Merhabalar ben Almanyadan Emre. Alman karım Amanda ile bundan 3 yıl ilkin evlendiğimde, kendisinin 13 yaşında Chantal isminde bir kızı vardı. Chantal’ı ancak birgün görmüştüm Amanda’yla evlendiğimde, 3 sendedir de birdaha görmedim. Üvey kızım Chantal, geçen aya kadar, Aachen’da yaşayan babasıyla (Amanda’nın eski kocasıyla) kalıyordu. Geçen ay karım Amanda, Chantal’ın 16 yaşına girdiğini, buluğluk dönemi yaşamış olduğu için de babasıyla anlaşamadığından bahsetti ve Chantal’ın bizle kalıp kalamayacağını sordu. “Tabii ki kalabilir! Hemen atlasın gelsin!” dedim. O gece karım (herhalde kızının bizle kalmasına izin verdim diye) daha bir alev ateş sikişti benle. 3 senelik evliliğimizde hemen derhal her gece karımla sikişirdik, fakat bu şekilde ateşli sikişmesine oldukça ender şahit olmuştum.

Üç gün sonrasında, bir Pazar günüydü, Chantal’ı karşılamaya Bahnhof’a gittik. Chantal bir elinde çantası, bir elinde de çektiği tekerlekli valiziyle çıkıp vardığında şok olmuştum! O benim 3 sene ilkin hatırladığım cılız, kısa boylu, tahta şeklinde götü, küçücük memeleri olan, yüzü çilli kız evladı gitmiş, yerine 16 yaşlarında, 1.75 uzunluğunda, etine buduna dolgun, devasa göğüsleri, iri yuvarlak götü olan, terim yerindeyse ‘Kısrak şeklinde’ bir erişkin kız gelmişti! Chantal’ın güzelliği karşısında ağzım açık baka kalmıştım. Tanrım, bir kız 3 senede bukadar mı serpilir ve güzelleşebilirdi. Chantal ilkin annesine sarıldı ve kucaklaştı, sonra, “Hallo Emre!” diyerek geldi bana sarıldı. Boyu tam benim boyuma geliyordu. Sarıldığımız o birkaç saniye beni alıp götürmüştü. Chantal üvey kızım olmasaydı da, bir başakası olsaydı, ne bileyim sevgilim falan olsaydı, ona orda saatlerce sarılmak isterdim. Mis gibi kokuyordu, kokusu beni çıldırtmaya yetmişti bile! Chantal’a sarılmayı istemeye istemeye bıraktım ve valizini aldım, arabanın bagajına koydum. Amanda yanıma, Chantal arkaya bindiler ve hareket ettik.

Eve varana kadar Anne Kız otomobilde sohbet ettiler. Bense pek konuşmuyor, belli etmeden sürekli aynadan Chantal’ın arkada kısa eteği ile rahat oturuşundan dolayı görünen Tanga küloduna ve külodundan bütün detaylarına kadar belli olan amcığına bakıyordum. Sikim kalkmıştı ve karım farkedecek diye çekiniyordum. Chantal (belki kasıtlı, bir ihtimal de bilincinde olmadan) bacaklarını hafif hafifçe açıp kapatıyor, sanki oturduğu yerde Orgazm olacakmış şeklinde, belli gayri muayyen hareket ediyordu. Evin önüne geldiğimizde nerdeyse pantolonuma boşalmak üzereydim. Karımla Chantal otomobilden indiklerinde, ben (sikim insin diye) birkaç saniye torpidoda birşeyler arıyormuş benzer biçimde yapmak zorunda kaldım. İnip bagajadan valizini alarak girdik Apartmana. Merdivenlerde onlar önümden çıkıyorlardı. Ben de elimde valizle arkalarından, Chantal’ın sütün gibi bacaklarına ve her basamağa adım attığında götünün arasına girip çıkan Tangasının ipine baka baka, gördüğüm mükemmel görünüm karşısında kudurarak, çıkıyordum.

Eve girdiğimizde salonda biraz soluklandıktan sonrasında Chantal’a hazırlamış olduğumuz odasını gösterdik. Valizini yatağına koydum. Chantal hemen valizi açtı ve annesiyle birlikte elbiselerini dolaba ve çekmecelere yerleştirmeye başladılar. Oda’da benim varlığımdan rahatsız olmadan, Chantal valizindeki külotlarını ve sütyenlerini annesine veriyor, annesi de inceledikten sonra bana gösteriyor, “Çok sexy şeyler değilmi?” diyerek çekmecelere yerleştiriyordu. Benimse dilim damağım kurumuş, sadece, “Evet oldukça sexy!” diyebiliyordum. Valizdeki eşyaları yerleştirme işleminin sonuna doğru, karım valizden bir Vibratör çıkınca, aldı eline ve Chantal’a, “Bu da ne? Ne yapıyorsun bununla?” diye sordu. Chantal sinirli bir halde, “Üfff anne! Neye benziyor? Vibratör tabi ki! Masturbasyon yapıyorum onunla!” diyerek, Vibratörü annesinin elinden almış olduğu şeklinde çekmeceye koydu. Annesi şaşırmıştı, “Kızım gençsin güzelsin, sex yaptığın erkek arkadaşın yok mu da Masturbasyon yapıyorsun?” diye sordu. Chantal da, “Yok anne! Bu konuyu sonra konuşsak…” dedi, nedense bu mevzuda rahatsız olmuştu.

Odayı yerleştirme işi bittikten sonrasında karım, Chantal’a, “Ben akşam yemeğini pişirirken sen de gir bir duş al!” dedi. Karım mutfağa, Chantal banyoya gitti, ben de salona geçtim oturdum. Oyalanmak için TV’yi açtım, ama kafamdan Chantal’ı atamıyordum birtürlü. Salonda biraz oyalandıktan sonrasında mutfağa gitmek niyetiyle kalktım. Koridordan geçerken banyo kapısının aralık olduğunu gördüm. İçeriye bir göz attığımda Chantal çırılçıplak duş yapıyordu. İçimden girip saldırmak istedim, fakat bunu yapamazdım. Chantal’ın duştan çıkacağını anladığım için hemen yine salona geçip koltuğa oturdum. Chantal 2 dakika sonra çıktı. Havluya sarılmış. O biçimde geldi yanıma oturdu. Bacakları kaymak benzer biçimde harikaydı, oldukca muntazam vücudu vardı. Beynimde şimşekler çakıyordu, sarılıp dudaklarına yapışmak istiyordum, ama yapamıyordum…

Karım Amanda elinde yemeklerle geldi ve Chantal’a, “Hadi giyin de yiyecek yiyelim!” dedi. Chantal, “OK!” deyip giymeye gitti. Çok seksi görünüyordu, gözümü alamıyordum, ardından baka kalmıştım. Bunu fark eden karım, “Harika bir kız değil mi, büyüdü kocaman oldu!” dedi. Ben de, “Evet, çok tatlı!” dedim. Karım gülümsedi, dudağımı öperek, “Ona sahip olmayı istiyorsun değil mi?” dedi. Ben de, “Bunun mümkün olacağını bilsem, evet, hem de çok arzu ederdim! Fakat Chantal senin kızın, benim de kızım sayılır!” dedim. Karım bunun üstüne, “Bak Emre, dürüst olduğun için teşekkür ederim. Evet Chantal kızım, ama anladığım kadarıyla adam arkadaş ve seks konusunda çok üzgün. Kızımı bu şekilde mutsuz görmek istemem, sevinçli olmak ve güzel seks onun da hakkı. Anladığım kadarıyla kızım da senden fazlaca hoşlandı, bu mevzuda hislerime çok güvenirim. Kızımla yatmanı isterim!” dedi. Duyduklarıma bir an inanamadım, “Beni deniyormusun yoksa!” dedim biraz sert bir ses tonuyla. Karım derhal, “Hayır! Asla! Bu mevzuda oldukça ciddiyim. Sen evet de, ben kızımla konuşurum!” dedi. “Evet ozaman!” dedim, oldukça sevinmiştim ateşli alev ateş öpüyordum karımı.

Chantal giyinip ulaştığında üstünde bol bir mini etek ve Bady vardı, biz halen öpüşüyorduk. Chantal, “Oh muhabbete bak be, sevişecekseniz odanıza gitsenize!” dedi. Hemen öpüşmeyi kestik ve “Yemeğimizi yiyelim!” dedim. Karım yemeğin yanına şarap getirdi. Bir kadeh te Chantal’a koydu. Chantal, “Ben içmem anneciğim.” dedi. Karım da, “Bu gece içelim kızım, bu gece bizim gecemiz olsun!” dedi ve Chantal’ın şerefine kaldırdık kadehlerimizi. Daha 2. Kadehte Chantal rahatlamış, kafası hafifçe iyi olmuştu. Yemekten sonrasında karım boşları alarak, “Sen de gel kızım mutfağa, hem bulaşıkları yıkarken Ana Kız konuşuruz birazcık!” dedi. Birlikte mutfağa gittiler. Ben salondan duyabildiğim kadarıyla konuşmalarını dinliyordum. Karım, “Sen artık dev gibi kız oldun, herzaman öyle Vibratörle, Masturbasyonla olmaz! Gerçek Cinsellik, reel Seks senin de hakkın, bunu tat, yaşa!” dedi. Chantal da, “Anneciğim Erkek dostum yok, daha bakireyim! Bilmiyorum neden ama, erkekler benden yeterince hoşlanmıyor galiba!” dedi. Karım da lafı uzatmadan, “Bak kızım, Emre’yle konuştum, bu gece sana gerçek seksi yaşatacak!” dedi. Chantal da en az benim az önceden şaşırdığım kadar şaşırmıştı, “Sen ciddimisin anne?” diye sordu. Karım da, “Evet, fazlaca ciddiyim! Bak bir kez yapınca ve tadını alınca hep isteyeceksin yavrum! Bu gece tecrübe edelim, şayet hoşuna gitmezse, söz bırakacağız!” dedi. Ve Chantal kabul etti!

Ben luktan havalanabilirdim, sakin olmaya çalışıyordum. Derken ikisi de sevinçli bir biçimde salona geldiler. Karım bana, “Biz seni çağırınca yatak odamıza gel Emre!” diyerek, kol kola gittiler. O beklediğim 10 dakika bana sanki 10 sene gibi gelmişti. Sonunda karım, “Gel Emre!” diye seslendi. Heyecandan kalbim yerinden fırlayacakmış atıyordu. Yatak odasına girdiğimde, Ana Kız ayakta beni bekliyordu. İkisi de şeffaf geceliklerin içinde muhteşem görünüyordu, fakat Chantal tam bir içim suydu. Yanlarına vardığımda karım dudaklarımdan öperek beni soymaya başladı. Az sonra üzerimde sadece Boxer külodum kaldı, ama heyecandan sikim kalkmamıştı! Karım külodumun üstünden sikimi birazcık okşayınca, benimki çadırı kurdu! Sonra karım çekingen duran Chantal’ın kolundan tutarak iyice yanıma yaklaştırdı, “Bu senin gecen kızım!” diyerek. Chantal vücudunu benimkine yapıştırarak sarıldı bana. Mis şeklinde kokuyordu. Boynundan, kulaklarından başladım ve dudaklarından öpmeye devam ettim. Yavaş yavaş, ürkütmeden, dikkatlice ama zevkini çıkara çıkara öpüyordum…

Karım omuzlarımızdan ittirerek, “Hadi yatağa geçelim!” dedi. Ben ortalarına olmak üzere yatağa uzandık. Bir karımı öpüyordum, bir üvey kızımı. Karım külodumu sıyırıp çıkardığında serbest kalan sikim göbeğime yapışmıştı. Sikimi biraz sıvazladıktan sonra yalamaya, emmeye başladı. Sonra Chantal’ın elini tutarak sikimin üstüne bıraktı. Chantal da anası ne yapıyorsa aynısını yapıyordu, biraz okşayıp ağzına aldı, yalayarak emmeye başladı. Bu arada karım da kendi geceliğini, sütyen ve külodunu çıkararak çırılçıplak soyundu.

Ben de Tangasının üstünden Chantal’ın amcığı ile oynamaya başladım. Sonra Tangasını ve sütyenini çıkardım, göğüslerini bir süre yalayıp emdikten sonrasında, Chantal’ı üzerime alarak 69 olduk. Amcığını yalamıyor, adeta bir meme gibi emiyordum. Tüysüz, kaymak benzer biçimde daracık amcığı, ateş gibi yanıyordu. Chantal’ın amı sırılsıklam olmuş, hafiften inlemeye ve kasılmaya başlamıştı. Annesi, “Tamam, hazır benim bebeğim, hadi kadın olma vakti geldi!” diyerek, kızını üzerimden alarak sırt üzeri yatırdı, bacaklarını araladı…

Ben de kalktım ve Chantal’ın bacakları arasında yerimi aldım. Sikimi son kez karımın ağzına verip yalattıktan sonrasında, sikimi yavaşça dayadım Chantal’ın bakire amcığına. Karım, “Hazırmısın birtanem?” dedi. Chantal başını sallayarak “Evet!” dedi. Sikimi yavaşça soktum. Amcığı çok dardı. Biraz ittirdim ve santim santim girmeye başladım. Sikimin yarısı girmiş kızlık zarına dayanmıştı. Son bir hamleyle patlattım zarını. Chantal annesinin ellerini sıkıyor, “Acıyor acıyor!” diye inliyordu. Karım da, “Geçti kızım, bırak kendini!” dedi. Ben artık azar azar Chantal’ın amcığına gidip gelmeye başlamıştım. Bir zaman sonrasında acısı geçip alışınca, Chantal zevkle inlemeye başladı. Ben de hızlanmaya başlamıştım, o şekilde süratli gidip geliyordum ki, 10 dakika sonra Chantal çığlıklarla boşaldı. Bu Chantal’ın sikilerek ilk Orgazm’ıydı ve durmak bilmiyordu. Annesi kızını öpüyor kutluyordu. Az sonra, “Ben de gelmek üzereyim!” dedim. Karım da, “Emre içine boşal da hissetsin!” dedi. Ve içerisine fışkırmaya başladım. Chantal, amının çeperlerine tazyikle fışkıran döllerimi hissetmeye başlayınca, hem şaşırmış, aynı zamanda çok mutlu olmuştu. Adeta uçuyordu, “Anneciğim mükemmel birşey bu! Sıcak sıcak içime akıyor!” dedi luktan yüzü gülerek. Annesi de bu kadar sevinçli olduğunu görür görmez, “Sen herşeyin en iyisini hakediyorsun, güzel kızım benim!” diyerek öptü kızını…

Chantal’ın arasında bir süre bekledikten sonrasında çıktım. Nemli mendille temizlendikten sonra oturup karımla birer sigara yaktık. Chantal, “Anne ben de yakabilirmiyim bir adet?” dedi. Karım izin verince o da yaktı. Meğerse kendi babası sigara içmesine izin vermiyormuş, birazcık da o yüzden atışıyorlarmış babasıyla. Sigaralarımız bitince karım Chantal’a sordu, “Nasıl, kadın olmak, gerçek cinsellik yapmak güzelmiymiş?” diye. Chantal da, “Harika anneciğim, harika!” dedi ve bana sarılarak kucağıma oturdu, “Seni çok seviyorum Emre!” dedi. “Ben de seni fazlaca seviyorum bebeğim!” dedim öperek…

Gecenin ilerleyen saatlerinde, karım tekrar sikimi yalayıp kaldırdıktan sonrasında, “Hadi beni götümden sik de, kızım da görsün, öğrensin!” dedi. Herzaman yaptığım şeklinde karımı domaltıp götünden sikmeye başladım. Chantal tuhaf bakıyordu, imrenir şeklinde. Sonra beni çekti annesinin götünden ve “Beni de götten yap!” dedi. Chantal’ı da domalttım annesinin yanına, götünü yaladım, parmakladım ve soktum götüne. İkisine de sırasıyla götten sokuyordum artık, birinden çıkarıp ötekine. Yarım saat götlerini siktikten sonrasında Chantal’ın götüne boşaldım. Sikimi Chantal’ın götünden çıkardığımda, karım hemen ağzına aldı ve sikimden gelen son damla döllerimi de emerek yaladı…

Üvey kızım Chantal artık geceleri yanımızda yatıyor, artık yatakta iki karım var ve fazlaca mutluyum. Son zamanlarda fantazilerimizi de iyice geliştirdik. Şimdilerde evli çiftler arıyoruz Grupseks için…