Akşam eve geldiğimde karım benden ilkin eve gelmiş ve yemek için masayı hazırlıyordu, “Hoş geldin hayatım!” diyerek, dudaklarıma kaygan bir öpücük kondurup, “Duşunu al, 5 dakika sonra yiyecek hazır aşkım!” dedi ve mutfağa gitti. Arkasından baktığımda giydiği beyaz taytın içinde külot olmadığı görünüyordu. Evde olduğu zamanlarda külot giyme alışkanlığı yoktu. Duşa girdim. Çıktıktan sonrasında kurulanıp şortumu giyip yemeğe oturduk. Yemek yerken, karım günümün iyi mi geçtiğini, neler yaptığımı sordu. Ben de, “Yoğun ve tatlı bir yorgunluğun olduğu bir gün geçirdim.” deyince güldü ve “Engin seni oldukca seviyorum, senden ayrılmayı hiç düşünmüyorum, sen benim tek erkeğimsin, şayet sen de istersen heyecan için bu yaptıklarımızı yaşamak istiyorum, fakat istemiyorsan bundan sonra elime adam eli değmez!” dedi. Ben de bütün gün düşündüklerimi karıma anlattım, “Karıcığım senin yaptıklarını ve dün akşam yaşadıklarımızı oldukça düşündüm, eğer bu yaşamak istediğin heyecanı bensiz yaşarsan yaşadığın yerde kal ve eve gelme, bunu kaldıramam!” dedim. Karım oturmuş olduğu yerden kalkıp, “Canım kocam seni fazlaca seviyorum, bundan sonra sensiz bir şey yapmayacağım, sen ne istersen o olacak, söz veriyorum!” deyip beni öpmeye başladı…

Yemeğimizi yedik, “Doydun mu aşkım?” diye sordu. Ben daha ne yediğimi anlamamıştım ki, koltuğa gidip oturdu ve “Gel Engin taytımı menfaat ve amımı yala hadi!” dedi. Karımın bunu bana emreder gibi söylemesi çok hoşuma gitmişti ve itiraz etmeden yerimden kalktım, taytını çıkarıp amına gömüldüm. Ben amcığını yalarken eliyle başımı bastırıp bana am deliğini yediriyordu. Bir zaman sonra titremeye ve boşalmaya başladı. Amından akanları da bana yalattıktan sonra, koltuğun üzerine yatıp şortumu sıyırdı ve taşaklarımdan tutarak sikimi ağzına aldı, yalamaya başladı. Ben de karımın am deliğini kurcalıyordum, “Amını siktimin Fahişesi! Sen bir Kaltaksın! Seni bundan sonra her insana siktirip keyfini süreceğim!” diyerek. Birden gözümün önünde yıldızlar dönmeye başladı, karım bir defa daha boşalmış ve heyecanla sikimi ısırmıştı. Canımın yandığını anlayınca, “Aşkım özür dilerim, sen küfredince bir an heyecanlandım, boşalırken yanlışlıkla oldu!” dedi ve sikimi öpüp sevip yine ayaklandırdı. Sonra beni yere yatırıp, ata biner gibi sikimin üstüne oturdu ve gidip gelmeye başladı. Benim de dayanacak halim kalmamıştı, ortalama 5 dakika sonrasında karımın içine döllerimi boşalttım. Benden derhal sonra karım birkez daha boşaldı ve üzerime yığıldı. Sonra, “Hadi yatalım aşkım fazlaca yoruldum!” dedi ve beni yerden kaldırıp taytıyla sikimi ve amcığını silip, “Banyoya girmeyelim, bu gece böyle yatalım!” deyip döşek odasına gittik.

Ertesi gün rutin iş hayatımız başlamıştı. Fakat sex hayatımız monotonluktan çıkıp daha deli bir hal almaya başlamıştı, boş geçen bir gecemiz yoktu. Aradan 20 gün kadar vakit geçmişti, karım öğlen beni aradı. Çalıştığı firma bu akşam personeline moral yemeği verecekmiş ve eşli gelinmesinde sıkıntı yokmuş, “Bu akşam işin yoksa beraber gidelim mi?” diye sordu. (Bu arada, karım iş yerinden kimseyle birlikte olmadığı mevzusunda daha evvelinde yemin etmişti). Ben de, “Tamam gideriz!” dedim. “Harikasın hayatım, evde görüşürüz!” deyip kapadı. Akşam işlerimi erken bitirip eve gittim, duşa girdim. Karım da eve gelince, o da direk duşa girdi, beraber duş aldık. Duştan çıkıp giyindik ve yemeğin verildiği otelin yolunu tuttuk. Yemek salonuna geçip, karımın iş arkadaşlarıyla sohbete başladık. Yemek faslı devam ederken karım telefonunun şarzının bittiğini ve telefon etmesi gerektiğini söyleyip telefonumu aldı ve dışarı çıktı. 4-5 dakika sonra geldi, “Sağol aşkım!” deyip telefonumu verdi. Sohbet ettiğimiz için aklıma birşey gelmemişti. Yemek bitmek üzereydi. Karım yemeğe giderken okadar Şuh giyinmişti ki, bir an önce eve gitmek ve karımı yatağa atmak ve sikmek için can atıyordum. “Kalkalım mı?” dedim. “Tamam aşkım kalkalım.” dedi ve arkadaşlarıyla vedalaşıp kalktık.

Otelin yemek salonundan çıktık, karım elimden tutup Garaj yerine Asansöre doğru yürümeye başladık. “Hayırdır aşkım?” diye sordum. Karım, “Otelden oda ayırttım, bu gece burda kalalım, yarın da hafta sonu, eve sabah kahvaltıdan sonra gideriz!” diyince, karımın bu sürprizi hoşuma gitti. Yukarı çıktık, odamıza çekildik. Karım duşa girdi, ben de Resepsiyou arayıp meşrubat birşeyler söyledim. Karım duştan çıkınça, “Hadi sıra sende!” dedi. Hemen kalktım, soyunup duşa girdim. Duşumu alıp çıktığımda karım Bira içiyordu. Ben de bir Bira aldım. Bornozlarımızla oturup, içkilerimizi yudumlayarak sohbet etmeye başladık. Az sonrasında kapının tıkırdadığını duydum. “Hayırdır kim acaba?” deyip kalkarken, karım, “Sen otur ben bakarım!” dedi ve fırladı, kapıyı açtı. Mini etekli güneş gözlüklü bir afet içeri girdi. İyice bakınca tanıdım, bu gelen bizim Travesti Buse idi. Şaşırarak karıma baktım ve derhal ayağa kalktım, “Hoş geldin Buse!” dedim. Karım da, “Nasıl sürprizimi beğendin mi?” dedi. Karıma gülerek, “Seni Kaltak seni, demek telefonumu Buseyi aramak için aldın, siktiğimin Fahişesi!” deyip, Buseye oturması için yer gösterdim. Buse de oturmadan önce duşa girmek istediğini söylemiş oldu.

Karımın bu sürprizi de oldukca hoşuma gitmiş, sikim direk benzer biçimde olmuştu. Buse soyunup duşa girdi, karım da Bornozunu çıkarıp Buseye vermek için banyoya girdi, ama geri gelmedi. Sikimi ovuşturarak yaklaşık 15 dakika bekledikten sonrasında ikisi beraber banyodan çıktılar. Çok eğlenmişe benziyorlardı. Karım Buseyi kurulayıp yanıma oturttu. Buse karıma, “Bana da bir Bira ver Kaltak karı!” diyince, karım da, “Tabi yavrum!” deyip Birasını getirdi. Buse Birasını yudumladıktan sonrasında, bana, “Engin senin bu karın Kaltağın teki biliyormusun?” dedi. Ben de, “Biliyorum, bilmezmiyim! Ama ben bu Kaltağı çok seviyorum!” dedim. Buse de gülerek, karıma, “Ayakta ne dikiliyorsun Orospu, hadi banyoda yaptıklarına devam et de, Engin de neler yaptığını görsün!” dedi. Karım asla düşünmeden Busenin önüne çöktü ve sikini taşşaklarını yalamaya başladı. Buse bana, “Harika yalıyor Kaltak, bayılıyorum bu Fahişeye! Bunu kendine saklama Engin, bunu ne olursa olsun siktirmeye devam et! Eğer kimseyi bulamazsan bazı akşamlar bana ver, ben sikerim!” dedi. Ben de, “Olur Buse, aslına bakarsan siktireceğim, arada bir de sana gönderirim, sikersin Orospuyu!” dedim.

Karım, ‘Orospu, Kaltak ve Fahişe’ gibi kelimeleri duyunca kendinden geçiyordu, amcığını parmaklayarak titremeye ve halının üzerine işer gibi boşalmaya başladı. Onları izlerken benim de sikim kazık benzer biçimde olmuştu. Karım Busenin yarağını emmeye devam ederken, Buse de dudaklarma yapıştı, deli şeklinde öpüşmeye başladık. Buse sonra beni öpmeyi bırakıp sikimi ağzına aldı. Sikimi yalamıyor emmiyor, kopartıyordu sanki. Buse sikimi bir müddet yaladıktan sonra, kalktı ve karımı da kaldırarak yatağa geçtiler. Sonra karımı yatağa yatırıp yarağını karımın ıslak amına soktuğu benzer biçimde girip çıkmaya başladı. Ben koltuktan seyrediyordum. Buse bana bakıp, “Engin iyi mi, karını güzel sikiyormuyum?” diye sordu. “Harikasın Buseciğim, devam et, sik Orospu karımı, dağıt Fahişeyi!” dedim. Karım da Busenin altında inlerken, “Seni çok seviyorum kocacığım!” diyerek boşalmaya başladı. Karım sonrasında Buseyi yatırıp üstüne çıktı ve bana, “Engin, Buseninki amımı bulamıyor, yardım et!” deyince anladım ki, karım Busenin sikini amına kendi elimle sokmamı istiyordu. Koltuktan kalkıp Busenin yarağını tuttum ve karımın amına yerleştirdim. Karım da süratli bir halde üstüne oturup, “Sağol kocacığım!” deyip, oturup kalkarak kendini bu pozisyonda Buseye siktirmeye başladı.

Buse, “Yavaş kız Orospu, boşalmak üzereyim!” diye inliyordu. Fakat kimin umurunda, karım hızla oturup kalkmaya devam edince, Buse hırlayarak karımın amının içerisine patlayarak döllerini boşalttı. Karımın amından taşan döller Busenin taşşaklarına doğru akmaya başlayınca, karım Busenin üstünden indi ve yanına uzandı. Bacakları ayrıktı ve öpüşüyorlardı. Sonra karım bana baktı ve yine o emir veriyormuş şeklinde ses tonuyla, “Engin gel buraya, yala!” dedi. Ben birden kalktım ve “Neyi?” dedim. Karım da, “Neyi yalamak istersen!” dedi ve Buse ile sevişmeye devam etti. Karımın amının kenarından akanlardan başlayıp, amına yumuldum. Harikaydı, birkaç dakika yaladım ve tertemiz ettim. Onlar da öpüşmeyi bırakmış beni izliyorlardı. Karım da saçlarımdan tutup, benim yüzüme bulaşanları yaladı ve temizledi. Sonra, “Hadi şimdi Busenin sikini temizle!” dedi. Ben peçete almak için doğrulmak istedim, fakat karım, “Hayır Engin! Yalayarak temizle!” dedi. Karım öyle deyince birden durakladım. Karım, “Hadi Engin! Ne duruyorsun yala! Onun sikinden am deliğime akanları yalıyorsun da, yarağını niye yalamıyorsun?” dedi.

Karım söylediğinde haklıydı, yine de birazcık çekinerek de olsa Busenin yarağını yalamaya başladım. Fakat yaladıkça dayanılmaz bir haz duydum. Doğrusu bir Travestinin sikini yalamaktan bu kadar zevk alacağımı asla tahmin etmezdim. Sadece sikin, değil taşaklarını da yaladım ve tertemiz ettim. Buse karıma, “Harika bir kocan var kız Orospu! Bunun kıymetini bil, kocanı sakın üzme, bak o sen ne dersen yapıyor! Hadi şimdi kocanı memnun et Orospu!” dedi. Karım, “Gel kocacığım!” diyerek domaldı. Busenin önünden kalktım ve karımın arkasına geçtim, amına köklememle süratli süratli gidip gelmeye başladım. Ben karımı hırsla ve zevkle sikerken, Buse de dudaklarıma yapıştı, öpüşmeye başladık. 10-15 dakika sonra karımın içine patladım ve sikim inene kadar arasında kaldım. Sonra ben karımla öpüşürken, bu sefer Buse karımın am deliğini ve benim sikimi yalayarak temizledi.

O gece karımı Buse de, ben de çeşitli pozisyonlarda siktik. Her boşalmadan sonrasında ikisinin temizliklerini de yalayarak ben yaptım. Sabah saat 06:00’ya doğru uyumak için birbirimize sarılıp yattık…