve gelecek ve ben karısını sikerken, bizi yakalayacaktı. Evine gittiğimde Hatice beni kapıda karşıladı, “Hoş geldin erkeğim!” diye bana sarıldı, öpüştük. Üzerinde bir kazak, altında ise bir etek, başlangıcında da eşarp vardı. Ayakta yiyişmeye başladık. Haticeyi bir an ilkin sikmek istiyordum, bundan dolayı daha oyunun devamı vardı. Yatak odasına geçtik, öpüşerek soyunduk. Haticeye, “Yarağımı ağzına al orospu, o artık senin yeni sikicinin yarağı! Bu yarak senin amcığını götünü sikecek yarak!” dediğimde, “Evet aşkım, evet sikine kurban olduğum, bu yarak benim artık! Amımı Hamza bozdu, götümü de sen bozacaksın! Ama korkuyorum, yavaş ol ne olur!” diyerek yarağımı ağzına aldı ve yalamaya başladı. Yalarken de öyle bir inliyordu ki, sanki hiç yarak görmemiş gibiydi. Öyle tatlı vücudu vardı ki, balık etli, fakat oldukça diri ve seksi! Tüm vücudu sanki, Sik te nerden sikersen sik! Diyordu.

Hatice kudurmuş şeklinde yarağımı kemirirken, yatakodasının kapısında bir karartı gördüğümde, kocasının evde bulunduğunu anlamıştım. Hatice farketmemişti, yarağımı yalamakla meşguldü. Hamzaya karısını ne duruma getirdiğimi duyurmak ve onu iyice azdırmak için Haticeyi konuşturuyordum, “Söyle bana, benim neyimsin?” dediğimde, Hatice, “Senin orospunum, senin kölenim!” diyordu. Ben de, “Bundan sonrasında anca ben izin verirsem kendi kocana siktireceksin! Tamam mı?” diyordum. “Evet aşkım tamam, sana laf bundan sonra benim sikicim sensin, sen nezaman istersen Hamzaya ozaman verecem!” diyordu. “Ha şunu bileydin Orospu!” diyerek, Haticeyi yan çevirip, arkadan amına kökleyerek, kanırta kanırta sikmeye başladım.

Deminden beri kapının haricinde bekleyen Hamza, daha önceden anlaştığımız gibi, birden yatakodasına girdi. Hatice paniklemiş, beni ittirmiş, ne yapacağını bilmez bir durumda, utancından kıpkırmızı olmuş yüzünü saklıyordu. Hamzanın, “Ben yokmuşum şeklinde devam edin Ortağım!” demesine, Hatice çok şaşırdı, ama bir okadar da rahatladı. Hatice yatakta büzülmüş, çaresizce bundan sonra olacakları bekliyordu. Haticeyi öpmeye başladığımda, “Yapma ne olursun! Hayır istemiyorum!” diyordu. Orospu, kocasına karşı suçsuz görünmek için, nağme yapıyordu. Bir elimle ensesininden tutarak yüzünü yastığa bastırdım, öteki elimi de amına attım. Amı su içindeydi, amının suları bardak bardak boşalmıştı, ama halen, “İstemiyorum, bırak beni!” diye debeleniyordu. Kocası bu arada yatağın ayakucuna dikilmiş, pantolonunun üzerinden yarağını avuçluyordu.

Haticeyi sırtüstü yatırıp, bacaklarını havaya diktim, yarağımı amına sokmaya başladığımda, sesi, “Yapma! İstemiyorum!” demekten kısılmış, fakat nedense bacakları belime dolanmış, beni iyice kendine çekiyordu. Yaklaşık 20 dakika siktim Haticenin amcığını bu pozisyonda. Haticenin artık sesi kesilmiş, kolları yana düşmüştü. Ama ben halen amına pompalıyordum. Boşalacağımda yarağımı amından çıkartıp ağzına verdim. Hatice ise biryandan, “Hayır istemiyorum!” diyor, bir yandan ağzını açıyordu. Ağzına yüzüne boşalmaya başladım. Döllerimin birçoğunu da yutmuştu, yutkunmasından anlayabiliyordum. Hamzanın ise gözleri zevkten yerinden fırlamış, yarağı dimdik olmuş, pantolonundan belli oluyordu.

Hamzaya, “Gel sen de katıl bizlere ortağım!” dediğimde, Hamza nerdeyse luğundan ağlayacaktı. Bir çırpıda soyunup aramıza girdiğinde, Hatice arkasının bana dönmüş yatıyordu. Hamza Hatice ile benim araya yerleşip, arkadan yarrağını Haticenin amına gömdü ve sikmeye başladı. Hamza karısını sikerken gidip geldikçe, her seferinde götü de yarağıma sürtüyordu. Acaba Hamza kasıtlı mı sürtünüyordu yarağıma diye düşünürken, yarağımın yeniden kalktığını farkettim. Yarağımın Hamzanın götüne değmesinden uyarıldığına inanamıyordum. Fakat nedense kasıt olmadığını düşündüm ve kalktım, yarağımı Haticenin ağzına verdim. Hatice zevkin doruklarında inlerken, Hamza kim bilir karısını ilk defa bu kadar huzurlu sikmenin rahatlığı içindeydi.

Hamza Haticeyi amından sikerken, Hatice bana, “Seni de götümde istiyorum aşkım!” dedi. Hamzaya, pozisyon değiştirmesini ve karısını kucağına almasını söyledim. Hamza sırtüstü uzandı ve karısı da arkası bana dönük olarak Hamzanın yarrağına bindi. Haticenin götü iyice açılmıştı. Yarrağımı Haticenin götüne dayadım, yarrağım birkaç itmeden sonrasında götünün bileziğinden ‘Kırt’ diye geçti ve karnına kadar girdi! Hatice derin bir, “Ohhhhhhhh!” çekti. Hamza alttan Haticenin amcığını pompalıyordu devamlı. Ben de götünü şakırdatmaya başlamıştım. Hamza ile yarraklarımız birbirine sürtüyor gibiydi. Hatice, zevkten uçuyor, “Geçirin kocalarım!” diye inliyordu. Bir eliyle de belimin gitgellerini ayarlıyor, “Götümün kızlığını bozdun aşkım, geçir, vur altına dibine!” diye inliyor. Hamza heyecandan fazla dayanamadı ve derin hırıltılarla karısının amına boşaldı. “Siz devam edin, ben sizi takip etmek isterim!” deyip karısının altından çıktı, geldi yanımda diz çöktü. Bir eliyle karısının göğüslerini okşuyor, diğer eliyle girip çıkan yarrağımı sıvazlıyordu.

Ben karısının götünü kanırta kanırta sikmeye devam ettikçe, Hamza iyice tahrik olmuştu ve karısına, “Ben de götünden sikebilirmiyim karıcığım?” diye yalvarıyordu. Karısı da, “Sikicim izin verirse sadece sikersin!” dedi. Hamza yalvaran gözlerle bana bakıp, “He ortak?” diye sordu. Haline dayanamadım, “Gel hadi!” dedim. Karısının rahatlamış götünden yarrağımı çıkarttığımda, Hamza kolayca yarrağını karısının götüne soktu. Ben daha boşalamamıştım, bir sigara yaktım ve Hamzanın karısını götten sikişini izlemeye başladım. Hamzaya üzülmüştüm. Demek ki Hatice bana sunduğu götünü Hamzaya koklatmıyordu bile. Sonunda Hamza hırıltılarla karısının götüne boşaldı ve yığıldılar yatağa. Hatice terden sırılsıklam olmuştu, kalktı, “Banyoya gidiyorum…” deyip, yanımdan geçerken yarrağımı eliyle sıvazladı ve “Geç kalmam, indirme bu Kocaoğlanı!” dedi.

Yatakodasında Hamza ile sadece kalmıştık. Hamza bitkindi. Yanına oturdum, “Oldu mu? Memnun musun Ortağım?” dedim. “Teşekkür ederim ortağım! Ama…” dedi. “Ne aması?” dedim. Yarrağımı tuttu ve “Çok etkilendim seninkinden… Ağzıma alsam kızarmısın?” dedi ve ben yanıt dahi vermeden yarrağıma yumuldu. İnanılmaz bir beceriyle yarrağımı yalıyor ve somuruyordu. Birkaç kez oğlan sikmiştim, fakat pek sevmiyordum. Hamza, “Hatice gelmeden sikermisin beni?” dedi. Gözlerinde tekrar aynı yalvaran anlatım vardı. Ben, “Olur…” der demez, önümde domaldı. Ağzında ıslattığı parmaklarını götünün ağzına sürdü ve yeniden eliyle yarrağımı götünün ağzına yerleştirdi, “Hadi Ortak!” dedi. Ben daha şaşkınlıktan kurtulamadan, götünü yarrağıma dayamaya başladı. Ben de azıcık itince, benim yarrak Hamzanın götüne ‘Haşırt’ diye geçti. Benim hareket etmeme bile gerek kalmadan, Hamza götüyle sert git-geller yapıyor ve inliyordu.

Doğru söylemek gerekirse, Hamzanın götü karısınınkinden daha dardı ve beni çok etkilemişti. Dayanamdım ve sarsıntıyla boşaldım. Hamza almış olduğu zevki uzatmak için götünü sıkıyor ve yarrağımı bırakmıyordu. Birden kapıda karısı belirdi ve şaşkınlıkla, “Vay ibne vay!!!” dedi. Sonra yanımıza gelip, Hamzanın suratını tekmelemeye, “Lan götveren, ben seni boşamazmıyım şimdi ha! Siktir git evimden Orospu evladı, senin şeklinde ibne koca istemiyorum!” diye bağırmaya başladı. Hamza resmen karı gibi ağlamaya başladı ve Haticenin ayaklarına kapandı, yalvarmaya başladı, “Affet beni karıcığım, boşama beni, dayanamadım, senin yediğin yarrağı ben de yemek istedim.” diye. Hatice öfkesinden burnundan soluyordu, “Birdaha bana elini sürmeyeceksin! Bundan sonra beni ancak Bülent sikecek! Tamam mı!” dedi. Hamza boynunu büktü, “Tamam karıcığım! Sen nasıl istersen!” dedi, kabul etti.

Bunun üstüne Hatice, “İyi ozaman, hadi şimdi de Bülentin o indirdiğin yarağını kaldır bakalım pezevenk, ben daha sikilmeye doymadım!” diyerek, Hamzanın saçlarından asılarak, yerde dörtayak üstünde emekleterek, sürükleye sürükleye benim yarağıma kadar getirdi. Hamza taşaklarımdan başlayarak yarrağımı yalaya yalaya kaldırdı. Hatice tekrar kocasının saçından asılarak, “Yeter bu kadar! Şimdi de otur, karın nasıl sikiliyor seyret!” diyerek, kocasını yarrağımdan uzaklaştırdı. Sonra bana, “Gel aşkım sik beni, doyur beni yarrağına, Gavat kocam da seyretsin!” dedi. Geçtik yatağa ve kocası seyrederken, 2 saate yakın am göt siktim Haticeyi!

Artık nerdeyse her akşam sikiyorum Haticeyi! Yarağımı kocası kaldırıyor, Hatice indiriyor! Ama sanki benim yarrağı Haticeden oldukca Hamza özlüyor şeklinde geliyor…