Önceleri değil böyle şeyler yapmak, ne olduğunu bile bilmiyordum. Üniversite 1. Sınıftayken bir adam dostum oldu. Onunla buluşuyorduk. Ben hem çalışıp hem okuduğum için bir işe girdim. Bu iş, bir taşımacılık ve teslimat gibi bir şeydi. Yaşlı hanımefendiler yiyecek yapıyor ben götürüyordum. Bana bir motor verdiler, sadece ben kullanamayacağımdan korkuyordum, bu yüzden sevgilim kullanıyordu. Bana yardım amaçlı.

Sonra bir gün sipariş fazlaca uzaktan geldi. Atladık motora gittik. Merkezden çok uzaktaydık. Bağ bahçe falan vardı gittiğimiz yerde. Korkuyordum, fırtına ve yağmur başlamıştı ve dinecek benzer biçimde değildi, üşümeye başladık. Yakınımızda iki tane Bağ evi vardı. Birisinin ışıkları yanıyordu, oraya gittik, kapıyı çaldık. Yaşlı bir amca açtı kapıyı. Adama durumu anlattık. Adam bir tek yaşıyormuş zaten. Bize diğer evi gösterdi. Orası da o amcanınmış. Bizim evli olup olmadığımızı sordu. Sevgilim evli olduğumuzu söyledi. Amca bizi oraya yerleştirdi, geceyi orda geçirebileceğimizi söylemiş oldu. Ev dağınıktı. Bir tane tek kişilik döşek vardı. Mecburen sıkışacaktık.

Bağ evi çok soğuktu. Ben titriyordum. Yatağa girdik, yüzlerimiz birbirimize dönüktü. Ben titredikçe sevgilim acı çekiyor gibiydi. Boynuma sarılarak beni öpmeye başladı. Beni yutacaktı adeta. Hemde daha ilk öpüşmemizdi. Ben de kendimi fazlaca garip hissediyordum. Hayatımda ilk kez bu tarz bir olay oluyordu. Dayanamayıp sevgilimin pantolunun düğmesini açtım ve pantolonunu çıkardım. Sevgilim Boxer’i ile kalmıştı. O da benim buluzumu çıkardıktan sonra, pantolonumu da çıkarmak için asılıyordu. Sevgilim oldukça hızlıydı ve elleri titriyordu.

Az sonrasında benim üzerimde sadece sütyenim ve külotum kalmıştı. Sevgilim kendi buluzunu da çıkardı. Ben çok utanıyordum ama sevgilim fazlaca rahat bir biçimde öpüyordu her yerimi. Sevgilimin Boxer’ının içindekini görmek istiyordum, daha ilkin asla yarak görmemiştim, asıldım ve çıkardım. Sevgilimin yarağını görünce utandım, kendimi orospu benzer biçimde hissettim. Sonraki hamleyi yapmayacaktım. Kendimi kötü hissetmeme niçin oluyordu. Sevgilim sikini bana uzatarak, “Yalayabilirsin.” dedi. Kendimi tutmak istiyordum, fakat ancak 2 saniye tutabildim. 2 saniye sonrasında sevgilimin sikini ağzıma aldım ve yalıyordum.

Sonra sevgilim beni yine yutacak gibi öptü ve beni çırılçıplak kalacak biçimde soydu. Hala öpüyordu. Yaklaşık 10 dakika öpüştük. Bu arada ben sırtüstü uzanmıştım ve sevgilim bacaklarımı ayırarak üzerime gelmişti. Sevgilimin yarağı am deliğimin dudakları içinde aşagı yukarı hareket ediyordu. En sonunda ben dayanamadım ve sevgilimin yarağını elimle tutarak amcığıma sokmaya çalıştım. Sevgilim bana, “Dur!” dedi. Ben uzandım bekliyordum. Yatak esasen çok dardı. Sevgilim ayaklarımın ucuna oturdu ve bacaklarımı açmamı söyledi. Utancımdan titriyordum. Sevgilim müdahale edip hızlıca açtı. Vajinamın ıslandığını hissettim. Sevgilim amcığımın dudaklarını aralayıp amımın deliğine bakarak bekliyordu. Dayanamıyordum, “Hadi, hadi, hadi…” diyerek ses tonumu yükseltiyordum. Kafamı kaldırdım, sevgilim bana fazlaca tatlı bakıyordu. Bana “Hazırmısın?” deyince, “Eveeeeeeeeet!” diye inledim.

Vajinamın tekrar ıslandığını hissettim, ama bu sefer soğuktu. Meğer sevgilim amcığımı tükürüklemiş (diğerinde ben boşalmıştım). Sevgilim ilk hamleyi yaptı, sikini amıma dayadı ve hızlıca girdi. Artık sikini içimde hissediyordum. Bekaretim gitmiş, kızlığım bozulmuştu. Hayatımdaki en fazlaca acı veren şeylerden bile daha fazla acıttı. Sonradan birazcık alıştım gerçi, fakat her yerleştirip çıkardığında, acının şiddetine bakılırsa inliyordum. Tamamen alıştıktan sonra ise ben de çok zevk alıyordum. Sevgilim yaklaşık otuz dakika kadar sikti amımı ve titreyerek göbeğime boşaldı. Kanlı sikini, am deliğimi ve göbeğimi atleti ile sildikten sonrasında, birbirimize sarılıp sabaha kadar seviştik…

Bu benim hayatımda bir ilk’ti, fakat son olmadı!