Merhabalar, ben Dilek. cinsellik hikaye Sitesinin müdavimi bir bayan olarak, ben de ilk sevgilim, azgın bir hayvan olan Fatihle yaşadığım ilişkimi anlatmak istedim. Lise yıllarından beri oldukça Karizmatik bulduğum bir arkadaşımdı Fatih. Özellikle Bedeneğitimi derslerinde eşofman giydiğinde hep gözüm onun üzerindeydi, koşarken gözlerim hep sallanan iri Penisindeydi. Adım şeklinde biliyordum, tüm kızlar da benim şeklinde düşünüyor, hepimiz, “Fatihe bak!” diyordu.

O sıralar okulda sınıflar arası Halı Saha Turnuvası başlamıştı. İlk gün Fen Sınıfı Takımının Maçı vardı ve benim ne olursa olsun Maça kaçmam lazımdı. Öğlen paydosunda Teyzemin kızıyla buluşup okulu astım ve maçı izlemeye kaçtım. Gittim ki ne göreyim, aslına bakarsan bütün derslik firar etmiş Maçı izlemeye. Çok güzel oynuyordu harbiden büyük aşkım. Devre arasında göz göze geldik, bana, “Hoşgeldin!” dedi. Terli vücudu acayip etkiliyordu beni, orada dudaklarına yapışasım geliyordu. Ama kendi kendime ‘Gelin Güvey olma Dilek!’ diyordum, baksana her insanın gözü onun üzerinde. O sırada gözüm soyunma odasına takıldı. O da oradaydı, üzerini çıkarmış terini siliyordu. Keşke ben silseydim terini, indirip şortunu ağzıma alsaydım o iri yarağını diye düşlüyordum. Beni gördüğünü hissettim bir an gülümsedi bana. Çok utanmıştım, azgın Orospular gibi hissettim kendimi o an. İzledik Maçı Teyzemin kızıyla. İyi ki kaçmışız Maçı takip etmek için derken, Fatih duşunu almış çıkmıştı bile. Yanımıza geldi. Okul çıkışına daha oldukca vardı ve birşeyler yapmış olup başbaşa kalmam lazımdı. Çok anlayışlıdır Teyzemin kızı, “Ben eve döneceğim, sen de artık açıl, evladı kaptıracaksın!” dedi. Takmıştım kafaya, bıkmıştım onu düşünüp geceleri kendimi tatmin etmekten.

Merkezde biraz yürüdük. Şehir arasında oturuyordu biliyordum. Çok karnının acıktığını, annesinin evde bir fırın dolusu Börek yaptığını söyledi. Gitmeyecektim, fakat ısrar edince kabul ettim. Utandım aslında evde biri vardır diye. Ama nerden bilebilirdim, o da beni sikmeyi kafasına takmış, eve atmaya çalışıyormuş. Evde kimse olmadığını öğrendiğimde rahatlamıştım. En azından öpüşürüm diye hayal ediyordum. Ama bana dese ki, ‘Gel benim ol!’, kucağına atlayacak kadar da azmıştım.

Eve çıktık. Üzerini değiştireceğini söyledi. “Peki.” dedim. Bu arada ben de Börek hazırlayacaktım ve ona aşkımı anlatacaktım lafda. Salondaki aynadan, Fatihin girmiş olduğu kapı hafif aralıktı, gözüm takıldı birden. Baktım Penisini çıkarmış ovuşturuyordu. Aman Tanrım! O iyi mi bir şeydi öyleki? Babamınkini görmüştüm bir keresinde duştan çıktığında. Fatihin Penisi o kadar kalındı ki, Babamınki yanında küçücük kalıyordu. Bir an aynadan göz göze geldik. Acaba beni görmüşmüydü diye düşünecek zaman kalmamıştı bile, gelip arkadan belime dolandı ve boynumu öpmeye başladı. Kendimi tutmak istiyordum, “Yapma!” dedim. Ama sımsıkı sarmıştı iri kollarıyla beni. Sırtımı öpmeye başlamıştı. İnanamıyordum, hayalini kurduğum erkek benim bacakaramı sıvazlıyordu. Hemen dönerek sarıldım, o iri dudaklarına yapıştım ve yarağını avuçladım. Portakal kadar Taşşakları vardı. Penisi o kadar kalındı ki, avuçlayamıyordum. Ağzıma aldım ve mantar gibi olan kafasını ısırıp yalıyordum. Böğürüyordu ayılar benzer biçimde. Acaip kıllı göğsü vardı. Omuzları bile kıllıydı. Bu ne kadar çekici bir vücuttu böyle! (Bizim aile sarı saçlı ağırlıklıdır).

Salona beni kucaklayıp götürdü. Hiç birşey düşünemiyordum artık. Ne olacaksa olsun artık diyordum içimden. Kendimi kaybetmiştim zevkten. Beni soydu. Kendi de bir çırpıda soyundu. Eteğimi, külotlu çorabımı ve gömleğimi çıkarması 5 saniye bile sürmedi. Ve amcığıma yumuldu. Vücudum tiril tiril titriyordu. Ağzımdan tek bir cümle çıktı: “Seni oldukça temenni ediyorum aşkım!” dedim. O da, “Ben de seni deliler gibi isterim, her gece seni düşünüp masturbasyon yapıyorum!” dedi. Artık Penisi içime girmek üzereydi. “Kızlığım!” demeye kalmadan, gözlerimde şimşekler çaktı! Tarif edilemez bir acıyla bağırdım! Kalın siki içimdeydi. Bir hamlede sokamamış, üstüste zorlamıştı ve sonucunda içime girmişti. “Anneciğim! Anneciğim!” diye bağırıyordum, ama dinlediği yoktu, böğüre böğüre içimde gidip geliyordu. 3-5 dakika sonra ilginç bir halde hızlandı. Boşalıyordu anlamıştım, amımdan dölleri dolup taşmıştı. Acıdan yerimden kalkamıyordum. Biraz bekledi, sonrasında gidip yarağını yıkadı geldi ve ağzıma verdi. Sikini, Taşşaklarını yalatıyordu busefer. Ağzıma boşaldı. Artık bayılacak gibiydim acıdan. Ancak 1 saatte ayağa kalkabildim ve giyinip yola çıkabildim. O gün ilk kez sikilirken fazlaca acı çektim, ama sonraları alıştım o bilek gibi şeye.

Bir sene süresince beni evire çevire, çimende, tarlada, evde, inşaatta, her yerde, deliler gibi amımı götümü sikti. Aradan yıllar geçti, onun siktiği benzer biçimde daha kimse sikemedi beni. Şimdi Öğretmen olduk biz de. Evlenmiş, duydum, ikiz evlatları olmuş. Bugüne kadar onun Penisi benzer biçimde kalınca Penis asla görmedim. Kızlar siz siz olun, en büyüğünü bulduğunuzda bırakmayın. Götüm kaşındığında artık kimse kaşıntımı geçiremiyor, Salatalık bile yarar etmez oldu. Aaaahh koca sikli Fatih ahhh, iyi mi beni böyle minik Penislere muhtaç ettin…