Üniversite 2. Sınıfa gidiyordum. Oldukça güzel ve alımlı bir kızım. Boyum 1.75, dolgun ve diri göğüslerim ve çıkık bir popom var. Sürekli takıldığımız bir kafede, çok yakışıklı ve dikkat cazibeli bir çocukla tanıştım. 28 yaşındaydı. Üstündeki kıyafetler, cep telefonu vs. çok pahalı ve gösterişliydi. Tanıştıktan sonrasında çıkmaya başladık. Lüks restoranlara ve mekanlara gittik. Çok etkilenmiştim. Babasının bir fabrikası bulunduğunu, kendisinin de orada çalıştığını söyledi. Çok güzel bir otomobili vardı. Kısa müddette aşık olmuştum. Bugüne kadar böyle ciddi bir arkadaşlığım olmamıştı ve bakireydim. Benimle beraber olmak istediğinde bunu ona söyledim, “Tamam, seni asla zorlamam.” dedi.

Tanıştıktan 15 gün sonra bir Cuma akşamı dışarı çıktık. Önce boğazda güzel bir yemek yedik. Ardından bilinen meşhur bir gece klubüne gittik. Akşam oradan çıkışımızı hayal meyal hatırlıyorum. Sonrası mı? Gözümü bir odada açtım. Birkaç adet adam masada içki içip yemek yiyordu. Ben çırılçıplaktım. Kolumu kaldıracak halim yoktu. Sonra birisi, “Uyandı minik kuşum, siz devam edin…” dedi. Adam 45-50 yaşında, esmer, kirli sakallı ve göbekliydi. Beyaz gömleğini çıkardı, sonrasında da pantolonunu. “Bekaretini bozduğum yüzlerce kızdan birisin. Senin şeklinde güzel bir orospuyu bu aleme kavuşturacağım. Sevgilin seni bana getirdi güzelim!” dedi. Amımı yalamaya başladı. Karşı koyacak halim yoktu. “Bu daracık amın bugün neye uğradığını şaşırcak!” dedi. Sikini dayadı, biraz itti. Küçük bir çığlık attım. O sırada tamamen soktu. Canım oldukça acımıştı. Adam birkaç defa gidip geldi ve sonrasında içime boşaldı.

Masada oturanlar alkışlamaya başladı. Adam, “Hayırlı, uğurlu olsun küçük orospum!” dedi. Sonra masaya gidip içmeye devam etti. Konuşmaları anlayamıyordum. Adam masadan, “Bekle bebeğim, birazdan senin o daracık götünü de kullanıma açacağım!” diye seslendi. Ne hareket edebiliyor, ne de düşünebiliyordum. Sonra masadakilerden iki tanesi beni kaldırıp, yan tarafta ortası hafifçe çukur bir kanepeye yüzüstü yatırdılar. Yatak kan içindeydi. Bel kısmından bir kemerle kanepeye bağladılar. Boynum ön tarafta karşıya bakacak halde, popom da kanepenin gerisinde dik duracak şekilde kanepeye bağlandım. Karşımda ve etrafımda aynalar vardı. Her açıdan karşı aynada kendimi görebiliyordum. Adam elinde plastik bir kamçıyla arkama geldi. Sopayı götümün arasından yavaşça geçirdi. Sonra o kamçıyla popoma vurdu. Garip, keskin bir acısı vardı, fakat acı hemen geçiyordu. Bir adet daha vurdu.

“Hem amını, hem götünü o kadar siken olacak ki, bu senin için yemek, içmek kadar organik olacak, sikilmediğin gün sana garip gelecek! Açılışını ben yapıyorum, sonra dostlarım seninle oynayacak. Arkadaşlarım yarın da burada, sonra da seninle güzel filmler çekeceğiz!” dedi. Sonra önüme geldi, pantolonunu indirdi ve sikini ağzıma sokmaya çalıştı. İstemedim ilkin. Sonra elindeki sopayla popoma birkaç defa vurdu. Gözümden yaşlar gelmişti. Mecburen ağzıma aldım, yalamaya başladım. Ama bir tane daha vurdu, “Tamamını al!” dedi. Birkaç dakika o pozisyonda yaladım. Sonra arkama geçti, “Bu benim göt sikme koltuğum, arkadaşlarım da çok sever bunu.” dedi. Parmaklarıyla göt deliğimin çevresini yokladı, parmağını birazcık içine soktu, “Muhteşem!” diye bağırdı. “Daracık birşey bu!” dedi ve bu sefer yarağını götüme dayadı. Bir iki ucunu içerisine itekledi, sonra sonuna kadar soktu. Kocaman bir çığlık attım.

Arkadaşları ıslık çalıp, alkışlıyorlardı. Götüme birkaç defa gidip geldi, sonrasında gidip dolaptan bir şey aldı. Bu oyuncak bir Sik’ti. Onu am deliğime soktu, “Yavrucuğum genel anlamda her iki delikten de sikecekler, burayı da boş bırakmayalım!” dedi. Sonra tekrar yarağını götüme soktu. Hem götümde gidip geliyor, bununla beraber elindekini am deliğime sokuyordu. Garip bir zevkti, acıyla karışık. Sonra boşaldı ve “Ben şimdi yatmaya gidiyorum, dediğim gibi dostlarım seninle biraz oynayacaklar…” dedi ve gitti.

Birden adamlar başıma üşüştü, 3 kişiydiler. “Patronun gitti, şimdi bizimsin güzelim!” dedi birisi. Ellerini vücudumda gezdirmeye başladılar. Birisi, “Kim başlayacak sikmeye?” dedi. Bir anda sıraya soktular. Üçüncü sıradaki, “Olmaz, bana gelene kadar kalbura basar bunun götü!” dedi. Bir tanesi, “Ben sikerken siz de kamışlarınızı yalatırsınız.” dedi. Kabul ettiler. Biri arkama geçti, ikincisi yarağını ağzıma soktu. Ben onun sikini yalarken, birincisi götümü yırtıyordu. Boşalınca ikinci arkama geçti, üçüncü yarağını ağzıma dayadı. İlk siken Rakısını elini alıp başımızda izlemeye başladı. Üçüncü de işini bitirince, masaya gidip birazcık daha içtiler. Sonra gelip beni çözdüler ve kanlar içerisindeki yatağa yatırdılar. Burada kaç defa sikildim hatırlamıyorum, bir ihtimal de sonucunda bayıldım. Birkaç kez siklerini yaladım, ağzıma ve üstüme boşaldılar. Göğüslerimi yalayıp sıktılar, beni tost yaptılar. Birini yalarken öteki götümü sikiyor, öbürkü yandan oyuncak yarağı sokuyordu. Üstümde tepinip durdular. Her tarafım, yüzüm spermleriyle dolmuştu. Amım ve götüm dümdüz oldu. Defalarca yarak yedim…

Sabah uyandığımda pak bir yatakta yatıyordum. Yıkanmıştım ve amım ve götüm pudralanmıştı. İçerde güzel bir koku vardı. Sonra kahvaltı masasında bana yapmadıklarını bırakmadılar. Böylece Üniversiteli kızdan sosyetik fahişeye yolculuğum başlamış oldu…