Selamlar, ben Engin. Çocukluğumdan beri İstanbul’da yaşıyorum. 13 senelik evliyim. Karımı sevmiş olarak ve isteyerek evlendim. Birbirimizi fazlaca seviyoruz, çok ta mükemmel bir cinsellik hayatımız var. Karım Banu özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyor. Karım her vakit bakımlı ve rahat giyinmeyi sever, ben de kendisine bu konuda asla karışmam, bundan dolayı işi gereği bakımlı olmak zorunda. Ve işyerinde çalmış olduğu arkadaşlarına da baktığım vakit, tüm bunlar de karım gibi bakımlı ve rahat giyiniyorlar. Karım sempatik bir kişi olduğu için, işarkadaşları tarafından fazlaca sevilir. Karım işyerinde devamlı bilgisayarın başlangıcında olduğu için, bazen işlerini yetiştiremediği durumlarda eve iş getirip, saatlerce evdeki bilgisayarın başında çalışırdı. Ben de, bilgisayar merakım olmadığı için onu huzurlu bırakır, işlerini bitirmesini beklerdim.

Bir Cuma akşamı gece saat 11’e kadar çalışıp, fazlaca yorulduğunu, duşa girmek istediğini ve sonra da yatmak istediğini söyleyip duşa gitti. Yaklaşık bir saat sonrasında duştan çıktığında, her vakit bakımlı olan karım, bütün vücudunu elden geçirmiş, tertemiz olmuştu. Üstüne bir şey giymeden çırıl çıplak yattı. Ben de 15 dakika sonra yanına gittim ve yattım. Karıma dokunduğumda, “Hayatım çok yorgunum, yarın erken kalkıp anneme gideceğim, onu Doktora götüreceğim, bu gecenin acısını yarın akşam çıkartırız!” dedi. Ben de sesimi çıkarmadım, karımı öptüm ve uyuduk.

Sabah kalktığımızda, karım her zamanki şeklinde huzurlu ve seksi biçimde giyinip, evden çıktık. Karımı annesine bırakıp, ben de işyerime gittim. Karım gün arasında birkaç kere aradı konuştuk, anası iyiymiş. Daha sonrasında saat 5 benzer biçimde beni yine aradı, ablasıyla konuşmuş, ablasının canı sıkılmış, ona gitmek istediğini ve bu gece orda kalmak istediğini söyleyince, “Tamam aşkım, sorun değil.” dedim ve kapadık. O gün tekrar konuşmadık. Akşam saat 8 gibi eve gittim. 2 adet bira içtim ve 11 gibi de yattım. Gece saat 3’te telefonumun çalmasıyla uyandım. Arayan 2 hafta ilkin tanıştığım bir arkadaşımdı, “Kusura bakma Engin rahatsız ettim. Uyandırdım galiba? Fakat seninle konuşmam lazım, aşağıda arabada bekliyorum, yengeme çaktırmadan bir iki saatliğine dışarı çıkabilirmisin?” dedi. Ben de, karımın evde olmadığını, 2 dakika sonrasında dışarda olacağımı söyledim. Giyinip dışarı çıktım. Arkadaşın arabasına bindik ve yola koyulduk. “Hayırdır? Nereye gidiyoruz?” diye sorduğumda, özetlemek gerekirse anlattı. Bir firmanın ihalesini almaya çalıştıklarını, evde o şirketten bir hanım bulunduğunu, arkadaşıyla birlikte kadını yarrağa doyuramadıklarını ve benim de gelip onlara yardım etmemi istiyor, ihaleyi alabilmeleri için bunun oldukca önemli bulunduğunu söylüyordu. Ben de, evde karım olmadığı için kolaylıkla bu gece kaçamak yapabileceğimi düşündüm ve eve gittik.

Eve girdik fakat evde kimse yoktu. Evde bakınmaya başladık. Yatakodasında, yatakta uyuyorlardı. Ben arkadaşa, “Uyandır sen kadını!” deyip salona geçtim. 2 dakika sonrasında arkadaşım geldi, “Uyandırdım, geliyor Orospu!” dedi. Bana bir Bira verdikten sonra, arkadaşı uyanmasın diye salonun ışıklarını kapadı. 5 dakika sonra salona üstünde adam gömleği olan bir hanım girdi ve “Neden karanlıkta oturuyorsunuz?” deyip ışıkları yaktı. Ben o esnada minik dilimi yutacaktım! Bir Orospu beklerken, karım karşımda bir adam gömleğiyle duruyordu! O da beni görür görmez ne yapacağını şaşırdı ve dondu kaldı. Bir an şaşkınlığımı üzerimden atıp ayağa kalktım ve ne yapacağımı bilmeden elimi tokalaşmak için uzattım, “Merhaba ben Engin!” dedim. O da bozuntuya vermeden, “Ben Banu, memnun oldum.” dedi ve tekli koltuğa oturdu. Ben hiç bir şey söylemeden Biramı içmeye devam ettim ve bira sona erdi. Arkadaşım karıma, “Bira almaya gidiyorum, sen de içermisin?” dedi. Karım da, ‘Evet’ anlamında kafasını salladı.

Arkadaş Bira almaya gidince karım bana, “Lütfen birşey söyleme, eve gidince konuşalım!” dedi. Ben de, “Tamam! Sus!” dedim. Biralar geldi, dostum içmiyordu ve “İzniniz olursa yatmak isterim, siz zevkinize bakın!” dedi ve yatmaya gitti. Evde derin bir sessizlik oldu, ne ben, ne de karım konuşuyorduk. Karım oturmuş olduğu koltuktan kalkıp yanıma geldi, boynuma sarılıp sükunet içinde ağlamaya başladı. “Lütfen affet beni!” diye hem ağlıyor, hemde boynumu öpüyor, dudaklarımdan öpmeye çalışıyordu. Karımın ağlamasına dayanamadım ve ben de ona sarıldım öpüşmeye başladık. Adrenalinimiz yükselmişti ve karım birazcık rahatlamıştı. Hiç bir şey olmamış şeklinde sevişmeye başlamıştık. Karım amının yalanmasına bayılırdı, elleriyle kafamı aşağıya, amına doğru itmeye başlamıştı. Amına indim ve birazcık önce başkalarının siktiği amı yalamaya başladım.

Karım aldığı zevkten titreyerek ağzıma boşaldı. Beni yere iterek halının üstüne uzattı, üzerime çıkıp yarrağımın üstüne oturdu ve inip kalkmaya başladı. Karımın kaç kez Orgazm olduğunu hatırlamıyorum, ama bende artık dayanacak hal kalmamıştı ve amının derinliklerine patladım. O sırada dostum içeri girdi ve “Banu kadın bizler senin içerisine boşalamadık, fakat Engin boşaldı?” deyince, karım, “Lütfen bizi sadece bırakırmısın!” dedi. Arkadaşım da, (Banunun benim karım olduğunu bilmiyormuş!), “Kolay gelsin Banu hanım!” dedi ve yatmaya gitti. Biz o gece sabaha kadar uyumadan, her türlü pozisyonda sikiştik. Sabah saat 8:00 şeklinde karımı orda bırakıp, ben eve gittim…

Karım da saat 11:00 benzer biçimde geldi eve. O gün tatildi ve biz de evdeydik. Karımla konuşmak istiyordum, fakat kelimeler boğazımda düğümleniyordu, ne diyeceğimi, iyi mi başlayacağımı bilmiyordum. Salonda oturuyorduk, karım yanıma geldi ve söylemeye başladı. Bu ihalenin kendi çalıştığı firma için de fazlaca önemli olduğunu, o yüzden karşı firmanın sorumlularını memnun etmesi için, patronun kendisini adamlara gönderdiğini anlattı ve “Ne yapmamı istiyorsun?” diye sordu. Bir anda ayağa kalktım, pantolonumu çıkardım ve “Yala! Anasını siktiğimin Orospusu seni!” deyip sikimi ağzına verdim. Karım büyük bir iştahla sikimi yalamaya başladı. Benim de kelimeler ağzımdan dökülmeye başladı, “Peki bu sabah ben ordan ayrıldıktan sonra neden geç geldin?” diye sormuş oldum. Karım da, “Sabah sen gidince ben de çıkmak için hazırlanmaya başladım, fakat uyandılar ve son bir defa sikişmek istediklerini söylediler, ben de mecburen işlerini bitirip o şekilde geldim!” dedi. Ben de o sırada duymuş olduğum hırs ve hazla karımın suratına boşalıp, “Yatalım artık!” dedim. Karım yüzünü sildi, gittik yattık. Karımı öptüm ve gecenin yorgunluğuyla bütün gün uyuduk. Bu olanlara rağmen karımı oldukca seviyorum ve hep seveceğim…