Slm, netteki en güzel sex hikayeleri sitesi olan müdavimi dostlar. Buradaki tüm hikayeleri okudum ve nihayetinde ben de bir hikayemi sizlerele paylaşmak istedim. Öncelikle kendimi kısaca tanıtayım. Adım Şehmuz, 38 yaşındayım, Adanalıyım, evli biriyim. Karım Berrin, 36 yaşlarında, o da Adanalı, ince ve zarif fiziğe haiz olan, esmer ve çekici bir hanımdır. Onunla 10 yıldır fazlaca mutluyum. Seks yaşamımız ise mükemmelden de öte. Sebebine ulaşınca: Benim yarrağımın oldukca büyük olması.

Karımla tanıştığımda (Karım sekse doymaz bir hanım), onu bu büyük yarağımla öylesine becerdim ki, tekrar beni bırakmadı ve benimle evlenmeye karar verdi. Daha önceleri beraber olduğum hiçbir kadın (sadece yarağımın büyüklüğü yüzünden) bana bağlanamadı veya bir daha benimle sikişmek istemedi. Psikolojik olarak bu mevzu yüzünden oldukça problemli bir devre geçirdim. Hatta karımla evlenmeden ilkin yarağımı ameliyatla küçülttürmeyi düşünmedim değil.

Şu anda bu hikayeyi karımla birlikte yazıyoruz: Bundan 2 ay kadar önce karımla sikişirken (Karım beni şakayla “At yaraklım!” diye sever) aklımıza bir fikir geldi. Bu sözü hep kullandığından, bir gün bana demez mi: “Kocacığım, eskiden köyde görmüştüm, At veya Eşeklerin sikleri da seninki kadar var, hatta daha uzun. Hep ilgimi çekmiştir ve hemen amım ıslanırdı. Zaten ben de büyük yaraklı bir koca arzulamıştım, istediğim oldu nihayetinde. Ama asla Atların yada Eşeklerin sikiştiklerini görmedim!” dedi. Ben de şaşırarak, “Yoksa görmek mi istiyorsun?” diye sormuş oldum. “Evet, neden olmasın? Bir kez takip etmek istiyorum. Merak ediyorum, acaba hayvanlar iyi mi sikişiyorlar?” dedi.

Karımın bu fikrine oldukça şaşırdım, fakat bir hayvanın bir hayvanla sikişmesini izlemeyi düşünmek bile heycanlandırmıştı beni. Karımı o anda dörtayak üstüne getirip, birden hayvancasına ve vahşi bir şekilde sikmeye başladım. İkimiz de bir dakika sürmeden çok şiddetli bir şekilde boşaldık. Bitkin bir şekilde yığılıp kaldık. Birer Votka ve birer sigaradan sonrasında, karım yine bu konuyu açtı, “Kırsal bir yerde, herhangi bir köyde sikişen havyan arayalım mı?” dedi. “Sen gerçekten ciddisin galiba?” diye sordum. “Evet ciddiyim! İki Atın veya Eşek’in birbirini sikmesini görmek istiyorum. Sen de görmek istemezmisin?” dedi. Aklıma derhal yakındaki Tatar köyü geldi. Orda bol çiftlikler vardı ve oldukça At yetiştiriyorlardı. Karıma bunu anlattım ve hemen kararlaştırdık. Ertesi gün o köye gidip sikişen hayvanlar arayacaktık.

Ertesi gün oldu. Köye vardık. Etrafı çitle çevrilmis bir arazide bol Atlar vardı. Havyanların başında bekleyen kimse göremedik. Yaklaştık ve şansımıza güzel bir arap Atına benzer bir At gördük, Atın yarağı kalkıktı ve abartısız yarım metre vardı ve karnına değiyordu. Havyan dişi bir Atın boynunu kemiriyordu. Yüzde yüz sikecekti onu. Yaklaşık 20 dakika kadar Atların kur yapmalarına bakarak bekledik. Sonunda beklediğimiz an geldi, hayvan şaha kalkarak Dişi Ata sikini geçirdi ve sikmeye başladı. Karım büyük bir merakla izliyordu Atların sikişmesini. Ve ayrıca, “Harika, Muhteşem!” diyerek kendi amını okşuyordu. Benim de yarak kazık şeklinde oldu. O an çıkardım kendi yarağımı ve 31 çekmeye başladım. Karıma şu şekilde bir baktım ve “Biz de sikişelim mi karıcığım?” dedim. Karımın aslına bakarsanız külodu yoktu altında ve sadece etek giymişti. Etrafa baktı, kimseler yoktu, eteğini yukarı topladı ve çite yaslanarak, “Hadi sik beni At yaraklım!” dedi. Yarağımı arkadan karımın amına geçirdim ve sikmeye başladım…

Aynı zamanda da sikişen Atları izliyorduk. Atın nefesi gittikçe hızlanıyordu. Görüntü süperdi. Kocaman bir At, Dişi At altında, simsiyah uzun bir yarrak amına girip çıkıyordu. Etrafı kollayarak, bir yandanda korkarak, bununla beraber bu süper imaj eşliğinde karımı sikiyordum. Karımın zevk inlemeleri gittikçe artıyordu. O ara havyan boşalmış olması gerek, çünkü Dişi Atın amından beyaz bir sıvı artarak yere akıyordu. “Aşkım At boşalıyor galiba!” dedim. O anda karım da boşaldı ve böğürmeye başladı. At boşaldıkça boşalıyordu. Doluymuş hayvan demek ki. Bu arada ben de boşalmak üzereydim, ben de karım şeklinde böğürerek karımın amına boşaldım. Okadar fazlaca boşalıyordum ki, karımın üstü başı iyice çok kötü oldu. “Olsun, araba yedek kıyafetim var!” dedi gülümseyerek.

Çabucak toparlandık, şundan dolayı her an biri gelebilirdi. Toparlandıktan sonrasında yaktım bir sigara. Karım arabada bulunan Pet şişeki suyla amını yıkadı temizledi. Karıma sordum: “Atların sikişmesi nasıldı? Bizim sikişimize benziyor mu, yoksa daha mi güzeldi?” dedim. “Farklı bir duygu, güzeldi, fakat ben seninle sikişmeyi tercih ediyorum, At Yaraklım!” dedi gülümseyerek. “Hadi o zaman evimize gidelim, ben bu maceradan sonrasında seni daha oldukca özledim!” dedim. Arabaya atladık evin yolunu tuttuk. Arabada giderken karım yeniden azdı ve yarağıma sarıldı. Önce yarı kalkık yarağımı sıvazladı, sonrasında eğilip ağzına aldı ve emmeye başladı. Dikkatli bir biçimde arabayı kullanmaya çalışıyordum, ama karım beni çıldırtıyordu. Arabayı güç bela kenara çektim ve bir Orman yoluna girdim. Arabadan indik. Etrafa bakındım kimse yoktu.

“Gel seni Motorkapağının üstünde sikeyim, aşkım!” dedim. Eteğini kaldırıp yumuldum karımın amına, güzelce bir yaladım ilkin. İyice azdırdıktan sonra, geçirdim kalkık yarağımı amına. Bir defa boşaldıktan sonra, basit kolay boşalmıyacaktım zaten. Çok sert vuruyordum, karımın kasıkları sızlıyordu her vuruşumda. Gözlerini kapatmış bir şekilde karım herhalde beni bir At olarak hayal ediyordu. Ben de hayvanca sikiyordum onu aslına bakarsanız. Karımın inlemeleri bağırmaya dönüştü ve feryat atarak defalarca ard arda boşalıyordu. Artık ben üç kez boşaldığını hissedebildim, gerçekten ne kadardı bilmiyorum. Bunun tüm bunlar 10 dakika gibi bir dönemin içerisinde oldu. Fazla hali kalmamıştı aşkımın.

Çevirdim, arkası bana doğru domalttım karımı. Memeleri sıcak Motorkapağına sürtüyordu her vuruşumda. Baş parmağımı tükürükle ıslatarak karımın göt deliğini parmaklamaya başladım. Bu ara amından ağır ağır sikiyorum halen. Karımın götünü hazırladıktan sonra (üç parmağım girdikten sonrasında) yarağımı yavaşça amından çıkardım ve götüne dayadım. Karımın bu huyunu çok severim, götünden sikerken yok “Acıdı!”, yok, “Yavaş!” falan demez, “Ne bekliyorsun, At yaraklım, siksene götümü!” der inadına. Ben de acımadan bir defada yüklenirim. Bu kezde öyleki oldu, yarrağımın başını dayadım karımın götüne, ama birden hepsini soktum. “Ohhhh!” diye derince içini çekti aşkım.

Tabi ben de götünü sikmeden hep iyice alıştırırım evvelinde. Bu oldukca önemli! Çünkü birtakım itiraflarda kadınlar götten sikişirken acıdığını söylüyorlar. Bilmeyenlere söylüyorum burdan, karınızı veya sikiş partnerinizi götünden sikmeden önce, rahat bir 5 dakika iyice alıştırın. Varsa Krem yada Kaydırıcı kullanın, yoksa bol tükürükleyin! Önce bir parmak, sonrasında iki parmak, daha sonra üç… Yalnız acele etmeyin, bu tarz şeyleri yaparken. En azca iki parmağınızı soktuktan sonrasında genişletmeye çalışın göt deliğini. Tabiki bunlar temiz şartlar altında olmalı. Götün nezaman sikilmeye hazır bulunduğunu her adam aşağı yukarı tahmin edebilir. Sonra birden kökleseniz bile kadın fazla acı duymaz (Bu yöntem adam götü sikerken de geçerlidir!). Bu yaşıma kadar bir ihtimal 20 hanımdan fazlasını götünden sikmişimdir ve hepsi bundan zevk almıştır, bundan dolayı götten her zaman istemişlerdir benden. Karım bile onu götten sikerken farklı bir zevk aldığını söylüyor. Eğer karımın götünü sikerken bir elimlede amıyla oynarsam, zevkten çıldırıyor, en çok delirdiği zaman o vakit oluyormuş.

Bu kısa ‘Bilmeyenler için, Göt nasıl sikilir?’ açıklamasından sonra kaldığım yerden hikayemi anlatmaya devam edeyim. Karımı aynı am deliğini siktiğim şiddetle hayvancasına götünden sikmeye başladım. Karım taşaklarımı avuçlamaya başladı bir yandan. Karımın götünü yarım saate yakın siktikten sonrasında dayanamadım boşaldım götünün en derin köşelerine.

Akşam eve geldiğimizde, birlikte tertemiz banyomuzu yaptıktan sonrasında (banyoda yine azdırdı beni), döşek odamıza geçtik ve yiyişmeye başladık. Karımın Portakal memelerini yalayarak başladım bu kere onu zevke getirmeye. Bir elim amına doğru gezerek iniyor, Bızırını daireler benzer biçimde okşuyorum. Karımın eli benim yarağımı sarmış, arada bir taşaklarımla oynuyor. Yarağım yine demir benzer biçimde olduğunda geçtim Birtanemin üstüne ve memelerinin arasını sikmeye başladım. Bir süre sonrasında karımın terlemiş koltuk altlarını da siktim. Ardından ayağa kalktım, karımı hamuda kalkık şekilde 69 yaptık. Karımın amına ısırıklar atıyorum, vahşi şeklide çıldırtmaya çalışmam onu mest ediyor. Arada bir göt deliğinin etrafını dilimin ucuyla darbeliyorum.

Yarrağımın yarıdan fazlasını gırtlağına kadar sokmuştu karım, delirtmeye başlamıştı beni. Öyle bir kıvama getirmesini biliyor ki, hiç bir erkek bu şekilde bir durumda dayanamaz boşalır. Ben de buna dahilim. Boşalmaya azca kalmıştı, çektim sikimi ağzından ve domaltım karımı önüme. Dörtayak pozisyona getirip arkasına geçtim ve götünün deliğini iyice ıslattım. Parmaklarımla alıştırıyorum. Diğer elimle amını okşuyorum. Daha sonrasında aynı anda iki parmağımla götünü, iki parmağımla da amcığını sikiyorum. Karımın amının aşırı bir halde ıslandığını fark ettim. Boşalıyordu yine aşkım. “Şimdi yarağımı bir amına, bir götüne, bir amına bir götüne… halde sikeceğim seni karıcığım!” dedim. “Aslanım, At yaraklım! Tüm deliklerimi dilediğin gibi sikebilirsin!” diye yanıt verdi karım.

Yarağımın ucunu amına soktum yavaşça, biraz alıştırıp gitgelden sonra, dikkatlice götüne girdim. Ordada birkaç gitgelden sonrasında, yine amına. Daha sonra bir amına, bir götüne sokuyordum. Derken o şekilde bir doruğa geldim ki, “Berrin gel ağzına akıtacağım!” dedim. Karım hemen döndü, açtı ağzını ve direk bir çizgi halinde nişan alırcasına fışkırttım karımın ağzının içerisine büyük bir bölümünü. Öyle siddetli fışkırdı ki, genzine kaçtı aşkımın. Bir kısmı de gözlerine, burnuna denk geldi. Boşaldıktan sonrasında, döllerimin hepsini yuttu. Yüzünü parmaklarıyla temizleyerek onları da yuttu. Yarağım halen tam inmemişti, ucundaki ve çevresinde kalan dölleride diliyle ustaca bir şekilde temizledi.

İşte böyle dostlar. Tecrübeler yaşadıkça oluyor. Karımla bugüne dek sikişmediğimiz gün olmuyor. Son 10 yılın arasında karımın hergün muhakkak minimum bir deliğini sikmişimdir. Karımla artık tecrübelerimizi ilerletmeye karar verdik. Bu arada ben onu, oda beni kıskanmamak şartıyla, her türlü yeni fantazileri denemeye karar verdik. İlerde sikişmek için başka kişiler arayacağız, hem ben, hem karım. Grup seksini de tecrübe etmek istiyoruz. Bunda oldukca erkekli olarak, karımı başkalarıyla beraber sikmek ve seks mevzusunda doyurmak isterim. Ardından ben kendim karımın gözü öünde başka karıları sikmek istiyorum. Ve daha sonraları ise onunla beraber dört kadınla beraber bir harem ziyafeti yaşamak istiyorum. Daha sonraları ‘İdrar Oyunlarını’ bile düşünüyoruz. Hatta birbirimizi bağlayıp, en uç noktalarımızı aramaya çıkacağız…