Öncelikle sex seven her insana selam. Ben Ankaradan Ebru. 19 yaşında, kumral, uzun saçlı, 1.70 boyunda, balıketinde bir kızım ve Ünversitede okuyorum. cinsellik öykü Sitesi oldukca hoş, burdaki cinsellik hikayeleri okuyarak doyum oluyorum devamlı. Özellikle de eniştesine sikilen kızların hikayelerini okudukça nedense daha fazlaca azıyorum. Ama malesef kızkardeşlerim benden çok minik ve evli değiller. Eniştem yok doğrusu. Akrabalarımın arasında yakışıklı bir erkek te yok!

Anlatacağım olay bu yaz başımdan geçti. Toki konutlarında oturuyoruz ve binamızda oturan çok fazla Polis var. Herzaman Polis ve Askerlerden hoşlamışımdır, üniformalı erkekler herzaman dikkatimi çekmiştir. Karşı binamızda da bir Polis oturuyor. Tahminen 40 yaşlarında. Kendisi evli ve 2 evladı var. Akşamları sürekli Lap-Top’unu alır balkona menfaat ve internete girerdi. Ben de onu takip eder, o balkona çıktı mı, ben de göğüslerimi belli eden ince bir bluzla balkona çıkardım ve onun dikkatini çekmeye çalışırdım. Ayrıca geceleri onların evine bakan odamın perdesini asla çekmezdim, hep soyunurken beni izlediğini hayal ederdim.

Onunla birkaç kez belediye otobüsünde karşılaştık ve selamlaştık, birkaç dakika konuştuk. Eşiyle annem tanışıyorlarmış. Bize birkaç kez geldiğinden bahsetti, fakat beni oldukça fazla görmediğini söyledi. Ben de, okulda olduğumu, yazları geldiğimi söyledim, geldiğimde de canımın fazlaca sıkıldığını, hiç arkadaşım olmadığını anlattım. O da, “İstersen zaman zaman görüşelim.” dedi ve MSN adresiyle telefon numarasını verdi. Eve koşup derhal MSN’e ekledim. Akşam olunca yine nete girdi. Ben de üstümde yeniden incecik bir bluzla MSN’e girip, ona kameralı görüşme daveti gönderdim. Onu oldukça fazla istiyordum, amacım onun da beni istemesiydi. Webcamda chat yaparken göğüslerime dokunuyor, boynumla oynuyordum. Ve onun da hareketlendiğini ayrım ettim ve sanal sex meydana getirmeye başladık. Karısı evde olmadığında onu arıyor, telefonda, “Sik beni, amımı götümü becer erkeğim!” diye inliyor, onu deliye dönderiyordum. O da, “Sikecem seni minik orosbum, benim kölemsin sen!” gibi sözlerle beni orgazma ulaştırıyordu.

Bir süre böyle devam ettik onunla. Sonra birgün annemler bağa gittiler, ben bilhassa evde bir tek kaldım ve onu eve çağırdım. Niyetim kendimi ona siktirmekti. Elinde çikolatalar ve dondurmalarla geldi ve sükunet içinde girdi içeri. Ben üstüme minick bir kıyafet giymiştim. İçimde iççamaşırı yoktu, göğüslerim ve amcığım olduğu benzer biçimde belli oluyordu. Hemen koridorda yiyişmeye başladık. Önüne geçiyor, götümü yarrağına bastırıyordum, yiyeceğim yarrağın heycanıyla ne yapacağımı şaşırıyordum. Koridordan oturma odasına geçtik. Koltuğa oturdu, ben de kucağına. Elbisemin askılarını sıyırıp göğüslerimi ağzına verdim. Göğüslerimi çılgın şeklinde yalıyor, emiyordu. Göğüsuçlarımı emerken ben orgazm oldum. Kucağından kalkıp elbisemi çıkardım, karşısında çırılçıplak kalmıştım. Arık dayanmıyordum ve bir an önce yarrağı yemek istiyordum, “Hadi gir artık içime!” dedim. Ama o, “Olmaz, yapamıyacam!” dedi. “Neden?” dedim. Kem küm etti, “Sen daha bakiresin, bense evliyim ve çocuklarım var, doğru olmaz…” falan dedi. “Olsun, beni sikmeni oldukça istiyorum, sik beni!” dedim. Ama yapmadı. “En azından götümden sik beni!” diye yalvardım. Götümü de sikmedi. Anlayacağınız arkadaşlar, aptal herif beni sikmeden, piç şeklinde ortada bırakıp gitti. Çırılcıplak, ilgi bekleyen göğüslerim ve sulanmış, yaraksızlıktan yanan amcığımla, sikilemeden hevesim kursağımda kaldı!

Daha sonraki günlerde, beni sikmediğine pişman oldu herhalde, beni defalarca aradı, fakat açmadım. Ona kızgındım! Kendimi aşağılanmış hissediyordum. O kızgınlıkla, sitenin taksi durağından bana devamlı asılan birisi ile sikiştim, bekaretimi de götümü de taksiciye verdim. Şu anki yeni sevgilim ise tam am budalası çıktı, amım bayram ediyor valla! Aptal herifin sikmediği amcığımı, yeni sevgilim ilkin dakikalarca yalıyor, parmaklarını teker teker amcığıma sokuyor, beni birkaç kere orgazma ulaştırdıktan sonrasında, gönlünce sikiyor, hemde saatlerce. Genelde beni domaltıp, bir eliyle ellerimi sırtımda birleştirip sikmeyi seviyor. O pozisyonda kımıldayamıyorum bile, amcığıma öyleki süratli giriyor ki, altında acıdan kıvranıyorum. Acıyla inlemem ve biçare oluşum onu dahada tahrik ediyor. Pazar gunleri ne yapmış olup edip annemlerden izin koparıyorum ve onunla buluşuyoruz. Arabayla beni alır almaz, o arabayı kullanırken ben yarağını okşamaya başlıyorum, dimdik yapıyorum. Sonra kuzenlerinin kullanmadığı boş bir ev var, oraya gidiyoruz. İçinde birkaç eşya ve koltuk var. Koltuğun üzerine beni domaltıp öyle hızlı sikiyor ki, acıdan ve zevkten bağırmamak için koltuğun minderini ısırıyorum!

Umarım bu yazdıklarımı okur da, pişmanlığı dahada artar! Aptal herif, herhalde kendimi siktirecek kimse bulamam sanıyordu!