Selam. Ben 23 yaşlarında, bekar, 1.80 boylarında, oldukça yakışıklı, esmer biriyim. Malum, çalışıyorum. Annemler köyde olduğu için ben abimlerde kalıyorum. Yengem herzaman çıldırtıyordu beni. Tek arzum yengemdi, küçüklüğümden beri her zaman yengemi hayal ediyordum. Yengemle aramızda pekde yaş farkı yok, yengem benden 3 yaş büyük, yengem gelin ulaştığında ben 17 yaşımdaydım.

Abim işten gece geç gelirdi, bense aksine akşam 18:00 söylediği vakit evde oluyorudum. Aslında gezmeyi de severim, ama ancak yengemi rahat huzurlu süzebilmek için erken gelirdim eve. Ne zaman fırsat bulsam yengeme sürtünürdüm. Yengem fiziği ile, hafif balık etli vucudu ile dehşet bir şeydi ve beni delirtiyordu. Bazen ben işten geldiğimde yengem evde olmazdı, ben de direk yengemin yatak odasına masraf ve hemen çekmecelerde iç çamaşırlarına bakarak 31 çekerdim. Canıma tak etmişti, kesinlikle bigün yengemi sikecektim…

Günler böyle hayal kurmakla geçti. Abim birgün köye gitti, yengem, ben ve yeğenim evdeydik. Benim yeğen daha küçükütür. Yengemin de o gece üstünde askılı bir penye ve altta dar bir eşofman vardı, sanki nispet yaparcasına yapar gibiydi. Oturuyoruz, (yengemle aramız iyidir) muhabbet ederken kız meselesinden falan açıldı mevzu. Yengem, “Çıktığın kız varmı?” dedi. Ben de, “Yok fakat olsa iyi olur, artık canıma tak etti.” dedim. Yengem, “Canına tak eden ne?” dedi. Ben de, “Anla işte, söyletme beni!” dedim. Yengem beni zorladı, “Söyle!” diye. Ben de söyledim, “Birileriyle sevişmek istiyorum!” dedim, artık dayanamadığımı söyledim. Yengem de bana, “O kadar canın sevişmek temenni ediyorsa, git otellerde bir sürü orospu var!” dedi.

“Yenge, ben orospulara gitmek istemiyorum, bana mukabil verecek, benimle sevişecek birilerini isterim.” dedim ve ekledim, “Hem sen nerden biliyorsun otellerdeki orospuları yenge?” dedim. Yengem hemen lafı değiştirdi. Bu arada aklım yengemin göğüslerinde olduğundan sikim kazık gibi olmuştu. Yengem, “Sen de az malın gözü degilsin!” dedi. “Neden yenge?” dedim. Yengem, “Baksana orospu falan da beğenmiyorsun!” dedi. Ben şaşırıyordum, yengemle nerdeyse ilk defa böyle uzun söyleşi ediyor, biraz koyu muhabbet ediyorduk. Benim yarak yerinde durmuyor, artık beni boşalt diyordu. Kalktım, wcye gidip 31 çektim geldim, fakat sikim halen kalkıktı.

Tuvaletten geldim, yengem, “Geç oldu, ben yatıyorum.” dedi ve döşek odasına gitti. Ben biraz TV izleyip yatağa uzandım, aklımda halen yengem vardı. Biryandan da çocuk ağlıyordu, yengem daha yatmamıştı. Aklıma birden çocuk bahanesiyle yengemi görmek geldi ve yatak odasına gittim. Kapıyı vurdum yengem toplansın diye, fakat nerde, yengem yatakta sere serpe yatıyordu. Yengem, “Ne oldu? Niye geldin?” diye sordu. “Hiç, Bebişi sevecem…” dedim ve yatağa oturdum, fakat aklım arkamda yatan yengemdeydi. Çocuğu kucağıma alıp, ben de yengemin yanına uzandım. Bedenim yengemin bedenine değiyordu ve adeta ateş gibi yanıyordu.

Artık dayanamıyordum, “Yenge bu acıkmış, emzirsene.” dedim. Yengem, “Emmiyor!” dedi. Ben de muzurluk olsun diye, “Ver ben deneyeyim, belki bende emer?” dedim. “Al, emerse ver!” dedi. Ben de, “Alırım bak!” dedim. Yengem de, “Al!” dedi. Ellerimi yengemin göğüslerine götürüyorum fakat içimde bir korku var. Bu arada yengeme doğru dönmüştüm ve sikim yengemin götüne dayanmıştı. Yengemin göğsüne dokunduğumda sesini çıkarmadı, şaşırmıştım. Biraz okşadım, halen sesi çıkmıyordu. Bu arada çocuk iyi mi olduysa sustu ve ben hemen bir espiri patlattım, “Bak sustu!” dedim, yengem güldü. Dayanamıyordum, bir taraftan yengemin göğüslerini okşuyor, bir yandanda sikimi kalçalarına bastırıyodum. Birde boynundan öptüm, iyi mi oldu anlamadım, fakat yengem yeniden birşey demedi…

Dahada cesaretlenmiştim, tekrar öptüm ve yeniden sesi çıkmıyordu. Yanaklarını öptüm, derken yengem dudaklarıma yapıştı birden, “Off be, beni çıldırttın!” dedi, şasırmıştım. Ama iyi mi emiyordu dudaklarımı! Ben nasıl olduysa yengemin bacaklarının arasına girmiştim, çılgın şeklinde öpüşüyor ve sikimi yengemin amına sürtüyordum. Yavaş yavaş aşağılara inmenin zamanı gelmişti. Boynuna ve göğüslerine geldim, yaladım emdim onları. Göğüslerinin ucu kıpkırmızı olmuştu.

Eşofmanını çıkardım, yengemin amı sulanmıştı, harikaydı. Hemen yengemin am deliğini yalamaya başladım. Yengem bir ara kendinden geçti, inim inliyordu, “Hadi bitir artık!” diyordu. Ben de dayanamıyordum, sikimi çıkarıp amına dayadım, ama hemen girmedim, biraz üstünde gezdirdim. Yengem dahada çıldırmıştı, “Sok artık!” diyordu. Sikimin başını yengemin sulu amına soktum, yengem iyi mi inliyordu anlatamam. O gün yengemi sabaha kadar siktim! Daha sonraki günlerde yengemle her fırsatta sikiştik. Yengem benim biricik aşkım, yengemi deli gibi seviyorum!