Slm arkadaşlar. Ben de seks hikaye sitesindeki birçok hanım benzer biçimde, kocasını aldatanlardan biri oldum. Adım Müge, 30 yaşlarında, 1 çocuk anası, balık etli, seksi fazlaca seven biriyim. Anlatacağım mevzu 4 ay ilkin başımdan geçti. Şimdiki kocamla evlenmeden önce aşık olduğum, ama asla açılmadığım Murat diye biri vardı. Murat yakışıklı sayılmazdı, fakat konuşmaları ve bana olan ilgisi beni kendine aşık ettirmişti. Aslında O’da bana aşıktı, ama hiç bir zaman ne o, ne de ben, bir türlü birbirimize açılamadık. Bir gün Muratın düğün davetiyesini aldığımda fazlaca fena olmuştum, ama yapabilecek hiçbir şey yoktu, görücü usulüyle ailesinin uygun görmüş olduğu bir kızla evlendi. Ben de tamemen umudu kestim ondan ve birdaha hiç görüşmedim. Sonra şimdiki kocamla tanıştım ve kısa bir müddet sonra ben de evlendim.

Kocam ve ben bir birimizi sevmemize rağmen, bazı sorunlar yaşıyorduk. Kocam oldukça iyi, şefkatli bir insan, fakat sinirlendiği zaman iyiliğinden sevgisinden zerre kalmaz, fazlaca ciddi sertlik uygulamaları olur. Buna rağmen asla kocamdan ayrılmak gibi bir düşüncem olmadı. Bir evladımız olduktan sonrasında erkeğimin bana olan ilgisinin azaldığını hissediyordum. Hem çocuğun sorumlulukları, hemde kocamın ilgisizliği beni bunalıma sürüklüyordu. Bir gün telefonum çaldı, arayan şahıs platonik aşkım Murattı, çok sevinmiştim. Evlendiğinden beri hiç görüşmemiştim kendisiyle. Telefonda konuştuk dertleştik birazcık. Ve o günden sonrasında hergün telefonda konuşmaya başladık. Daha sonra MSN adresimi verdim ve daha da sık konuşmaya başladık, ama hiçbir vakit birbirimize olan duygularımızı açıklamadık. Sadece birbirimize alkışlar ediyorduk MSN’den yada telefondan.

Kocam iyi mi olduysa benden şüphelenip MSN’imi kayıt dibine almış. Düşünüyorum da, iyi ki birbirimize aşkımızı ilan etmemiştik, birbirimize sadece ‘Canım’ diye hitap ediyorduk. Kocam akşam gelip MSN’imi açıp bakmış, yanıma gelip, “Bugün kimselerle görüştün mü?” dedi, ben de, “Hayır.” dedim. Elinde bir kağıt vardı, iletileri yazıcıya dökmüş, bana bir tokat yapıştırdı, “Peki bu ne?” dedi. Aldım okudum, dona kaldım, ne diyeceğimi şaşırdım. “Kim bu?” dedi. Ben de, “Eski bir arkadaşım, çoktan görüşmemiştim, aramızda bir şey yok…” falan dedim, yeminler ettim. Ama eşim o vakası burnumdan getirdi, uzun bir süre bunun mücadelesini verdim. O günden sonrasında Muratla görüşmelerimi tümden kestim, taki 2 sene sonra erkeğimin yurdışı seminerine katılması gerektiği güne kadar.

Kocam 3 ay yurtdışında kalacaktı, gitmesine fazlaca üzülmüştüm, ama kariyeri ve geleceğimiz için çok önemliydi ve gitti. 3 hafta geçmişti, sürekli nette takılıp pornovideoları seyrederek kendimi rahatlatıyordum, ama yetmiyordu. Aklıma Murat geldi, aradım konuştum, fakat sadece güncel konulardan konuştuk. Aradığıma oldukça sevinmişti. O günden sonrasında hergün konuştuk. Resmen kur yapıyordum, artık niyetimi bilmesini istiyordum. Ve beklediğim öneri erken geldi, Murat resmen benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Ben buna asla red cevabı veremezdim, hemen kabul ettim, ertesi güne randevulaştık. Ama benim kız 4 yaşında ve bırakacak kimse olmadığı için yanımda götürmek zorunda kalacaktım.

Ertesi gün Murat arabasıyla gelip beni aldı. Orman benzer biçimde bir yere gittik, arabayı sakin bir yere çekti. Arabada yan yana oturup lafladık. Bacaklarımız birbirine yapışık oturmuştuk, ammım sırılsıklam oldu. Kalp çarpıntılarım gittikçe hızlanıyordu. Onun da heyecanı yüzünden okunuyordu, ama çocuktan dolayı bir şey yapamıyorduk. Murat, “Bu bu şekilde olmayacak…” dedi, otomobilden indik, çocuğu biraz uzaklaştırıp, “Sen burda oyna…” diyerek, eline oyalayacak birşeyler verdi ve hızla geri geldi yanıma. Elimden tutup, beni yaslandığımız ağacın arkasına götürüp, hemen dudağıma yapıştı. Benim heyecandan dizlerimin bağları çözülmüştü, nefesim kesiliyordu, kalp atışlarım kudurmuş şeklinde hızla çarpıyordu. Murat boynumu, kulak memelerimi, yüzümü ve yanaklarımı asla durmadan öpüp emiyordu. Okadar kendimden geçmiştim ki, kulağına fısıldayarak, “Beni eritiyorsun!” diyebildim. O da, “Sen de beni eritiyorsun, öldürüyorsun! Seni sikmek isterim!” dedi. Kaç dakika öpüştük bilmiyorum, fakat kızımın uzaktan, “Anneeeee!” diye seslenmesiyle irkildik. Hemen toparlanıp, kızımın bizi görmesini engellemek için hızla yanına gittim. Daha fazla birşey yapamazdık, mecburen sadece oturup söyleşi ettik ve vakit geç olduğu için döndük.

Murat kızımla beni eve bırakıp gittikten sonra, her 10 dakikada bir arıyor, beni nekadar oldukca arzuladığını, aklından çıkaramadığını, bir an ilkin bir tek görüşmemiz gerektiğini, benimle sikişmek istediğini söylüyordu. Ben de tamam dedim ve estesi güne tekrar randevulaştık. En seksi kıyafetlerimi giydim, makyajımı yaptım, en güzel kokumu sürdüm. Kızımı yan komşuma bıraktım, doktora gitmem gerektiğini söyleyerek, birkaç saat bakması için rica ettim, derhal evden çıktım. Murat çoktan gelmişti. Arabasına atladım ve hızla şehirden uzaklaştık. Yine oldukca tenha bir yere gittik. Arabayı durdurdu ve hemen dudaklarıma yapıştı. Resmen birbirimizin dudadığını somuruyorduk. Arka koltuğa geçtik. Murat hemen pantolonunu çıkardı, ben de hızla üstümü çıkardım. Biran önce onun olmak istiyordum. Murat hemen memelerime yumuldu, çılgın gibi emiyordu göğüslerimi. Ben de saçlarından tutmuş, kafasını memelerime daha çok bastırıyordum.

Muratın yarrağı demir gibi sert olmuştu. Gerçi kocamınki kadar büyük değildi, fakat olsun, o bile bana yeterdi. Amım vıcık vıcık olmuştu, bir an önce siktirmek istiyordum. Yarağını ilkin ağzıma aldım, birazcık emdim. Murat kendinden geçmiş bir halde hırıltılar halinde tüm döllerini ağzımın içerisine fışkırttı. Kafamı sikine bastırıp, döllerinin tümünü ağzıma boşalttı ve bana hepsini yutturdu. Ağzımı sildim ve yarağını tekrar emmeye başladım. Çok geçmeden yarağı tekrar kazık şeklinde oldu. Artık yarağını içime istiyordum ve üstüne çıktım. Amım sırılsıklam olduğundan, hiç ıslatmadan içime aldım. Yarağı köküne kadar am deliğime girince derin bir, “Oohhhh…” çektim. 1 aya yakındır sikilmediğim için resmen yarağa özlem kalmıştım. Deli benzer biçimde üstünde zıplıyordum. 2 defa orgazma ulaştım. Murat da daha çok dayanamayıp, “Geliyorumm…” diyerek am deliğimin içerisine fışkırdı. Muratın siki am deliğimde küçülünceye kadar üzerinde kaldım.

10-15 dakika sohbetten sonrasında arbadan indik. Az ilerde bir kayalık vardı, oraya gittik. Çok tenha bir yer olduğundan oldukça rahattık. Murat beni kayalıklara yaslayıp, boynumdan, kulağımdan ve dudağımdan öpüp, elini amcığımın üstünde gezdiriyordu. Bu arada benimde elim boş durmuyor, Muratın yarrağını pantolonu üstünden ovalayıp, azar azar sertleştiğini hissediyordum. Murat sürekli, “Yıllardır bu anı hayal ediyordum, seni doya doya, inlete inlete sikmek istiyordum, hergece seni hayal edip boşalıyordum!” diyordu. Bu sözler beni yeniden oldukca tahrik etmişti. Pantolonunu indirip, sikini elime aldım. “Ben de senelerdir bu yarrağın hayalini kuruyordum!” dedim. Murat hızla çevirip beni domalttı ve arkadan hızla yarrağını amcığıma geçirdi. “Böyle mi hayal ediyordun? Söylesene fahişem!” diye belimden tutup, hızla am deliğime pompalıyordu. Ben de, “Evet sevgilim, bu şekilde düşünüp hayal kuruyordum! Sik beni! Doyur beni yarrağına!” diye yalvarıyordum.

Ben 2 kez daha orgazma ulaşmıştım, fakat Murat bir türlü boşalmıyordu. Yarrağını amcığımdan çıkardı, elimden tutarak beni arabanın yanına götürdü. Beni arabanın motorkaputuna çıkarıp, bacaklarımı açtı. Taş şeklinde yarrağını am deliğime tekrar koydu, “Senin am deliğini dağıtacam sevgilim, seni yarrağa, döle boğacam!” diyordu. Amıma her koyduğunda, köklediğinde derin bir, “Ooohhhhh!” çekiyordum. “Sik beni aşkım! Bu am yarrağına kurban olsun!” diye inleyerek bir kere daha boşaldım. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı, Murata boşalması için yalvardım. Murat dahada hızlandı, çılgın benzer biçimde pompalıyordu amıma. Ve nihayetinde, “Geliyoruumm Aşkımm…” diye bağırarak, am deliğimin içine bütün döllerini boşalttı.

O gün orada biraz daha oyalandıktan sonrasında beni eve bıraktı. Ama sonraki günlerde, kocam yurtdışından gelinceye kadar, Muratla her fırsatta buluşup sikiştik. Şimdi kocam geldi, Muratla görüşmüyorum artık. Sadece kocamla sikişiyorum. Kocamın hakkını yememek lazım, biraz odundur, ayıdır, magandadır, ama iyi sikiyor. Ve büyük yarrağın yerini asla birşey tutmuyor, erkeğimin yarrağı oldukca büyük ve ben büyük yarak yemeye alışmışım. Muratın küçük siki beni kesmiyor artık…