Birçok seks ilişkimden birini bahsetmek istiyorum sizlere. 29 yaşlarında, 1.86 boyunda, bilgisayar işiyle uğraşan biriyim. Çalıştığım firmanın merkezi İstanbulda ama Türkiyenin değişik illerinde de ofislerimiz var. Geçen sene, genel test ve güncelleme yapmak için Anadolunun bir ilindeki ofisimize gittim. Ofiste en fazlaca dikkatimi çeken satış elemanlarından Seda, iyi giyimli, alımlı, 1.75 boylarında, süper kalçaları olan bir bayandı. Onu ilk gördüğüm andan itibaren (Bununla ne olursa olsun sikişmem gerekiyor!) dedim kendi kendime, fakat hiç bir şey belli etmedim.

Ofiste 5 adet bilgisayar vardı ve hepsini de bir bir güncellemem gerekiyordu. Seda’nın bilgisayarına oturduğumda, O da sandalye alarak yanıma oturdu. “Şimdi ne yapacaksın? Yoksa hususi dosyalarımı mı karıştıracaksın?” dedi gülerek. Ben de, “Hayır, Update yapacam…” dedim. “O nedir?” falan derken konu tekrar hususi dosyalara geldi. Ben de, “Ne var ki hususi dosyalarında?” dedim, yine güldü. Ben bilgisayarı karıştırmaya başladım ve bir yerde Seda_özel klasörünü buldum, arasında porno resimler ve videolar vardı. “Bunlarımıydı sakladığın?” dediğimde, “Evet bunlar, fakat lütfen silme!” dedi. Bu arada saat 6 olmuş ve ofisin kapanma tarihi gelmişti. Ben esasen gurbet elde olduğum için emek verme saatim yoktu. Elemanlara, “Ben daha çalışacağım, siz çıkın.” dedim. Seda’da “Efe bey’i işi bitince ben bırakırım.” dedi ve ofiste sadece ikimiz kaldık. Ben bir yandan işlerimi yapıyor, bir yanda da bir bahane ile o resimlere bir biçimde nasıl göz atarım diye fırsat bekliyordum.

Seda “Kahve içer misin?” diye sorunca, “Evet, lütfen!” dedim. O kahve oluşturmaya mutfağa gittiğinde ben de hususi klasöründeki resimlere ve videolara baktım. Vay be! (Yoksa bu kız seks manyağı falan mı?) diye düşünürken kendimi kaptırmıştım ve Seda’nın geldiğini görmemiştim. “Oo hayırlı işler…” dedi. “Pardon ya…” dedim ve derhal kapattım. “Bakıyorum da videoyu izleyince seninki hemen kalkmış?” dedi. Çok utanmıştım, fakat ağzımdan şu söz çıkıverdi “Nasıl kalkmasın senin benzer biçimde güzel bir kadın ve bu videolar varken.” dedim. “Sen şimdi benimle sikişmek te istiyorsundur.” dedi. Şaşkınlıktan ağzımı açamadım, aptallamıştım. Cevap vermekte gecikince, “Beni şöyleki güzel bir siksen kötü mü olur?” dedi. Bende filim koptu ve “Hemde süper olur!” dedim. “Tamam, işlerini bitir bana gideriz.” dedi, kabul ettim.

Yolda giderken birşeyler yedik. Arabayı o kullanıyordu, ben de bir yandan bacaklarını okşuyordum. Eve gittiğimizde kapıyı anası açtı ve ben kıpkırmızı oldum. Nedense evde sadece olacağımızı düşünmüştüm. Annesi “Buyurun, hoş geldiniz.” dedi. “Rahatsızlık vermeyim Seda kadın, ben otelde yer ayırtırım.” diye bir şeyler saçmaladım, fakat anası ve Seda, “Olur mu öyle şey? Bu akşam burada kalacaksın!” dediler. Neyse içeriye girdim, ama bende sikecek hal kalmadı. Annesi 45 yaşlarında, zımba gibi hanımdı. Çay kahve, sohbet falan derken, annesi “Ben uzanacağım, size iyi akşamlar.” dedi ve odasına gitti. O anda Seda üstüme zıpladı ve beni deliler benzer biçimde öpmeye başladı. “Ne yapıyorsun? Annen içerde!” dedim. “Merak etme, annem birazcık dinlensin, o da gelir!” dedi. “Nasıl?” dedim “Boşver, sonrasında öğrenirsin!” dedi. Fermuarımı açıp sikimi çıkardı ve ağzına aldı, çılgın benzer biçimde yalamaya, emmeye başladı. Ben kendimden geçmiştim, 3 dakika bile dayanamım ve “Geliyorum!” diyerek ağzına boşaldım. Birazını bile dışarı bırakmadı, hepsini yuttu.

“Sıra sende, amımı yalamanı isterim!” dedi. Benim de hasta olduğum şeydir amcık yalamak. Seda’nın tertemiz, kaymak şeklinde amcığını yalarken, birden götümün yalandığını hissettim. İrkilerek arkamı döndüğümde, götümü annesinin yaladığını gördüm. Seda gülmeye başladı, “Anne, Efe süper yalıyor, birazdan sen de yalat!” dedi. Ben, “İkinizin de am deliğini hem yalarım, hem sikerim!” dedim ve Seda’nın amcığını yalamaya devam ettim. Annesi de götümü, sikimi yalamaya devam etti. Deli keyif alıyordum. Annesi kızına, “Kalk Seda! Efe biraz da benim am deliğimi yalasın!” dedi. Yer değiştirdiler. Annesinin de tertemiz ve mis kokulu bir amcığı vardı. Keyifle yalıyordum. Annesi, “Yala! Deli benzer biçimde yala! Sabaha kadar sik bizi!” diye inliyordu. Seda, “Annemi yalarken beni de sik!” diyerek yere altıma uzandı. Ben de üzerine. Annesi koltuktaydı. Annesinin amını yalarken Sedayı da sikiyordum. Analı kızlı çılgın gibi inliyorlardı. Annesinin am deliğini yalamayı bıraktım ve Sedayı sikmeye konsantre oldum. Seda ardı ardına orgazm oluyor, “Anne bu adam süper, diğerlerine benzemiyor!” diyordu. Demek ki bu ilk olmuyordu, ama umurumda da değildi, bulunduğum ortamın tadını çıkartıyordum.

Seda, (sanırım dördüncü kez) boşaldıktan sonrasında, “Ben bittim, mahvoldum, annemle de ilgilen!” dedi. Sedanın üstünden kalktım, “Anneni de götünden sikecem!” dedim. Annesi dünden razıydı götten vermeye, “Sik götümü, dağıt beni erkeğim!” diyerek hemen koltuğa domaldı. Ben de tükürükle ıslattığım yarağımı az az annesinin götüne yerleştirip, sikmeye başladım annesini götten. Yarağım götüne köküne kadar girip çıktıkça, anası, “Kızım cidden bu adam süper sikiyor!” diyordu. Götünü 15-20 dakika kadar siktikten sonrasında iyice hızlanmaya başlamıştım. Bukadar anca dayanabilmiştim, “Ben geliyorum!” dedim. Annesi de, “Götüme boşal!” dedi. Ve çılgın gibi annesinin götüne boşaldım. Sikimi asla çıkarmadan annesinin götünü sikmeye devam ettiğimi ve sikimin inmediğini bulan Seda, “Beni de götümden sik!” diye inlemeye başladı. Annesinin o güzel götünden çıkmak istemedim, her taraf döllerim ile dolmuştu, fakat halen sikiyordum. Sedanın yalvarmasına dayanamadım, “İyi hadi domal annenin yanına!” dedim.

Seda, “Hayır, üstüne çıkacağım, ata biner pozisyonunda isterim!” dedi. Ben de, “Okey!” dedim, annesinin götünden çıktım, yere uzandım. Seda annesinin götünden akan döllerimden iki parmağıyla alarak kendi götünün deliğine sürdü ve götüyle yavaşça yarağıma oturdu. Üzerimde zıplarken, “Amcığımı okşa!” diye inliyordu. Yarağımı köküne kadar götüne alırken, ben de amcığını okşamaya başlayınca deliler şeklinde bağırıyor, sarsıla sarsıla boşalıyordu. Boşalması bitince, “Halim kalmadı!” diyerek kendini üzerimden zor attı. Yarağımı bir saniye bile boş bırakmak istemiyorlardı sanki. Bu kere annesi sarıldı yarağıma derhal, yalamaya başladı. “Daha beni de amımdan sikeceksin!” diyordu. Ama ben bitmiştim artık. Annesi dinlemedi beni, zorla amcığından siktirdi kendini. “Geliyorum!” dedim. Annesi, “İçime boşal!” deyince böğüre böğüre amına boşaldım. Üçümüz de mahfolmuştuk, bir saat kadar dinlendik. Sonra anası, “Ben duş alıp yatacağım…” dedi, banyoya gitti. Annesinden sonrasında biz de duş aldık ve yatmaya gittik. Hemen uyumuşuz.

Sabaha karşı, sabah sertliği ile bir parti daha götünden siktim Sedayı. Kahvaltı yapmış olup işe gittiğimizde, benim konuşacak halim yoktu. İşlerimi bitirip, tekrar İstanbula dönerken, Seda, “Bundan sonrasında her geldiğinde bu biçimde sikişmek istiyoruz! Hiç kurtuluşun yok!” dedi. “Mutlaka, ben de isterim!” deyip ayrıldım. Şimdi 2 ayda bir o ile gittiğimde, kızını da annesini de sikiyorum. Eee, naparsın? Körün istediği bir göz, Tanrı vermiş iki göz…