Merhaba. sex hikaye sitesindeki hikayelere bayılıyorum. Hergün kesinlikle birkaçını okur ve 31 çekerim. Herkesin başından geçen gizli bir aşk serüveni ne olursa olsun vardır. İşte ben de katkıda bulunayım diye yaşadığım birçok cinsellik serüvenlerimden en sonuncusunu size itiraf etmek istedim. Bu anlattığım tamamen yeni bir olaydır. Bizim binada eski kapıcıyı çıkardıktan sonra, bu yaz tatilinde yeni bir kapıcı taşındı. Karı koca genç idiler. Kapıcının Karısı Zeynep, 26 yaşlarında ve bir evladı var. Kocası da 29 yaşında hem fabrikada çalışıyor, hemde karısıyla birlikte bizim apartman temizliği ve bakımına mukabil kapıcı dairesinde oturmak üzere anlaştık.

Neyse yazın başlarında taşındılar. İş dönüşünde ayaküstü bir, “Hoşgeldin.” dedim. Kapıcının karısı Zeynep tam bir afet. Çok sıcak karşıladı ve hemen gözlerim o güzel portakal benzer biçimde memelerine takıldı. Çok güzel duruyordu, adeta ‘gel beni ye’ diyordu. Neyse her iş dönüşünde kapı açık ise derhal merhaba verip geçiyordum. Derken birkaç gün içinde sıradan samimi olduk. Kocası bir hafta gündüz, bir hafta da gece işe gidiyordu. Birgün, “Kocan gece işe gidince sadece kalmaktan korkmuyormusun?” diye sordum. Kapıcının karısı da, “Korksam ne umar, mecburum buna…” diyordu. Ben de, “Eğer korkacak benzer biçimde olursan bizim zili çal, sana yardımcı oluruz…” falan gibi sözlerle ağzını arıyordum.

Birgün iş dönüşünde kapıcının karısı merdivenleri siliyordu. Bir tayt giymiş, asla benden haberi yok, ama ben onu arkadan götünü izliyordum. Göt hatları tamamen dışarı çıkmış, her şeyiyle ortadaydı. Sonra geldiğimi görünce birazcık lafladık, kendisine birazcık temenniler ettim, “Yaa senin şeklinde güzel ve cazibeli bir kadının temizlikçi olması reva’mıdır?” dedim. O da, “Kader işte, ne tecrübe edelim, senin benzer biçimde varlıklı bir kocamız olmadı…” diye cevap verdi. Neyse biraz muhabbetten sonrasında ben eve çıktım. Ağustosun sonunda eşimi ve iki çocuğumu memlekete, okullar açılıncaya kadar, tatile gönderdim. Maksadım bir tek kalıp kapıcının karısını tavlamaktı. Karımın gittiği akşam Zeynep’in kocasının işe gittiğini görünce aklıma bir düşünce geldi. Bu gece birşeyler yapabilirim düşüncesiyle, evimizdeki buzdolabında bozulacak meyve, sebze, peynir şeklinde ne varsa aldım ve aşağıya kapıcı dairesine indim.

Kapıyı çaldım Zeynep çıktı. Elimdekileri görür görmez şaşırdı, “Hayrola bizlere mi taşınıyorsun?” diye latife etti. Ben de, “Evde kimse yok. 20 gün yalnızım. Çocuklar izine gitti. Bunlarda bozulmasın diye size getireyim bari…” dedim. Memnun oldu, elimdekilerini aldı ve beni içeriye buyur etti. Fırsat bu fırsat içeri girdim. Kahve yapmış oldu, birlikte içtikten sonrasında sohbete koyulduk. Sonra, “Müsade edersen kalkayım…” dedim. Kapıcının Karısı da, “Kocam işe gitti, sizde de kimse yok, otur biraz muhabbet ederiz, eve sonrasında çıkarsın…” dedi. Bunu memnuniyetle kabul ettim. Ve koyu bir muhabbete daldık. Kapıcının Karısı karşıma geçti oturdu, başladık havadan sudan konuşmaya. Derken mevzu döndü dolaştı ve sex’e geldi. Üstünde ince bir bady, altında da ince bir etek var. Eteği birazcık yana açılmış ve ben külodunu görüyordum. Sikim kazık benzer biçimde olmuş, ama Kapıcının Karısıyla henüz birbirimize tam yaklaşamamıştık.

Bir ara Kapıcının Karısına kocasıyla arasındaki seks ilişkisini sordum. “Kocam beni oldukca sever, ama sevgi yetmiyor, biraz da aşk lazım. Beni doyuramıyor, erkekliği birazcık küçük. Çok fazla sevinçli olamıyorum.” deyince ben anlamıştım ki bu iş olacaktı. Ateş bacayı sarmıştı, sorun anlaşılmıştı. Sonra kalktım yanına oturdum. Harika dudakları ve müthiş sexi bir bakışı vardı. Çocuğunu yatırmıştı. Birden elim eline gitti. Elini tuttum ve “Seni mutlu etmek istiyorum, şayet izin verirsen doğal…” demeye kalmadan, birden dudaklarımız birleşti. Zeynep öylesine dudağımı somuruyordu ki, adeta nefesim kesilir gibi oluyordum. Elimi külotunun arasından amına atınca, amının fırın şeklinde yandığını ve zevk sularının aktığını hissettim. Dudak, meme… derken, biz de farkına varmadan birbirimizin elbiselerini çıkararak çırıl çıplak soyunmuştuk.

Birden bacaklarını araladım ve amını delice yalamaya başladım. İniltisi kapıcı dairesini sarmıştı. Kimsecikler duymasın diye de pencereleri kapadım. Zeynep sikimi görünce birden afalladı, “Aaa bu ne Hamit! Beni öldürürsün valla…” diye şaka yaptı. Sonra sikimi ağzına verdim. Nasıl somuruyor bir görseniz. Bir müddet benim 22 santim olan sikimi iştahla yaladı. Sonra, amına elimle biraz ayar çekerek, sikimi nişan aldım o görkemli deliğe. Yavaşça başını soktum. Sikim amında birazcık ilerleyince oldukça zorlandı. Amı sanki daha bakireymiş benzer biçimde duruyordu. Kocasının siki ancak 10-12 cm. Imiş. Neyse biraz zorlandıktan sonra sikimin hepsini amına geçirdim. Yavaş yavaş git-gel den sonra alıştı ve zevkten uçuyorduk. Zeynebi pozisyon değiştirerek 15-20 dakika siktikten sonrasında boşalmak üzereydim, “Geliyorum…” dedim. “İçime boşalabilirsin, iki aylık hamileyim…” dedi. Buna daha çok sevindim. Çoktandır am içine boşalmamıştım, Karım korunmadığı için asla içine akıtamıyordum. Bu bana büyük bir haz verdi. Birden tüm döllerimi Zeynebin içerisine bir musluk şeklinde boşalttım ve üzerine yığıldım kaldım.

Zeynep bu esnada onlarca defa kez boşalmıştı ve mahvomuştu. Fazla da zorlamak istememiştim. Biraz dinlendikten sonra, “Devam edelim mi?” diye sormuş oldum. Baktım oldukca sevinçli bir halde kafasını salladı, bu defa domalttım ve göt deliğini yalamaya başladım. Geçen gün merdiven silerken götünü görmüştüm ve çıldırmıştım. İşte o göt bütüm ihtişamıyla karşımdaydı. Ben götünü yaladıkça o çıldırıyordu. Götünü güzelce kıvama getirdikten sonrasında, sikimi ağzına verdim, bir güzel yaladı ve yeniden domaldı. “Yavaş sok, Günah diye kocam beni hiç arkadan sikmedi.” dedi. Ben de yavasça göt deliğine sikimin başını soktum. Çok zorlanınca, “İstersen yapmayalım?” dedim. O’da, “Hayır dayanırım. Sok erkeğim. Sikmeyenin karısını sikerler!” deyince birden kökledim. Biraz ağladı fakat ben bir müddet az az git-gel yaptıktan sonrasında zevk inlemelerine dönüştü bu ağlayış. Tam otuz dakika ve farklı pozisyonlarda, kapıcının karısının o görkemli götünü siktim ve içine bir volkan şeklinde boşaldım. Ne bende, ne de onda hal kalmamıştı. Birbirimize sarılarak bir müddet seviştikten sonra ben eve çıktım. “Daha önünüzde oldukca gün ve geceler var, bu fırsatları değerlendirelim!” diyerek ayrıldık.

O günden sonrasında eşim gelinceye kadar, ortalama 20 gün, kapıcının karısıyla her gece, kocası gündüz işe gittiğinde de gündüzleri heba etmeden onlarca defa sikiştik. İkimizde fazlaca memnunduk, mutluluktan uçuyorduk. Hamile olması ikimizinde çok işine yaradı, doğum yapıncaya kadar onlarca defa kimsenin ruhu duymadan sikiştik. Hele o Göt deliği sikilmekten oldukca mükemmel olmuştu, her seferinde minimum iki üç posta içerisine boşalırdım. Kapıcının karısını götten her siktiğimde, “Meğer götten siktirmek ne güzelmiş. O ahmak kocam bana bunu asla tattırmadı…” diyerek mutluluğunu anlatım ediyordu. Kapıcının karısıyla sikiş serüvenimiz böyle başladı ve devam ediyor. Kocası işte iken ben sabah çıkışta bir posta atıp öyleki çalışmaya gidiyordum. Şimdi doğum yaptı, birazcık iyileşmesini umuyorum. Yine sikişmelerimiz devam edecek. Bu aralar en oldukça ta götünü sikmeyi özledim. Ama kırkının çıkmasına az kaldı, sonrasında Kapıcının karısıyla sikişlere devam…

Kapıcı karısı deyip geçmeyin, onlar keşfedilmediş mücevheratlardır.