Kocam kamyonşöförü olarak Berlinde bir taşıma şirketinde çalışıyor. Uluslararası çalıştığı için her vakit evde olamıyor. Geçen yıl yazın tatil yapmak istediğimizde, kocama işyerini yeni değiştirdiği için izin vermediler. Kocam da, “Sen çocukları al, Türkiyeye babamın yanına git, tatilini yap, dinlen…” deyip bizi Türkiyeye gönderdi. İlk başta ben gitmek istemedim, şundan dolayı kayınbabam (kaynanam öleliden beri) sakin bir balıkçı köyündeki yazlığında kalıyor, ne bir eğlence yeri, ne de alış veriş yeri var. Kocam, “Nazan, dönüş biletini aleni tarihindeki alırız, beğenmezsen erken dönersin, beğenirsen istediğin kadar kal…” deyip beni ikna etti.

Çocuklarla (biri 3, biri 4 yaşlarında) İstanbula uçtum. Havaalanından kayınbabam aldı, özel otosu ile gelmiş. 4 saat yolculuktan sonra kayınbabamın kasabadaki evine vardık. Kayınbabam, “Kızım burada bir kaç gün dinlenip alış veriş yaparsın, sonra yazlığa gideriz.” dedi, ben de kabul ettim. İki gün kasabanın altını üstüne getirdik, kendime oldukca seksi iç çamaşırları, bikini, gecelik gibi şeyler aldım. Alış veriş yaparken kayınbabam hep benimle geldi, çocuklarla ilgilendi. İki gün sonrasında yazlığa gittik. Yazlık zeytin ağaçları arasında, denize fazlaca yakın bir yerde idi. Haftasonu kalabalık bulunmasına rağmen, haftaiçi kumsal bom boş oluyordu, sadece yakında yazlıkları olanlar geliyordu.

Tatilimizin 4. Günü idi. Kayınbabam sabah kalkmış, duş alıyordu. Ben salona geçerken tesadüfen gördüm, banyonun kapısı aralık kalmış, içerisi gözüküyordu. Elimde olmadan gözüm içeri kaydı. Kayınbabamı ilk kere çıplak olarak görüyordum, daha önce kendisini mayo ile bile görmemiştim. Kayınbabamın siki sönük hali ile bile etkisinde bırakan büyüklükte idi. İçim bir hoş oldu, o anda içimden kayınbabamla sikişmek düşüncesi geçti. Acaba kayınbabam beni sikmek istermiydi? (Kayınbabam ilk yabancı erkeğim olmayacaktı, daha öncede kocamı onlarca kere boynuzladım) ama bu sefer konum başkaydı, sikişmeyi düşündüğüm erkek kocamın babası idi. Yinede şansımı denemeye karar verdim. Kasabadan aldığım bikinimi giyip, banyodaki aynanın karşısında süslenmeye başladım. Bikinimin üstü memelerimin uçlarını anca kapatıyordu, alt bölümü ise Tanga, sırf amcığımı kapatıyor, arkadan ise ipi götümde kayboluyordu.

Kayınbabam çırılçıplak, yarağını sallaya sallaya duştan çıkıp beni aynanın karşısında o biçimde görür görmez, hemen asılı duran havluya uzanarak, beline doladı, “Ne yapıyorsun kızım banyoda, hemde bu kılıkla?” diye sordu. Ben de, “Çocuklarla fazla sıcak olmadan denize gitmek isterim, fazlaca sıcak olunca evlatları çarpar baba…” dedim. Kayınbabam arkamda dikilmiş, hiçbirşey söylemeden beni süzüyordu. Elimdeki tarağı kasıtlı olarak yere düşürdüm ve kayınbabamın önünde domalarak aldım. Kayınbabam arkamdan rahat amcığımı görmüştür, zira Tangamın ipini iyice götümün arasına sokmuştum. Hiç arkama bakmadan belime bir Pareo sararak banyodan çıktım. Çocukları da alıp sahile indim.

Çocuklar kumsalda canlandırırken kayınbabam da geldi. İkimiz denize girip biraz yüzdükten sonra çıkıp havlunun üstünde güneşlenmeye başladık. Kayınbabam, “Kızım kavrulacaksın bu şekilde, arkana güneş hasım sürmemi istermisin?” dedi. Ben de hemen arkamı döndüm, yüzüstü uzandım havluya. Kayınbabam sırtıma güneşyağı sürerken, ben kollarımı yastık gibi yüzümün altına birleştirdim. Böylelikle yanlardan göğüslerimi de görmesini sağladım, sanki farkında olmadan frikik vermişim gibi. Kayınbabam koltuk altımdan memelerime ellemeye çalışıyordu. İçimden (Evet balık yemi yuttu, bu adam beni kesin siker!) diye düşündüm. Kayınbabam daha sonra belimden aşağıya da güneşyağı sürmeye başladı. Oralar elimin ereceği yerler bulunmasına rağmen hiç itiraz etmedim, bacaklarımı, götümü, kalçalarımı, heryerimi güzelce yağlattırdım. Ben de sonra göğsüme ve memelerime sürdüm, kayınbabama doğru dönüp bacak aramı yağlamaya başladım. Sahilde kimse olmadığı için rahat hareket edebiliyorduk…

Yaklaşık 2 saat sonra kayınbabam, “Hadi kızım eve gidip birşeyler yiyelim.” dedi ve eve gittik. Ben çocuklarla duşa girdim. Ben evlatları yıkarken kayınbabam yiyecek birşeyler hazırlamış, yedikten sonra çocuklara, “Hadi bakalım siz yukarı çıkıp yatın, öğlen uyku saatiniz geldi, uyuyun dinlenin, eğer uyumazsanız sizi birdaha denize götürmem!” dedim. Çocuklar yukarı çıktılar, bizde kayınbabamla denize bakan balkona oturup birer bira açtık. Biralarımızı yudumlarken kayınbabamla biran göz göze geldik, ama ne tarz oldum, resmen bakışlarla sikişiyor gibiydik. Kayınbabam, “Bak Nazan, istersen hiç zaman kaybetmeyelim!” dedi. Ben sadece kafamı sallayarak onayladım. Kayınbabam sanki bu hareketimi bekliyormuş benzer biçimde hemen önüme diz çöküp bacaklarımı ayırdı. Nasılsa denizden bizi kimse göremezdi. Tangamı kenara çekerek sulanmış amımı yalamaya başladı. Çok geçmeden ben sarsılarak kayınbabamın ağzına boşaldım. Kayınbabamı balkonda yere yatırıp, ben de onun sikini emmeye başladım. Kayınbabamın da boşalması uzun sürmedi. Ayağa kalkıp, “Hadi babacığım döşek odasına geçelim!” dedim. Doğru yatak odasına gittik…

Kayınbabamın yarağı sertliğinden bir şey kaybetmemişti. Bacaklarımı omuzuna alıp, “Benim orospu gelinim, dinlence boyunca seni bu yarağın müptelası yapacağım, o sünepe kocan seni bu şekilde hiç sikmemiştir!” deyip yarağını amcığımın derinliklerine soktu. Kayınbabamın siki amımın arasında hiç kıpırdamadan öpüşüyorduk. Kayınbabam, “Söyle bana orospu gelinim, seni kocandan başkası da sikiyor mu, bu tatlı amcık başka yarakların dibine da yatıyor mu?” diye sorular soruyor, bazen da yarrağını çıkartıp yeniden köklüyordu amıma. “Ne yapayım baba, oğlun beni yeterince sikmiyor, ben de başka erkeklere veriyorum!” dedim. Kayınbabam am deliğimi bu şekilde yarım saat siktikten sonra, döllerini amcığımın en derin yerine boşalttı. Birlikte duş alıp, evlatları test ettik, ikiside daha uyuyordu. Oturma odasına geçtik. Ben üzerime ince bir bluz, altımada geniş bir etek giymiştim (altıma kilot giymediğimi yazmama gerek varmı?), kayınbabam ise sadece şortlaydı.

Gittim kayınbabamın şortunu hafifçe sıyırıp kucağına oturdum. Kayınbabamın yarı inik yarağı amcığımın dudakları arasında duruyordu. O sırada kocamdan telefon geldi. Kayınbabama ‘Sus’ diye işaret edip, telefonda kocamla konuşmaya başladım. Kocam babasını sordu, “Kahveye gitti…” dedim. “Ya çocuklar?” diye sordu, “Yukarıda uyuyorlar…” dedim. “Yani yalnızsın?” dedi, “Evet…” dedim. Yalnız olduğumuz zamanlar kocamın saplantısı benimle telefonda cinsellik yapmak. Bana fantazilerini anlatıyor, “Ah karıcığım şuanda yanında olsam seni iyi mi sikerdim…” falan diyordu. Ben de, “Aşkım yarak yemeyi fazlaca özledim, bak seni başka erkeklerle boynuzlamamak için kedimi zor tutuyorum, şimdi yanımda olsaydın sulanmış amıma sokardın…” dedim. Bu arada konuşmalarımızı duyan kayınbabamın yarağı altımda tekrar canlandı ve amıma girmeye başladı. Kocama telefonda, “Amcığım yanıyor şuanda, sen mahrum diye şimdi amcığıma salatalık sokacağım, patlıcan sokacağım, havuç sokacağım, kabak sokacağım, amcığım manav dükkanına dönecek bu gidişle, ne olur müsade ver de kendimi başka ekeklere siktireyim!” dedim.

Kocam olacak avanak ta, amımdaki babasının yarağından habersiz, “Hayır, hayatta müsade etmem, senin o amcığını benden başka kimse sikemez!” diye inliyordu. Kocamın birden sesi kısıldı, belliki yine avcunun içine boşaldı. Kocamla telefonda vedalaştık, kapattık. Kayınbabam da, “Nazan helal olsun, sen büyük bir orospusun, bayıldım sana!” diyerek, alttan hızlı bir biçimde amımı sikmeye başladı ve döllerini yeniden am deliğimin derinliklerine fışkırttı. 6 hafta tatil işte böyle kayınbabamla sikişmekle geçti.

Şimdi kocama (Babam rahatsız diye) mazeret uydurarak, tekrar Türkiyeye, kayınbabama kendimi siktirmeye gidiyorum.