Karımla Şiledeki yazlığımıza gece geç saatte varıp, bitap argın yatıp uyumuştuk. Ertesi sabah karım uyanmış benim uyanmamı bekliyordu. Gözümü açtığımda, “Günaydın hayatım!” dedi. “Günaydın!” diyerek dudaktan küçük bir öpücük verdim. Karım, “Mmmhhh, hazzı damağımda kaldı!” dedi. “Devam o zaman!” dedim. Karım gece ince bir V-Yaka Penye ile yatmış, içinde südyen de yoktu. Ben de tamamen çıplağım. Karımın göğüslerine elimi götürdüm, meme uçlarıyla oynamaya başladım. Karım da beni öpmeye başlayınca yiyişmeye dönüştü iş. Sikim kalkmıştı. Sevişirken karım ayağını sikime değdirdi ve “Canım seninki ‘Hazır Kıta’ benzer biçimde bekliyor galiba!” dedi. “Evet, senin için bekliyor!” dedim. Karım da gülerek, “Her zamanki hali!” dedi. Sabah serinliğinde pike altında biraz oynaştık ve karımın amına elimi attığımda sulanmıştı, “Bak onların da canları istiyor hayatım!” dedim. “Evet istiyorlar!” dedi. Ben sırtüstü yatıp, karım üstüme çıktı, amı sikime muadil gelecek halde, beni öpmeye başladı…

Karımla öpüşürken bir yandan da göğüslerini elliyorum. Karımın göğüslerinden asla vaz geçemiyorum, beni aşırı tahrik ediyorlar. Karım dayanamadı, “Canım içime gir hadi!” dedi. Hemen alttan sikimi amına sokup sikişmeye başladık. Karım üstümde inip çıkıyor, ben alttan pompalıyorum. Karım sikişirken çok konuşkandır, konuştukça ben hızlandım. Çok geçmeden karımın Orgazm olmaya yaklaştığını hissettim, “Hadi canım daha süratli, daha hızlı!” demeye başladı. Orgazm olacağı vakit o an aklına ne gelirse söyler, ben de ilave yapar, iyice tahrik ederim. Karım titremeye başlayıp am deliğini kıstırınca, ben de kendimi tutmayı bırakıp, döllerimi saldım karımın amına. Aynı anda bellerimiz geliyordu. Karım o durumda hareket etmemi pek istemez, bunu bildiğim için ve onu çıldırtmak için, halen pompalamaya devam ettim. Karımın birinci Orgazmı bitmeden, ikincisini oluyordu. Biran iyice çılgına döndü ve zevk çığlığı attı! Tatilimizin birinci gününde bu şekilde sikişmek, karımla ilk kere sikişmemizi hatırlattı ban, sanki ilk sikişmemizi yine yaşamıştık.

Karım banyoya girdi, ben de birazcık uzandım. Yorgunluktan uyumuşum. Bir müddet sonra karım beni uyandırdı, “Hayatım kalk duşunu al, kahvaltı hazırlıyorum!” dedi. Kalkıp duşumu aldım. Üstüme ancak kolsuz beyaz atlet giydim, altına da külot giymeden sadece şort giydim, indim aşağıya. Baktım karım mutfakta yok, meğer kahvaltıyı Kamelyaya hazırlamış. Yanına gittim, dudaktan öpücük verdi. Karımın dudakları herzamanki gibi fazlaca tatlıydı. Karıma kıyafeti için iltifat ettim, karım da, “Tek parça da, ondandır!” dedi. “Nasıl?” dedim. “Böyle işte!” dedi. Meğer içerisine hiç bir şey giymemiş, vücudunun bütün hatları meydanda, gögüsleri dik olduğundan tepeleri tamamen belli oluyordu. Mutfağa gidip gelirken yürüdüğünde, arkadan karımın götü de fazlaca seksi görünüyordu.

Kahvaltıya oturduk. Tatilin de verdiği keyifle kahvaltımızı yaptık, üzerine keyif çayı içiyor, söyleşi ediyorduk. Yazlığın önüne, fren sesinden bir arabanın park ettiğini duyduk. Kimdir acaba derken, karım, “Ben bakarım canım.” dedi ve ön kapıya gitti. Ben de merak edip masadan kalktım, ön kapıya doğru baktım. Gelen İstanbul’dan komşumuz Neşe hanımdı. Karımla sarmaşdolaş oldular, (yanlış görmediysem Dudaktan!) öpüştüler. Ben de hoş geldiniz demek için yanlarına yaklaştım. Karım, “Ne iyi ettiniz de geldiniz!” dedi. Neşe ise, “Hayır gelmedik, ben sadece geldim!” dedi. Karım şaşırmıştı, “Niye, eşin de gelseydi…” falan dedi. Neşe, “Gelemez, o bu yaz yok.” dedi. Karım, “Hayırdır?” dedi. “Avrupaya iş için gitti, minimum iki ay yok.” dedi. Ben de yanlarına gittim, “Olsun, sefalar getirdin!” deyip yanaklarından öptüm, “Boşver eşini, sen de burada bizimle tatilini yaparsın!” dedim. Karım da, “Zaten ben davet ettim Neşe’yi, eşinin Avrupaya gideceği belliydi, hayatım sana sormadım fakat, Neşe’ye gelirsen kapımız açık demiştim.” dedi. Ben de, “Tamam canım, doğal ki olur!” dedim. Kamelyaya geçtik, çay ikram ettik. Oturduk biraz sohbet falan ettik. Neşe İstanbul’dan aynı binadan alt komşumuz, zamanlarımız aynı sayılır, onların da çocukları olmadı. Sık sık görüşürüz onlarla.

Çaylarımızı içtikten sonra karım, “Sofrayı toplayalım da sohbete devam ederiz.” dedi. Ben de, “Tamam hayatım.” dedim, bahçeyi dolanmaya çıktım. Çiçeklere biraz su verdim. Kuruyan bir iki dal vardı, onları keserken baktım karım yanıma geldi, “Hayırdır hayatım?” dedim. Karım, “Kusura bakma canım, senden habersiz Neşe’yi yazlığa davet ettiğim için, kızmadın değil mi?” dedi. “Olur mu hayatım, niye kızayım, komşumuz, ne olacak, sırtımda mı taşıyacam, dev gibi yazlığımız var, bir odasında da o yatar kalkar!” dedim. Karım da dudaklarımı öperek, “Aslan kocam! Neşe bizim odanın yanındaki odada kalır. O zaman al şu anahtarı, otomobilinde valizi varmış, getiriver!” dedi. Ağaçların dallarıyla uğraşmayı bıraktım, hemen gittim. Arabasını da içeri, garaja aldım. Valizlerini indirdim, karımın tahsis ettiği odaya koydum, aşağı indim. Karıma, “Tamam hayatım, arabasını da içeri aldım, dışarıda kalmasın.” dedim. Karım da, “İyi etmişsin canım!” dedi. “Neşe nerede?” diye sordum, “Duşa girdi.” dedi. “Valizlerini yeni bıraktım, temiz birşeylere ihtiyacı varmıydı acaba?” dedim. Karım da, “Ben şimdi masraf ona sorarım.” diyerek Neşe’nin yanına gitti.

Bir müddet sonrasında karım ve Neşe kol kola geldiler. Karım seksi giyinir, beni tahrik etmek için kıyafet mevzusunda elinden geleni yapar, ama Neşe’nin de karımden aşağı kalır yanı yoktu hani. Hatunlara, “Hayırdır, seksilik konusunda birbirinizle yarış mı ediyorsunuz?” dedim. Neşe, “Ne haddime!” deyip karımın beline sarıldı, “O benim kankam, niye yarış edeyim ki? Biz birbirimizi hiç üzmedik şimdiye kadar, bundan sonrada olmayacak!” dedi. Karım da, “Doğru hayatım, Neşe’yi niye kıskanayım ki? Neşe benim en iyi arkadaşım, kırmak istemem Neşe’yi!” dedi. Ben de, “Benim korkum o değil…” dedim. Karım, “Ya ne ki korkun?” dedi. “Neşe’yi benden kıskanıp yanlış yapmandan korkuyorum! Baksana Neşe’ye, çok seksi, alımlı! Yani gözüm falan kayar, sen de yanlış anlarsın hayatım!” dedim. Karım bana, “Olmaz o şekilde şey, ben seni Neşe’den kıskanmam, fakat sen de beni kıskanma Neşe’den!” dedikten sonrasında, Neşe’yi yanağından öperek, sıkı sıkı sarıldı ve “Canım arkadaşım, ne istersen yap ben kıskanmam seni, yeter ki üzmeyelim birbirimizi bu kısa hayatta!” dedi. Ben de kalkıp karımın dudağına öpücük kondurdum ve “Tamam ozaman hayatım!” dedim. Neşe de, “Ben sizi bu yönden çok seviyorum!” dedi…

Neşe’ye, “Odana yerleştin mi?” diye sordum. “Evet, yerleştim.” dedi. “Bir eksiğin olursa söyle!” dedim. “Tamam, söylerim!” dedi. Karım da, “Hadi toparlanalım da çarşıya inelim, alış veriş yapalım birazcık, bu iki güzelliğe birazcık gider etsin kocam!” dedi. “Ne harcaması canım, seve seve!” deyip, çarşıya gittik. Biri sağımda, biri solumda, ikisi de koluma girdi, çarşıda gezerken. Alacaklarımıza baktık, hoşumuza gideni aldık. Bir ara karım, “Canım bana bunlardan al!” dedi. Ben de, “Sadece sana olmaz, Neşe’ye de alalım!” dedim. Karım, “Doğru diyorsun.” dedi ve iki tane Şile bezi gecelik, iki adet gömlek aldık. Beden denemesi yapacaklardı. Ben, “Ne gerek var, aslına bakarsan bol giysi!” dedim. Karım, “Olur mu hayatım, yinede denemek lazım!” dedi ve denediler, doğru bedeni aldık. “Hadi içimden geldi, size birer ekip da bikini alayım!” dedim. Sevinerek, “Tamam!” dediler. Bikini satan bir mağzaya girdik. Mağazada tecrübe etme kabini yoktu, “Ee, burda tecrübe etme iyi mi olacak?” dedim. Mağzacı kız, “Ben tecrübe etmek isteyenlerin önlerine havluyu tutuyorum…” dedi. Bu sistem karımın hoşuna gitmemişti. Ben de karıma, “Sen tut, Neşe denesin ozaman?” dedim. “Olmaz, boşver, göz sonucu alalım, evde deneriz, beden olmazsa getirir değişiriz!” dedi. Bana da bir şort ve hasır şapka aldık, güneş hasım, krem falan derken marketten de alacağımızı aldık, eve gittik.

Eve varınca ben bahçede oturdum, karım, “Biz aldıklarımızı bir deneyelim!” diyerek, Neşe ile bizim döşek odasına çıktılar. Epey bekledim gelmediler, ben de bakmaya çıktım. Koridora gelince yatakodasını görebiliyordum, karım tamamen çıplak, yeni aldığımız Bikini elinde giyinmeye çalışıyordu. Koridorda birazcık durdum izledim. Karım Bikinin altını giydi, üstünü giyerken Neşe yardım etti ve “Hayatım güzel oldular!” dedi ve eliyle karımın göğüslerinin altından yukarı doğru destekledi. Aslında o bahane ile karımın göğüslerini ellemiş oldu! Beni görmüyorlardı. Neşe de tamamen çıplak soyundu. Neşe’nin amı götü ve göğüsleri mükemmel görünüyordu. Altını giydi, üstünü giyerken karım da ona yardım etti, Neşe’nin yaptığı şeklinde, karım da Neşe’nin göğüslerini yokladı! Ama ne yoklama! “Hayatım bunlar dışarı taştı gibi sanki…” dedi, Bikininin üst parçasının içerisine elini sokup, göğüslerini yerleştirdi ve “Şimdi oldu işte!” dedi. Neşe de, “Tamam hayatım, güzel oldular, beğendim!” dedi ve karımın dudaklarından öpmeye başladı! Gördüklerime inanamıyordum, karım da Neşeye karşılık veriyordu ve resmen birbirlerine sarıldılar ve öpüşüyorlardı!

Bunları izlerken ne düşüneceğimi bilemedim, fakat sikimin kalktığını hissettim! Yavaşça geri aşağıya gidip, aşağıdan, “Hayatım nerde kaldınız?” diye seslendim. Karım da, “Gel canım buradayız!” dedi. Odaya girdiğimde sarılmayı ve öpüşmeyi bırakmışlardı. İkisi de aynanın karşışısında dikiliyor ve Bikinili vücutlarına bakıyorlardı. “Ooo çok güzel olmuşlar, tam yakışmışlar! Güle güle giyin!” dedim. Karım dudaklarımdan öperek, teşekkür etti, Neşe de yanağıma öpücük kondurarak, “Teşekkür ederim!” dedi. “Asıl ben size teşekkür ederim, sayenizde gözüm gönlüm bayram yapmış oldu!” dedim, güldüler.

Karım, “Sen denemeyecekmisin?” dedi. “Sonra bakarım.” dedim. Karım ısrar etti, “Olmaz şimdi bak da duruma gore değişiriz!” dedi. “Canım dar gelecek hali yokya, şort bu!” dedim. “Olur mu hayatım, yinede yakışıyor mu diye bir dene!” dedi. “Tamam, ver şortu!” dedim. O anda Neşe, “Ben çıkayım da huzurlu denesin.” dedi. Karım, “Olur mu, ne alaka, yabancı değilsin ya! Kocam senden mi utanacak?” dedi. Ben de giysilerimi çıkardım sadece minicik külotum kaldı. Tabi durumlarından tahrik olduğum için benim sik aşırı canlıydı ve külottan abes görünüyordu, elimle önümü kapamaya çalıştım. Karım, “Ne o, rahatsız oldun galiba?” dedi. “Hayır, niye rahatsız olayım ki?” deyip şortu külodumun üstüne giydim. Karım, “Denizde de böylemi giyeceksin?” dedi. “Evet!” dedim. “Olmaz ya, şortun arasında külot olur mu? Mayo olsa neyse!” dedi. Ben de, “Denize giderken altıma mayo giyerim.” dedim. Karım, “Çıkar da, al şu mayoyu dibine giy! Nasıl olsa birazdan denize gidecez, hazır olsun!” dedi. Karımı kıramayıp şortu çıkardım, arkamı döndüm külotumu çıkardım ve “Ver mayomu!” dedim. Karım vermedi, “Dön de giy!” dedi.

Önümü döndüm, sikim kazık benzer biçimde olmuş, yüzüm kızarmıştı. İkisinin de gözleri kalkmış sikimdeydi. Neşe, “Helal size ya canlarım, gerçekten farklı kişilersiniz!” dedi. Karım da, “Asıl sana helal, bu durumu kınamadığın için, çünkü ben arada gizlilik olmasın diye böyle yaptım!” dedi. Ben derhal, “Ne ilgi?” dedim. Karım yine, “Canım ben seni Neşeden kıskanırsam olmaz, fakat sen de beni kıskanmayacaksın!” dedi. “Ben seni kıskanmam ki, seni Neşe’den mi kıskanacam?” dedim. “Öyle deme, şimdi kıskanmıyorsun, ama belki ilerde kıskanırsın!” dedi ve sanki bana anlatmak istediği başka bir mesajı varmış şeklinde, elini Neşenin beline atarak, Neşeyi kendine doğru çekti. Mayomu giydim ve sikimi yeleştirmeye uğraştım. Karım, “Ne oldu, sığmıyor mu?” dedi. Gülerek, “Sizin yüzünüzden bu şekilde oldu!” dedim. Karım gülerek, Neşenin belinde olan elini Neşenin poposuna indirerek, “Haklısın canım, Neşe alımlı bir kadın nasılsa, insanın hisleri uyanıyor, değil mi?” dedi ve diğeri eliyle sikimi yerleştirdi. Ben hiç konuşmadan üzerine şortumu giydim ve birde tişört giydim, “Haydin doğruca denize!” dedim…

Üçümüz de hazırdık. Saatte 15:00 olmuştu. Karımla Neşe üzerlerine bol uzun çiçekli giysi giydiler, ben şort ve tişörtle, çıktık yola. Deniz esasen yakındı, otomobille iki dakika, aslına bakarsak otomobile bindiğine bile değmiyor. Denize ulaştık, sakin kuytu bir yere şemsiyemizi diktik, kuma havluları serdik uzandık, biraz söyleşi edelim diye. Sohbet bayağı verimli oldu, konu sex idi. Karımın çabalarıyla üçümüz de alıştık birbirimize, aramızda artık ayıp diye bir şey kalmamıştı. Sıra güneş yağı ile yağlanmaya gelmişti ki, yağlamak en sevdiğim olaydı. Karımın vücuduna güneş yağını sürmeye ve yağlamaya başladım. Neşe de kendine sürmeye kalktı, karım Neşenin elini tutarak, “Önce beni yağlayın birlikte, ben de size yardım edeyim!” dedi. Neşeyle beraber karımı güzelcene yağlamaya devam ettik. Ben muzurluk yaptım, karımın göğsüne elimi sokup yağlıyayım dedim, karımın ağzından, “Mmhhhhh harika!” diye bir cevap çıktı. Bu arada Neşe de karımın baldırlarını yağlıyordu, Neşe’ye gülerek, “Dikkat et elin yanlış yere kaymasın!” dedim. Karım gülererk, “Korkma, kaysada bir şey olmaz!” dedi.

Sıra Neşe’yi yağlamaya geldi. Karımla beraber başladık Neşenin vücudunu yağlamaya. Karım kirli pis sırıtarak, “Hadi demin bana yaptığını Neşe’ye de yapta göreyim!” dedi. Ben de, “Yaparım!” dedim ve elimi Neşe’nin göğsüne saldım, yağlamaya başladım. Neşe de gülerek, “Ne var ki bunda, güzelcene yağlıyor işte!” dedi. Ama ben yağlarken Neşenin sertleşmiş meme uçlarıyla oynuyordum. Karım da Neşenin bacaklarını yağlıyordu. Neşe gözlerini yummuş, bedeninde gezinen yağlı ellerin keyfini çıkarıyordu. Ön tarafı bitince sıra sırtını yağlamaya geldi. Karım Neşenin omuzlarından başladı, ben de bacaklarına indim. Baldırlarına hasım sürerken basit ileri gittim kısaca, popsunu okşar şeklinde yağlıyordum. Karım gördü ve gülerek, “Yaktım seni!” dedi. Lafa Neşe girdi, “Bırak yapsın, hani birbirimizi kıskanmayacaktık?” dedi. Karım tekrar gülerek, “Şaka yapıyorum hayatım! Anlaştığımız benzer biçimde, kimse kimseyi kıskanmayacak!” dedi ve elini Neşenin popsuna getirdi, poposunu beraber yağladık…

Yağlanma sırası bana geldiğinde, karımla Neşe beraber yağladılar beni. Ben otururken karım sırtımı yağladı, Neşe de göğsümü. Sonra birlikte bacaklarıma indiler, biri sağ biri sol bacağımı yağladı. Karım pis pis gülerek, “Bizim göğüslerimizi yağlamak ellemek iyi mi oluyormuş, ben de seninkini yağlayacam!” dedi. “Zaten göğsümü Neşe yağladı, ama istiyorsan birkez de sen yağlayabilirsin.” dedim. Karım, “Yok! Sikini yağlayacam!” dedi. Ben, karım şaka yapıyor, Neşenin yanında yapmaz diye düşünerek, “Tamam yağla!” dedim. Bana, “Diz üzeri dur!” dedi, ben de durdum. Karım şortumu aşağı çekti mayomla kaldım. Mayomun etrafını yağlarken, Neşe, “Ama bu haksızlık, kocan bizim göğüslerimizi elledi yağladı, biz de onunkini elleyip yağlayalım!” dedi. Karımla birlikte mayomu aşağı çekiverdiler ve yarı kalkık sikimi yağlamaya başladılar. Az sonra sikim tam kalktı, sertleşti iyice. Boyu kaç avuç diye beraber avuçladılar, Neşe köküne doğru avuçladı, karım da sikimin başına doğru ve iki avuç olduğuna karar verdiler. Karım, “Hatta fazlası bile var!” diyince, ben espiri yaptım, “Fazlası da bana girsin!” dedim, kahkahalarla gülüştük…

Taşaklarımı da avuçlayıp yağladılar. Sonra denize girdik, yüzüyoruz eğleniyoruz. Göğüslerimize kadar suda iken, bir ara karım sikime elini attı yokladı ve Neşeye, “Gel gel, inanmıyorum halen kalkık, gel bak!” dedi. Neşe de yanıma gelip elledi sikime ve “Evet halen sert! Hiç denizde yaptınız mı?” dedi. Karım da Neşeye, “Yok yapmadık, ama iyi düşünce!” dedi. Bana da, “Hadi deneyelim kocacığım!” dedi ve mayomu indirdi. Sonra kendi Bikinisinin altını çıkardı. Neşe karımın arkasına geçti, karımı koltuk altlarından tuttu, ben de karımın bacaklarından tuttum ve kendime çektim ve o pozisyonda karımın amına soktum ve sikmeye başladım. Herşey çığrından çıkmıştı. Ben karımı sikerken, Neşe de hem karımı sırtüstü suda tutuyor, hemde karımın göğüslerini okşuyordu. Neşe’nin karımın göğüslerini okşaması beni aşırı heyecanlandırdı ve biranda belim geldi, karımın amına boşaldım. Karım da ayaklarını belime dolamış, amcığını sikime bastırıyordu. Çok geçmeden karım da orgazm oldu. Denizde sikişmekten, sikişirken Neşenin yanımızda olmasından, bize yardım etmesinden aşırı hoşlanmıştık. Karım kulağıma, “Ama Neşeye haksızlık oldu!” diyerek, Neşeyi de memnun etmemi istedi! Ben de, “Seve seve! Ama biraz dinlenelim!” dedim. Mayomu karıma verdim, ancak şortu giydim, karım da bikinisinin altını giydi ve hep beraber sudan çıktık…

Plajda havlularımızın üstünde bir yarım saat kadar yattık güneşlendik, dinlendik. Ben ortalarında yatıyordum. Karım, elini şortuma atarak sikimi avuçladı, gözlerimi açıp karıma baktığımda, “Sözünü tutacaksın değilmi canım?” dedi. “Tabi ki tutacağım!” dedim. “Hadi ozaman!” dedi. “Burda mı?” diye sordum. “Evet şimdi ve burda! Merak etme ben etrafa bakarım!” dedi. Neşe de gözleri kapalı bir biçimde güneşleniyordu, elimi Neşe’nin göğslerine uzattım ve oynamaya başladım. Neşe derhal gözlerini açtı ve karşılık olarak o da elini sikime attı, sikimle oynamaya başladı. Ben ortalarında olduğum için ikisiyle de oynayabiliyordum. Sırayla birisi etrafa göz kulak oluyor, birisi de sikimle ilgileniyordu. Karım sikimi ağzına aldı ve biraz emdikten sonra Neşe’ye devretti. Neşe de sikimi biraz yaladıktan sonra, karım Neşe’ye, “Ben etrafa bakarım, sen çık üzerine!” dedi. Neşe aniden yuvarlanarak üstüme çıktı ve Bikinisinin altını kenara çekerek sikimi amına yerleştirdi ve üzerine oturdu. Göğüslerini göğüslerime yapıştırarak, kalçalarını yukarı aşağı oynatarak gidip gelmeye başladı. Karım da hem kimse geliyor mu diye etrafa bakıyor, hem de Neşe’nin götünü parmaklıyordu. Çok geçmeden Neşe üstümde sarsıntılarla Orgazm oldu ve boşaldı. Az sonrasında da ben fışkırdım Neşe’nin amına…

Neşe üstümden indikten sonrasında karım Neşe’nin yanına geçti ve “Artık kocamdan çekinmemize gerek yok hayatım!” diyerek, Neşe’yle dudak dudağa, ateşli bir biçimde yiyişmeye başladılar. Birbirlerinin ağızlarına dillerini sokarak, dudaklarını emerek ve inleyerek öpüşüyorlardı. Neşe yazlığa ilk geldiği dakikadan itibaren ben böyle bir şeyi tahmin etmiştim. Fakat karımla Neşe nerdeyse iki senedir birbirleriyle Lezbiyen ilişki yaşayıp sevişiyorlarmış ve Neşe’nin kocasıyla benden saklamışlar bunu. Bugün bunu benim yanımda resmiyete döküp, benden yana da sorun çıkmayınca, ikisi de rahat davranmaya başladı. Vakit geç olmuştu ve her nekadar sakin ve kuytu bir plajda olsak ta, her an birileri gelebilirdi. “Haydin, son bir kere suya girip çıkalım, sonrasında da toparlanıp yazlığımıza dönelim, evde huzurlu bir şekilde devam ederiz!” diye öneri ettim, kabul ettiler.

Yazlığa döndük, herkes duşunu aldı. Ben yine altıma külot giymeden şortumu giydim indim. Karımla Neşe de o yeni aldığımız Şile bezi kıyafetlerini giymişler, altta sütyen külot yok doğal ki! Akşam yemeğini yedik, içkilerimizi alarak Kamelyada oturduk. Karım Neşey’i dudaklarından öperek, “Güzel bir gün oldu, değil mi hayatım? Yarın da denize gideriz!” dedi. Neşe de, “Evet güzeldi, ama havuzunuz var, her zaman denize gerek yok ki, bu da su değil mi, yanında kumu yok ama çimeni var! Hem yazlığınız meraklı gözlerden de uzak, hemde havuzda sex daha başka olur!” dedi. Ben, “Doğru, biz de daha asla kullanamadık havuzu!” dedim. Karım da, “Fırsat mı oldu ki, daha dün geldik.” dedi. “Tamam ozaman, yarın tüm gün havuzdayız aşkım!” dedim. Bir otuz dakika kadar daha oturduk ve içkilerimiz içtik. Hava kararınca, bunlar bana bir de Lezbiyen şow sundular, karşımda çırıl çıplak soyunup öpüştüler ve seviştiler. Çimlerin üzerinde 69 olup birbirinin amlarını yaladılar, parmakladılar, amlarını birbirine sürttüler. Kadın kadına okadar güzel sevişiyorlardı ki, seyretmek yetti bana, oturduğum yerde sikimi çıkarıp 31 çektim! İki seksi kadının öpüşmesi ve sevişmesini seyretmekten daha heyecanlı ne olabilir ki?

Saatler ilerleyip gece yarısını bulunca, toparlandık ve yatmaya gittik. Doğal olarak Neşe de bizimle aynı yatakta yattı!

Herkese iyi sikişler arkadaşlar!