Slm dostlar, ben Ankaradan Buket. 18 yaşlarında, uzun boylu, kumral ve çok seksi, Bakire bir kızım. Bundan iki sene ilkin (16 yaşımdayken) Amcamla yaşadığım olayı sizlerle paylaşmak isterim. Tüm çocukluğum süresince Amcamı kendime hep yakın bulmuşumdur. Kendi evimizde yada onun evinde hep yan yana oturur, birbirimize dokunur şakalaşırız. Ancak ben bunların değişik anlamlar taşıyacağını hiç bir zaman anlayamadım, taa ki o geceye kadar.

O gece Amcamda kalacaktım. Amcam bekar ve oldukça yakışıklı biridir. Ailem, Bira ve Sigara içmeme izin vermese de, Amcamın yanındayken Amcam göz yumardı. Yemek yedikten sonrasında, üzerimize rahat şortlarımızı ve tişörtlerimizi giydik, bir yandan meyve yiyor ve Bira içiyorduk. İşten, akrabalardan, ordan burdan bir sürü şeyler konuşuyor, bir yandan da TV seyrediyorduk. Kanalları dolaşırken kırmızı noktalı bir film ekrana geldi ve Amcam kanalı değiştirmedi. Evde tam bir sessizlik oldu ve biz de filmi izlemeye başladık. Kanepede yan yana oturduğumuz için soluk alışımızdaki değişen tempoyu oldukça rahat anlayabiliyordum. Bir yandan da önceleri sadece belli gayri muayyen birbirine dokunan bacaklarımız, daha sıkı dokunmaya başlamıştı. Amcam sanki herşey çok doğalmış benzer biçimde, önce kolunu omuzuma attı, sonra da bana daha fazlaca sokuldu.

Ben de Amcama yanaştım iyice. Kafamı Amcamın göğsüne yasladım ve göğüslerimi vücuduna bastırıyordum iyice. Öyle ki, Amcam göğüsuçlarımın sertleştiğini hissedebiliyordu. Derken Amcam ilkin tişörtümün kolundan parmaklarını sokarak koltukaltımı, sonrasında da belli belgisiz göğüslerimin ulaşabildiği yanlarını okşamaya başladı. O andan itibaren okun yaydan çıktığını anladım. Ben de elimi Amcamın bacağına attım, dizini bacağını okşamaya başladım. Amcamın önü kabarmaya başladı. Amcam elini göğüslerime doğru birazcık daha yerleştirip, göğüsüçlarımla oynamaya başladığında, artık birbirimizin hızlanan kalp atışlarını duyuyorduk. Birden Amcam benim elimi tuttu ve sertleşmiş sikinin üstüne koydu. Ben ne yapacağımı şaşırmıştım. Amcamın sert yarağına dokunmak beni bir garip yapmıştı. Artık kendime dahi hükmedemiyor ve Amcamın yarağını okşuyordum. Amcam da elini göğsümden çekmiş, benim sırılsıklam olmuş am deliğimi okşuyordu. Biraz sonra sonrasında sakince tişörtümü çıkartıp göğüslerimi emmeye başladı. Hiç karşı koymuyordum, bu sebeple Amcamla yaptıklarımız oldukça heyecanlıydı ve fazlaca hoşuma gidiyordu.

Amcamla aramızda sessiz fakat oldukça yoğun bir kontakt vardı artık. Kendimi amcama bırakmıştım. Amcam şortunu sıyırıp, sikini emmem için başımı sikine doğru çekti. Amcamın sertleşmiş sikini yalamaya, emmeye başladım. Sonra Amcam yavaşça benim de şortumu ve külodumu çıkardı ve beni kanepeye yüzüstü yatırdı. Önce bacaklarımı okşayarak, omuzlarımı, sırtımı ve belimi öpüp yaladı. Daha sonra da götümü ve amcığımı yalamaya, emmeye başladı. Kendimi iyice salmıştım ve o anlatılmaz heyecanın ve zevkin tadını çıkarıyordum. Amımın akan sularına bile hakim olamıyordum. O andan itibaren Amcam bana dilediğini yapabilirdi, ne yaparsa hiç itiraz etmeyecektim. Sonra üzerime uzanır gibi arkama geçti ve sikini arkamdan amcığıma ve götüme sürtmeye başladı. Zevkten çıldırmak üzereydim, hayatımda tattığım heyecanların asla birine benzemiyordu bu heyecan.

Amcam sonrasında, artık iyice kayganlaşmış götüme yavaş yavaş yarağını sokmaya başladı. Bir yandan canım yanıyor bir yandan inanılmaz zevk alıyordum. Sikini yavaş yavaş fakat tamamını götüme sokmuştu. Götüme gidip gelirken aynı anda da am deliğimi okşamaya devam ediyordu. Bir süre sonra, ilkin ben Orgazm oldum, sonra da Amcam götüme boşaldı. Herşey inanılmaz güzeldi. İki yıldır halen fırsat buldukça Amcamla sevişiyoruz. Amımdan da sikmesini okadar oldukça istememe karşın, Amcam iki senedir kızlığıma dokunmadan hep götten sikiyor beni. Şunu da biliyorum ki, ailem Aile içi evliliğe ters baktığı için aslına bakarsan Amcamla evlenmemi hayatta kabullenmezler. O yüzden, zamanı erişince mecburen başka birini bulup evleneceğim. Fakat zoruma giden ne biliyormusunuz? Amcamı oldukça seviyorum ve kızlığımı da Amcama vermeyi nekadar fazlaca arzu ederdim. Gidip asla sevmediğim birisiyle evleneceğim ve Amcama vermeyi fazlaca istediğim o kızlığımı istemeyerek başkasına vereceğime üzülüyorum!