O gecenin sabahı Pazardı, sabah yataktan kalktık. Karıma, “Hadi hazırlan kahvaltı oluşturmaya gidelim.” dedim. Karım da, “Tamam, 5 dakikaya hazırım.” dedi. Evden çıkıp arabamıza binip daha ilkin gittiğimiz mekanlardan birine gittik. Kahvaltıdan sonrasında Türk Kahvelerimizi içerken, “Bunu bana niçin yaptın? Ben sana yetmiyor muydum?” diye sormuş oldum. Karım da sanki bu suali bekliyormuş şeklinde, “Neden yaptım, inan ki bilmiyorum! Gerçekten herhangi bir açıklaması yok!” dedi. Ben de, “Zannedersem bu ilk değil, acaba boynuzlarım gökyüzüne ulaştı mı?” diye sordum. Karım, “Bak Engin, seni oldukca sevdiğimi hiç unutma! Yaşadıklarım bir ihtimal de ancak heyecan hissetmek içindi!” deyince, “Peki!” deyip, hesabı istedim ve kalktık. Hiç konuşmadan biraz dolaştık, sonrasında da eve gittik. Bu vakadan sonrasında artık karım eve iş getirmiyor, evimizdeki bilgisayarı kullanmıyordu. Seks hayatımızda da bir duraklama süreci başlamıştı.

Bir akşam arkadaşlarımla içki içmeye gidecektim. Karım beni beklemesin diye haber vermek için telefonla arayıp, “Bu akşam birazcık gecikebilirim.” dedim. Karım da, “Tamam, gece gelecekmisin?” diye sordu. Ben de, “Ben senin benzer biçimde değilim, ablama gidiyorum diye başkalarının kollarında sabahlamıyorum!” dedim ve telefonu kapadım. O gece dostlarımla, içim buruk bir vaziyette oturup, içip eğlenmeye çalıştım. Gece saat 2’de eve gitmek için kalktım. Fakat eve gitmek istemiyordum, Kadıköyden Bostancıya doğru gidiyordum. Yolda Travestileri gördüm. Beni birşey dürttü ve geriye dönüp Travestilerden birini almak istedim. Bu güne kadar hiç böyle birşey yapmamıştım. Adının Buse bulunduğunu söyleyen bir Travestiyi arabama aldım. Biraz söyleşi ettikten sonra, Travestinin evinin yolunu tuttuk. Eve girince bira içerek sohbete devam ettik. İçimdeki dürtüye mani olamıyordum. Bir an telefonumun çalmasıyla irkildim. Arayan arkadaşımdı, Küçük bir kaza yaptıklarını, ama iyi olduklarını söylemiş oldu. Ben de merakımı yenemedim, Travestiden özür dileyip, anlaştığımız parayı verdim, gitmem icap ettiğini söyledim. O da anlayışla karşıladı ve numarasını verip, “Beni ara, bende alacağın var!” diyerek beni uğurladı. Arabama binip arkadaşlarımın yanına doğru yola koyuldum. Tekrar telefonum çaldı, iyi olduklarını ve evde olduklarını söylediler. Ben de rahatladım ve kendi evime gittim.

Karım kapıyı açtı ve hiç konuşmadan yattık. Sabah ikimiz de işe gittik. Akşam eve geldiğimde karım evdeydi. Hiç konuşmadan yemek yedik. Karım erken uyumak istediğini söyleyerek yatmaya gitti. Ben ise Travestiden alacağımı düşünüyordum. Travestiyi aradım, müsaitse gelmek istediğimi söyledim. O da, “Gel müsaitim!” dedi. O anda birden kafama ne estiyse, yatakodamıza gittim karımı uyandırdım, “Kalk giyin, dışarı çıkacağız!” dedim. Karımın daha, “Nereye gidiyoruz?” demesine fırsat vermeden, dolaptan giymesini istediğim şeyleri çıkardım, verdim. Karım yüzünde şaşkın bir ifadeyle giymeye başladı. Giydiği elbiselerle tam Şuh olmuştu. Arabaya bindik ve Travestinin evine geldik. Zili çaldım. Travesti kapıyı açınca, o da, karım da bir an şaşırdılar. Travesti bizi içeri davet etti. Karım önden, ben arkadan içeri girdik…

Travestiye karımı tanıştırdım ve kendisinden bu gece karımı sikmesini istedim. Karım da Travesti de şaşırmıştı. Karımın elbiselerini çıkarıp aniden çırılçıplak bıraktım ve Travestinin yanına oturtarak, kendim de karşılarındaki koltuğa oturup seyretmeye başladım. Karımın şaşkınlığı geçip kendine gelince, Travestinin önünde diz çöktü ve Travestinin sikini yalamaya başladı. Travestinin siki ayaklanmaya başlayınca, karımı elinden tutup yatakodasına götürdü. Travesti yatağa uzandı ve karıma, “Yalamaya devam et!” dedi. Karım da, arkası bana dönük bir vaziyette, Travestinin yarağını yalamaya devam etti. Bu arada Travesti de karımın amıyla oynamaya başladı. Karım sanki Travestinin yarağını yalamıyor, yiyordu. Ben de soyunup yatağın kenarına oturdum, onları seyrederken, sikimi elime alıp, sikimle oynamaya başladım. Karım yaşadığı bu değişik tecrübenin verdiği zevk ve heyecanıyla boşaldı ve dönerek, benim sikimi yalamaya başladı. Travesti de yattığı yerden kalkıp karımın arkasına geçti ve karımın sırılsıklam olmuş amını sikmeye başladı. Ben de, “İyi sik Buseciğim karımı! Amını götünü parçala bu Orospunun!” diyordum. Travesti de karımın kalçalarını tokatlayarak sikiyordu karımın am deliğini. Az sonrasında pozisyon değiştirerek, karımı sırtüstü yatırıp bacaklarını omuzuna alıp sikmeye devam etti. Yaklaşık 10 dakika sonrasında Travesti böğürerek karımın amına boşalıp kenara çekildiğinde, karımın amından menileri akıyordu.

Karımla bir an göz göze geldik. Karımın dudaklarına yumuldum ve “Seni oldukca seviyorum karıcığım!” deyip, karımla sevişmeye başladık. O anda hiçbir şey umurumuzda değildi. Karım elleriyle başımı aşağıya doğru itmeye başladı. Ne istediğini biliyordum, birazcık önce Travestinin içine patladığı, içerisinden menilerin aktığı amını yalatmak istiyordu. Aşağıya indim ve karımın o vıcık vıcık amı yalamaya başladım. Yalamıyor, yiyordum karımın amını. Çok geçmeden karım titreyerek ağzıma boşaldı, ama ne boşalmak! Ağzıma ne geldiyse yuttum. Sonra karımı yatağa uzatıp, elimle sikimi karımın amına yerleştirdim ve karımın amını sikmeye başladım. Travestiye de, “Ağzını boş bırakma bu Orospunun!” dedim. Travesti yarağını karımın ağzına götürdü ve karım ağzına aldı. Karım Travestinin yarağını yaladıkça ben de hızlanmaya başladım. Sonunda ben de karımın içerisine patladım ve karımın üzerine yığıldım.

Biraz sonra karım dudaklarımdan öpüp altımdan kalktı ve Travestinin yalayarak kaldırdığı yarağını götüne sokması için Travestiye götünü döndü. (Karım götten sikilmeyi çok sever). Travesti de karımın amından akanları parmaklarıyla alıp, karımın göt deliğine sürerek, yarağını karımın götüne soktu. Travesti karımın götünü sikerken, ben de karımla 69 pozisyonunda geçtim. Karım benim sikimi taşşaklarımı yalıyor, ben de karımın amcığını yalıyordum. Bu arada Travestinin karımın götüne girip çıkan yarrağı da tam gözümün önündeydi. Kim kimi ne kadar sikti, kim kimi ne kadar yaladı hatırlamıyorum, tek hatırladığım inlemelerin ve çığlıkların birbirine karıştığı idi. Bu durumda karım benim üstüme, Travesti de karımın üstüne yığılmıştı. Sanırım herkes yorulmuştu. Banyoya gittik, ilkin karımla Travesti birbirlerini yıkadılar, sonra da beni yıkadılar. Sonra toparlanıp giyindik ve karımla ordan ayrılıp evimizin yolunu tuttuk.

Eve vardığımızda sabaha karşıydı, gün ağırmak üzereydi. Birazdan karım da, ben de işe gidecektik. İkimiz de tatlı bir yorgunlukla birbirimize bakarak, kahvaltımızı yaptık ve evden çıktık. Karımı işe bırakıp, ben de işime gittim. O tatlı yorgunluk gün boyu sürdü…