Merhaba. Sizlere bu itirafımı inanılmaz bir heyecan ve mutluluk arasında olduğum bu günlerde, tekrar zevkle ve heyecanla yazıyorum. 9 senedir evli olduğum ahmak kocamdan boşandım. Boşanma aşamalarında Ablam ve Eniştem hep yanımda oldular. İçimde boşanmanın getireceği yeni sorunların korkusu vardı. Evimiz kira olduğu için, boşanma sonrası kalabileceğim tek yer ablamın eviydi. Alıştığım İzmir’den Baba evi olan Aydın’a dönemezdim. Zaten bunu Ablam da istemezdi. Dünyada herşeyden fazla sevdiğim Ablamın benim için yapmayacağı hiçbir şey yoktu. Evliliğim esnasında aslında doğru dürüst bana ilgisi olmayan ahmak erkeğimin dışarıda, benimle karşılaştırma bile edilemeyecek kadınlarla gönül ilişkileri yaşadığını Ablam da Eniştem de biliyorlardı. Hatta Eniştem, kaç kez bana ilgisizliği mevzusunda ahmak kocamla konuşmuş, ona tembihler vermiş, ama kocam vazgeçmediği benzer biçimde benimle ‘Ten Uyuşmazlığı’ bulunduğunu iddia ederek, her defasında ilgisizliğine bir kılıf uydururdu. Aslında ben ahmak erkeğimin o bayanları nasıl sevinçli edebileceğini de aklım almazdı. Zira düzgüsel boyuttaki siki daha sertleşmeden derhal boşalır, beni ise asla düşünmezdi. Ve ben her defasında ona kinlenir, içimden (Ben sana gösteririm!) derdim.

Boşanmadan sonra Ablam ve Eniştem kendilerine yük olacağımı ne olursa olsun hissettirmeden beni evlerine kabul ettiler. Gece olduğunda, geleceğime dair kaygı ve belirisizlik dolu düşüncelerimle uykuya dalmaya çalışırdım. Ama ben bunları düşünürken Ablamın döşek odasından ağlamaya benzer iniltili sesler duymaya başladım. İnanın bu seslere aslında yabancıydım. Zira kocam beni bir kez bile inleterek sikmemişti. Bu sesleri artık sık sık duyuyor ve o anda Ablamın amında Eniştemin sikinin gidip geldiğini oldukça iyi biliyordum. O an benim de bütün arzularım kabarıyor, Masturbasyon yapıyordum. Ne var ki Masturbasyon esnasında benim de tek düşüncem Eniştemin sikini içimde hissetmek oluyordu. Eniştemin beni çılgınca öperek sikmesi artık dayanılmaz olmaya başlamıştı. Aynı ev arasında artık şakalar da başlamış, sanki ben de (henüz) sikilmediğim şekilde Ablamın kuması olmuştum. Eniştemle Ablamın yanında herşeyi konuşur olmuştuk, fakat ben halen Eniştemin bana kardeş gözüyle baktığını düşünüyor, bundan büyük umutsuzluğa kapılıyordum. Ancak şunu da düşünüyordum: Baldızın baldan tatlı olduğu ne olursa olsun Eniştem için de geçerliydi.

Zaten tüm bu yersiz endişelerim kısa süre sonra sona erdi ve ben Eniştemin beni sikme hasretiyle nasıl yanıp tutuştuğunu (sonradan) Ablamdan öğrendim. Meğer Ablamla Eniştem sikişirlerken Fantazileri hep benim üzerime kuruluymuş. Eniştem Ablamın amına kaydığında, hep Ona, “Karıcığım, söyle bana, bu yarak Sılanın amına girer mi?” diye sorar, Ablam da, “Tabii girer kocacım, aynı zamanda iyi mi girer!” dermiş ve bu Fantaziyle inanılmaz zevkler yaşarlarmış. Ama işin iyi tarafı, Ablamın da Enişteme bu mevzuda hep destek vermesi. Sanırım Temmuz ayının ortalarında Cumartesi günü, Ablam kadın arkadaşlarıyla çarşıya gitmek için sözleşmiş ve kahvaltıdan sonra dostlarıyla buluşarak evden çıkmıştı. Eniştem ve ben evde bir tek kalmıştık. Sonradan öğrendim ki, tüm bunlar bir planın parçasıymış. Ve bu plan Eniştemin beni sikmesi üzerine kurulmuş. Ablamın evden çıkışıyla aslen bende de bir heyecan başlamıştı. Eniştem Televizyonda Zapping yapıyor ve ben de koltukta öylece oturmuş Televizyona bakıyordum. Eniştem uzaktan kumanda aletini bıraktı ve bana, “Sıla ne düşünüyorsun? Yanımızda sıkılıyor musun? Geleceğe dair planların var mı?” dedi. Ben de, “Valla Hasan abi (Bu ara eniştemin ismi Hasan ve ben ona Hasan abi diye hitap ederim), henüz kafam oldukça karışık, olayın stresini üzerimden atamadım. Hiç bir şey düşünemiyorum desem gerçek dışı olmaz.” dedim.

Eniştem de bana latife yollu, “Yahu Sıla düşünmene gerek yok, ben seni de alırım, sen de benim ikinci eşim olursun!” dedi gülerek ve gözlerimin içine bakarak benim tepkimi ölçmeye çelıştı. Ben de ona yeniden gülerek, “Ablam bunu duysa, herhalde seni öldürür ve beni de suçsuz olduğum şekilde evden atar!” dedim. Ve işte o zaman Eniştem, “Bak Sıla, Ablanla bizim en büyük Fantazimiz sensin, bu Ablanın da istediği bir şey!” diyince inanamadım. Ama Eniştem oldukça ciddiydi. Ben şaşkındım, heyecanlandım, karmakarışık oldum. O an Eniştemin kollarına kendimi bırakıp, beni delice sikmesini istiyordum sanki, “Sen ciddimisin Hasan abi?” dedim. Eniştem de, “Yemin ederim ciddiyim!” dedi. İşte o an hayatımın yeni başladığı andı. Günlerce Ablamı inleterek siken Eniştemle birden güçlü iki mıknatıs şeklinde kenetlendik biribirimize. Tanrım o nasıl öpüşmekti. Eniştem elbiselerimi çılgın benzer biçimde çıkarıyor ama kendi soyunmuyordu. İlk işi, meğer evlat şeklinde hasret duyduğu amcığımı görme arzusu ile külodumu yıldırım hızıyla çıkarmak oldu. Sulanmış amım karşısında duruyor öylece bakıyor, “Tanrım inanamıyorum. Sonunda nasip ettin!” diyordu. Ben şaşmış kalmıştım. Eniştemin bana bu kadar özlem olduğunu bilseydim, yemin ederim evliyken bile verirdim ona.

Birden amcığıma yumuldu. Diliyle yalamıyor sanki sikiyordu. Ben iki elimle onun başını tutmuş zevkten çıldıracak haldeydim. Nihayet erkeğimi bulmuştum. Biraz sonra sikecekti beni. O siki am deliğime girecekti. Ben de bir an önce onu tatmak, onun amıma girmesini istiyordum. Eniştem beni hemen, Ablamla sikiştikleri döşek odalarına götürdü. Ben tam olarak soyunurken o da bütün gömlek düğmelerini sabırsızca çözmeye çalışıyor, eli ayağına dolanıyordu. Pantolonunu küloduyla birlikte bir çırpıda çıkardığında, ahmak kocamınkinden büyük olan muhteşem yarağı beni sikmek suretiyle çoktan kalkmıştı. O da, ben de daha fazla dayanamadık, aslına bakarsan suları akan amıma altına kadar geçirdi yarağını. Ve ilkin az az, sonrasında süratli süratli git gel yaparak, 5 dakika sürmeden içime boşaldı. “Çok heyecanlandım kusura bakma baldız, bundan sonrakiler fazlaca daha uzun süre gelir merak etme!” diyerek, o gün beni tam üç saate yakın sikti ve tam 4 kez am deliğimin içine boşaldı. Eniştem artık kocamdı, gebe kalırmıyım kalmazmıyım umurumda değildi…

Akşama doğru Ablam ulaştığında Eniştem onu döşek odasına soktu ve bir süre orada kaldılar. Beni siktiğini söylemiş Ablama. Ablam döşek odasından çıkarken yüzündeki ifadeyi heyecanla bekliyordum. Ablam çıktı ve yüzüme gülümseyerek baktı, “Seni seni! Sonunda kocamın Fantazisini gerçekleştirdin, yedin sikini! Bundan sonra üçümüz beraber aynı yatakta yatacağız, merak etme kocam ikimize de yeter!” diyerek koluma girdi ve akşam yemeğini hazırlamak için Ablamla mutfağa geçtik.

Artık Eniştem ikimizin de kocası! Bazen üçümüz beraber, zaman zaman de bir bir sikişiyoruz. İnanılmaz derecede mutluyuz. Ablamla aramızda kesinlikle kıskançlık yok. İkimiz de aynı siki zevkle yiyoruz. Bu heyecanı tatmayan bilmesi imkansız. Evlenmek şeklinde bir niyetim kesinlikle yok. Ne mutlu benimki şeklinde anlayışlı bir Ablası olan hanımlara!