Slm arkadaşlar, Eniştemle yaşadığım bu vaka daha fazlaca yeni. Eniştemle geçen hafta ilk sikişmemizi anlatmak istiyorum. Ama halen inanılmaz coşku ve mutluluk içindeyim.

Kocamdan yedi ay önce boşandım. Boşandığım Kocam okumuş ve iyi bir meslek sahibi. Ondan bir de çocuğum var. Ama ne yazık ki seneler sonra ancak okumuş olmanın kadının mutluluğu için ehil olmayacağını anladım. Çok severek evlendim. Ömrümüzü hep biribirimize adayacağımızı zannettim. Ama oldukça geçmeden Kocamın sık sık ve ufacık şeyleri büyüterek nasıl da canavarlaştığını gördüm. Hakaretler, dayaklar başlamıştı artık ve dayanılmaz hal almıştı. Ne yazık ki ben bunların geçici olduğunu düşünerek sabır gösteriyordum. Ama bitmediği şeklinde, evde hanım olarak hiçbir değerim yoktu. Oysa evli olan Ablam Kocasından iyi mi da alaka görüyordu. Benim Ablamdan ne eksiğim vardı?

Sonunda kararımı verdim ve Kocam olacak manyağın asla düzelmeyeceğini ve bana asla kadın olarak değer vermeyeceğini anladım, Kocamdan boşandım. İnanın 14 senelik evliliğimde beni siktiği günler sayılıdır. Kendisinde hiç bir fizyolojik eksiklik olmamasına karşın, her nedense cinselliğe karşı hep soğuktu. Sebebi beni beğenip küçümsemesi ile alakalı değildi. Bu onun genel tavrıydı. Hayatımda asla amcığımı yalamadı. Götüme bile yarağı kaza ile değmiştir. Kısacası halen kız gibiydim. Doğumumu da sezeryan ile yaptığımdan amım halen daracıktı ve Kocamın hiç de büyük olmayan siki bile büyükmüş benzer biçimde geliyordu. Yılda bir kere bile sikişmez olmuştuk. Ama ben bundan dolayı hiç arayış içine girmemiştim. Erkeklere karşı duygularım iyice körelmişti.

Boşandıktan sonra Ablamlara daha sık masraf olmuştum. Eniştem genç biri olmamasına rağmen, diri ve cazibeli bir tanesiydi. Ama benim aklımda o zamana kadar mutlaka onunla ilgili bir fantazi yoktu. Yalnızca bildiğim şuydu: Neredeyse bütün Eniştelerin Baldızlarında gözünün olduğu! Ablama da büyük saygım olduğundan böylesi birşey aklıma bile getirmek istemezdim. Bir gün mühim sayılacak bir mevzuyu konuşmak üzere Eniştemin yanına gittim. Ablamın da gideceğimden haberi vardı, fakat evde değildi. Eniştem kapıyı açtı, buyur etti. Salona geçip oturdum. Eniştem bana, hem yaşadıklarımın aynı zamanda konuşacağımız konuların geriliminden kurtulmam için, bir duble Vodka içmemi teklif etti. Kabul ettim. Vodkayı yudumlarken aklıma daha önce Eniştesine sikilen ve hayatlarının en büyük heyecanlarını tadan Baldızlar geldi. Eniştem bir taraftan anlatırken, ben de onu dikkatle dinliyor, fakat aklımdan, (Sana versem, kim bilir nasıl sikersin beni!) gibi fantaziler geçiyor ve hafifçe gülümsüyordum. Şunu da kesinlikle biliyordum ki, Enişteme en küçük bir yakınlık göstersem beni parçalarcasına siker.

Nitekim bu şekilde de oldu. Asıl konuşmamız ihtiyaç duyulan mevzu sona erdi ve bana, “Eee şimdi ne düşünüyorsun? Artık ikinci bir Kocayı hakettin!” dedi. Ben de gülerek, “Tabii ki hakettim!” dedim. Eniştem büyük bir iç geçirmeyle, “Seni alacak olana ne mutlu. Adam ya işe gitmez, yahut işten bir an önce eve koşa koşa gelir, sırf seninle olabilmek için!” dedi. Ben de Enişteme, “Sahi beni bu kadar değerli mi görüyorsun?” diye sormuş oldum. Eniştem, “İnan bana Baldız, sen fazlaca değerlisin, keşke benim kadar kıymetini bilen biriyle evlensen!” dedi. O zaman anladım ki Eniştem beni kafasına koymuş ve uzun zamandır fantazilerinin başköşesinde ben varım. O an ablamı hiç düşünmedim. Ablamın hakkına tecavüz etmem umurumda değildi. Eniştem ikimize de yeterdi. Beni de oldukça sevdiği ve istediği belliydi. Ben de Enişteme, “Keşke ben de senin gibi biriyle evlenebilseydim!” dedim ve ellerimiz birden kenetlendi. İkimiz de titriyorduk.

Eniştem aniden delice dudaklarıma yumuldu. Tüm suratımı yalıyordu. İnanılmaz bir özlem vardı içinde demek ki, ve nihayetinde bana kavuşmuştu. Sık sık öpüşmeyi bırakıp gözlerime bakıyor ve tekrar öpüyordu. Ben kendimi kaybetmiştim. Hayatımda Kocam beni bir defa böyle şehvetli öpmemişti. Eniştem beni nazikçe koltuğa yatırdı. Sağ elini (Kot) Pantolonumun üzerinden amıma attı ve sert olan Kot’umdan amcığımı sıkmaya başladı. Dayanamadı ve Pantolonumu çıkardı. Ben mutluluk ve heyecandan delirecektim. Böyle bir adama haiz olmak ne güzeldi. Külodumdan elini am deliğime soktuğunda titremelerim artmış, orgazm olmak üzereydim. Fazlaca zamanımız da yoktu. Eniştem de derhal bir çırpıda kendi pantolon ve külodunu çıkardı. Eniştemin çelik benzer biçimde yarrağı karşımda duruyordu. Aslında zamansızlıktan ağzıma alıp doya doya emip yalayamadım. Eniştemin yarrağı amcığıma değdiği anda gözlerime bakıyordu. Sonra yavaşça kaydırıverdi içime. Tanrım, bu ne müthiş bir zevkti! Ama ne yazık ki, Eniştem de besbelli benim gibi büyük coşku yaşıyordu, kısa vakit sonrasında kendini tutamadı ve içime boşaldı. Ben Eniştemin erken boşalmasından ötürü ben daha Orgazm olamamıştım…

Tam da, oldukca kısa sürede bittiğine ve Orgazm olmama ramak kalmasına üzülmeye başlamıştım ki, Eniştem, “Kurban olurum senin amına Baldız. Yıllardır bunun hasretini çekiyordum. Bu am benim artık!” diyerek, bacak arama yumuldu ve delice am deliğimi yalamaya başladı. Kısa vakit sonrasında ben de Eniştemin ağzına boşaldım. Eniştem doğrulduğu vakit, azca önceki halinden daha da irileşmiş yarağıyla karşılaştım. Eniştem, “Baldız fazla vaktimiz yok, hadi derhal birdaha!” diyerek beni domalttı ve arkadan am deliğime soktu. Amıma deli şeklinde geçiriyordu. Ben de Eniştemin girip çıkmasına ters orantılı, ileri geri yapıyordum. Derken biz de aynı anda ve inlemelerle boşaldık. Ablam eve gelmeden çabuk gitmek istiyordum, hemen toparlandık. Kapıdan çıkarken, “Canım Kocacığım!” diyerek, Eniştemin dudaklarına yapıştım.

Bu vaka yeni oldu, şu sıralar yaşadıklarımı hazmetmeye çalışıyorum. Ama Eniştemin artık bundan sonrasında hem benim hemde ablamın kocası olacağı aleni!