Uzun seneler evli kalınca seksin artık bir zevki kalmıyor. Seks dergileri, web, sex hikayeleri derken çeşitli fantaziler keşfettim. Sevgili karımın başka bir adamın altında inleyerek sikilmesi hayali beni müthiş azdırıyordu. Yatağımız yeniden eskisi şeklinde canlanmıştı. Karım Ne oldu sana böyle? Diye sıkıştırınca anlattım, “Seni kalın ve uzun yarraklı bir adamın siktiğini hayal ediyorum…” dedim. Karım kıyameti koparttı, ama ondan sonra onunda bunları konuştuğumuzda amının oldukça sulandığını ve orgazmlarını müthiş yaşadığını farkettim. Anlamıştım, karım da büyük ve kalın yaraklı bir erkek tarafınca vurdurmak istiyordu…

Bu arada karım fazlaca bakımlı, genç kızlara taş çıkartacak bir fiziğe haiz, kısa boylu, fakat tam bir çıtır, sikmeye doyamam karımı. Karım onayı verdikten sonrasında araştırmalara başladık ve sonucunda güvenli birini bulduk. Selim 33 yaşlarında, atletik bir yapısı olan, 19 cm yarrağa haiz bıçkın bir delikanlıydı. İlk buluşmada sadece tanıştık, konuştuk, başka birşey olmadı. Karım ilkin burun kıvırdı, “Çirkin.” dedi, fakat sonraki günlerde istemeye başladı. Arayıp haftasonu için bir buluşma daha ayarladık.

Ve o gün geldi. Bu, karımın yabancı bir erkeğe ilk sikilişi olacaktı. İstanbul dışında bir otelde yer ayırttık. Buluşup yola birlikte çıktık. Karımla Selim arkada yan yana oturdular. Selim yolda rahat durmuyordu, fakat karım tedirgindi ve benden çekiniyordu. Ben kafamla olur dediğimde, iş çığrından çıktı. Selim karımın göğüslerini ve amcığını ellemeye, mıncıklamaya başladı. Biraz sonrasında karım Selimin sikini dışarı çıkardı, ilk görmesinde, “Amannn bu ne?” dedi. Ben de aynadan baktığımda, Selimin yarrağı sanki at yarrağı gibiydi. İçimden (yandın kızım, sen bunu hiç alamazsın) dedim. Ama karımın bir yarak yalaması vardı inanamadım. Hepsi ağzına sığmasa bile, başı kaybolmuştu. Ben “Acele etmeyin, aslına bakarsan otele geldik…” dedim. Üçümüze bir Suit oda tutmuştum, odamıza çıktık. Odaya girince, ben “Hazırlanalım önce, yiyecek yiyelim, biraz içelim…” dedim. Duşlarımızı aldık, giyindik, hazırlandık, fakat aklımız hep Selim’in yarrağındaydı. Yemek ve içkilerden sonra çakır keyif olduk ve odamıza çıkmaya karar verdik. Selim’le karım sanki beni unutmuşlardı, sarmaş dolaş odaya çıktık.

Odaya girince Selim karımı bir çırpıda soydu, karımın görkemli memelerini ağzına alıp, emmeye başladı. Ben de soyundum ve onları izlemeye başladım. Karım tekrar tedirgindi, kulağına, “İsterseniz sizi ilk seferinde sadece bırakayım.” dedim. Karım, “Çok düşüncelisin kocacığım…” dedi ve ben odadan çıktım. Ama 10 dakika sonrasında sessizce yine geldim. Selim karımı yatağa yatırmış am deliğini öyleki bir yalıyordu ki, karım inim inim inliyordu. Daha sonrasında Selim yarrağını karımın ağzına verdi. Karım o görkemli yarrağı 5 dakika emdi. Ve ilk sikiş vakti gelmişti. Karım, “Ne olur acele etme!” diyordu. Selim fazlaca ustaydı, yavaşca yarrağını karımın amına sürtmeye başladı. Karım kendinden geçmiş, “Hadi sok artık, mutlaka!” diyordu. Selim azar azar o kalınca yarrağını karımın amına sokmaya başladı, karım sanki bakireliği bozuluyormuş gibi çığlıklar atıyordu. Selim biraz daha bastırdı, belliki karım zorlanıyordu, fakat halen Selime, “Sok! Hepsini sok!” diyordu.

Karımı hiç böyle görmemiştim, meğer ben karımı hiç sikememişim. Selim son bir hamleyle yarrağının hepsini karımın amına soktu ve öylece bekledi. Inanamıyordum karımı başka bir adam sikiyordu, fakat ne sikiş! Selim yavaş yavaş ileri geri yaparak, yarrağını karımın amına yerleştirip çıkarmaya başladı. Sanki karım her sokuşta boşalıyordu, yatak sırılsıklam olmuştu. Böylece 10 dakika karımı sikti. Selim biraz hızlandığında karımın o muhteşem orgazmına tanık oldum. Tırnaklarını Selimin omuzlarına batırmış kan akıyordu, kendiside o şekilde bir titriyordu ki inanın korktum. Bir insan bu şekilde mi orgazm olurmuş diye kendi kendime hayıflandım. Bir süre sonra Selimde oldukça sert sikişlerle karımın amına boşaldı. Ama karım hareketsiz kalmıştı, sanki bayılmıştı. Karımı öyle hareketsiz görür görmez telaşlandım ve “Karıma ne oldu?” diye derhal saklandığım yerden çıktım. Selim “Korkma birşey olmadı, ilk siktiğimde bayanlar hep böyle olur…” dedi.

Gece yarısına doğru karımı Selimle birlikte 2 defa daha siktik, ben götünden Selim amından, karımı aramızda tost yaptık. Ve ertesi günü döndük. Üçümüz de oldukca zevk almıştık, ama karım 3 gün kendine gelemedi…

Karımın 2. Kalın Yarrak Yeme Macerası!

Karım benim yanımda öncelikle kalınca yarraklı bir erkek tarafından sikildikten sonra oldukça değişti, çok mutlu bir insan oldu, eviyle ve benle oldukca daha çok ilgilenir oldu. Yani bayanların cinsellikte tam doyuma yetişmesi lazım. Karımla sevişmelerimizde günlerce Selimin onu sikişini anlatarak müthiş orgazmlar yaşadık. Ama artık başka birini bulmamızın zamanı gelmişti, tek şart bulacağımız erkeğinde yarrağı minimum Seliminki kadar iri ve kalın olmalıydı…

Araştırmalar sonucunda, benim işyerindeki Otopark görevlisi Muhittin’in yarrağının fazlaca büyük bulunduğunu öğrendim. Muhittin’le samimiyeti ilerlettim, onu içki içmeye götürüp ağzını yokladım, uzun süreden beri kimseyle sikişmemişti, evi’de olmadığından Otoparkta yatıp kalkıyordu. Kendisini bizim eve çayır ettim, “Gel banyo yaparsın, yengen’de çamaşırlarını yıkar…” falan dedim. Önceleri olmaz dedi, ama daha sonraki günlerde kabul etti, en nihayetinde kendisini bir akşam bizim eve gitmeye ikna ettim. Karımı arayıp ‘kalınca yarrak yiyecek için’ hazır olmasını, Muhittin’i getireceğimi söyledim. Karımın sevinç içerisindeki çığlığını duymalıydınız. Kendi kendime (Vay Orospu vay, kalın yarrak diyince nasılda havalara uçtun!) dedim.

Muhittin’i akşam pis çamaşırlarıyla beraber arabamla müstakil bahçeli olan 3 kattan oluşan evime götürdüm. Karım kapıyı açtığında dilim kapıldı, hiçbirşey giymeseydi bu kadar seksi olamazdı. Karımın üzerinde beyaz daracık bir elbise vardı ve iç çamaşırı giymediği derhal belli oluyordu. Ayrıca beyaz elbise neredeyse şeffaf, memelerinin kapkara uçları dimdik olmuştu. Eminim amının suyu da bacaklarına doğru akmaya başlamıştı. Tanıştırdım Muhittinle karımı. Muhittin karımı gözleriyle sikmeye başlamıştı bile, hemen hemen beni unutmuştu.

Karım yemekten ilkin Muhittin’in banyo yapmasını istedi ve banyoyu gösterdi. Muhittin banyoya girdi. Karım derhal anahtar deliğinden bakmaya başladı. Bir ara karım, “Ohaaa! Bu ne yaaa?” diyince, ben, “Ne oldu karıcığım?” dedim. Karım bana, “Hasan beni öldürsen bunu alamam!” dedi. Ben de, “Karıcığım sakin ol, istemezsen vazgeçeriz!” diyince biraz rahatladı. Ama ben Muhittin’e karımı siktirmeden bırakırmıyım? Neyse muhittin banyodan çıktı, kendisine verdiğimiz şorttan neredeyse yarrağı dışarı fırlayacaktı, utandı garibim. Ben de, “Rahat ol, burası senin evin.” dedim.

Yemekte içkiler içildikçe ortam rahatladı, Muhittin karıma temenniler yağdırıyordu ve artık el temasları başlamıştı. Karım, “Hasan bir dans müziği açsana, dans edelim.” dedi. Ben de açtım ve karımı dansa kaldırdım. Neredeyse karımı oturmadan sikecektim, ellerim kalçalarında, hatta götünün arasına elimi sokup duruyordum. Karımın kulağına “Ne diyorsun yapalım mi?” dedim. Karım da, “Tamam, fakat bak söyleyeyim, canım yanarsa asla siktirmem!” dedi. Ben de, “Tamam karıcığım…” dedim. Muhittinin yanına gittim ve “Şimdi de sen dans et karımla.” dedim, onu zorla kaldırdım ve sevgili karımı kollarına bıraktım. Muhittin kendinden geçmiş, o dev gibi yarrağını karımın göbeğine dayamış dans ediyordu. Bir ara karım Muhittinin ellerini kalçasına doğru indirtti. Muhittin bana baktı, ben de kafamla ‘Devam!’ dedim. Muhittin bundan sonra hemen hemen karıma yumuldu.

Artık ok yaydan çıkmıştı. Karım Muhittin’in ellerinden tutup üst kattaki yatak odamıza götürdü, ve ben de onları seyretmeye başladım. Muhittin karımın üzerindeki tek parça elbiseyi tek seferde çıkarttı. Çırılçıplak kalan karım derhal eğilip Muhittinin şortunu indirdi. Aman tanrım, o ne biçim bir yarrak öyle! Başı yumruk kadar, gövdesi aşağı doğru kalınlaşıyor ve minimum 25 cm var! Karım Muhittinin sikini ağzına almaya çalıştı, fakat olmadı, yanlarından diliyle yalamaya başladı. Muhittin’de elleriyle karımın memelerini mıncıklıyordu. Birden biraz hoyrat davranmaya başladı ve karımı tutup yatağa fırlattı, “Seni orospu! Beni çıldırttın!” dedi ve karımın kız amı benzer biçimde tertemiz olan amcığını yalamaya başladı. Ama ne yalama! Adamda bir dil var, up uzun!

Karımın inlemeleri yükselerek artıyordu. On dakika yaladıktan sonra şimdi sıra o devasa yarrağı karımın amına sokmaya gelmişti. Muhittin bu işi gerçekten oldukca iyi biliyordu, asla çabuk etmeden yarrağının başını karımın o daracık amının üzerinde daireler çizerek gezdiriyor, zaman zaman yukarıdan tükürüyor ve bazende yarrağının kalın kafasını karımın amının içine hafiften itip yeniden çıkarıyordu. Bu bile karımın onlarca kere boşalmasına sebep olmuştu, döşek karımın am suyundan sırıl sıklam oldu. Karım “Artık sok! Hepsini istiyorum!” diye mırıldanıyordu. Muhittin artık zamanının geldiğine inanmış olsa gerek ki, yarrağını aniden karımın amına soktu! Karımdan bir çığlık geldi ve sesi bir daha çıkmadı. Hemen karımın yanına geldim, belli belirsiz mırıldanıyor, “Hasan söyle çıkartsın, ölüyorum…” diyordu.

Muhittin birazcık çekti öylece bekledi, ve yeniden hafiften soktu. Karımın inlemeleri yeniden başladı, sanki alışmıştı. Muhittin artık karımın amına girip çıkmaya başladı, fakat yinede hepsini sokmuyordu. Bu erkek bu işin ustasıymış meğer. Böylece karımı bir ihtimal onbeş dakika sikti. Karımın emin olun kaç kez boşaldığını ben sayamadım. Muhittin artık hızlanmaya başladı ve “Geliyorum!” diye böğürerek, bütün menilerini karımın amına boşalttı. Bir süre öylece bekledi, yarrağı biraz ufalınca çıkarttı. Ama çıkartırken ‘Flop’ diye bir ses çıktı, sanki şişe tapası açıldı. Karımın amından bir sperm akıyor, resmen bir çay bardağını doldurur. Sonra öylece yan yana yattılar. Ben karıma “Nasıldı karıcığım?” dedim. Karım mutlu bir biçimde, “Müthişti! Sana nasıl teşekkür etsem azdır kocacığım!” dedi.

Biraz dinlendikten sonra karım elini yine Muhittinin yarrağına attı ve biraz sonrasında o yarrak eski haline geldi. Karım, “Şimdi sıra bende!” diyerek Muhittinin üzerine çıkıp, yarrağını amına hizaladı ve üstüne oturdu. Ama aniden eli boşluğa gelince Muhittin’in 25 santimetre’lik yarrağı karımın amında tümden kayboldu. Ben bile şaşırdım, karım bu yarrağı nasıl aldı içine diye. Böylece oturup kalkarak beş dakika kendini siktirdi karım. Daha sonrasında Muhittin karımı domaltıp karnının dibine bir yastık koydu ve arkadan karımın amına pompalamaya başladı. Karım artık hepsini içine rahatça almaya başlamıştı. Bu git geller sırasında ben de katıldım ve sikimi karımın ağzına verdim…

Birazdan Muhittin sırt üzeri yattı, karım da üstüne. Muhittin karımı amından sikerken, ben de karımın güzel götüne arkadan sikimi soktum. Karım artık zevkten başını sağa sola sallıyor, Muhittinin her yerini morattarak tırnaklarını geçiriyordu. Bu sefer karıma gerçekten bir şey olacak diye korktum. Karımı Selimle bile böyle görmemiştim, bir ihtimal beş dakika titreyerek boşaldı ve Muhittinin üzerine yığılıp kaldı. Ama ben karımı götünden sikmeye devam ettim. Tam gelecekken, karımı sırt üstü yatırdım ve tüm menilerimi yüzüne, memelerine ve göbeğine boşalttım. Bu arada Muhittin’de 31 çekerek karımın üzerine menilerini boşalttı. Mübarek sanki işiyor, bir insandan bu kadar meni geldiğini ilk kere görüyordum. Karımın vücudunu dölle sıvadıktan sonra, Muhittinle birlikte banyoya geçtik.

Biz yıkandıktan sonrasında sigara içmek için salona indik. Karım kendine erişince o da banyoya gidip yıkandı. Sonra salona indi ve ikimizinde kucağına uzandı, “Erkeklerim benim, ikinize de teşekkür ederim, beni yarrağa doyurdunuz!” dedi ve Muhittin’e “Ne vakit istersen gelip beni sikebilirsin!” dedi. O günden sonra Muhittin karımın ikinci kocası oldu, uzun zaman karımı sikti, ben seyrettim. Bazen ben de katıldım ve üçlü sikiştik. Ama artık değişiklikler arıyoruz…