Herkese slm. Sizlerle bir ay önce başımdan geçen mükemmel olayı paylaşmak istiyorum. İnanın en yakın sırdaşlarımla bile konuşamıyorum, şundan dolayı tanıdığım insanoğlu duyunca ya benle ilişkisini kesecek veya… her neyse okuyunca anlarsınız. Sadece bu sitede benim yaşadıklarımı yaşamış, aynı dünya görüşüne sahip arkadaşlar olması, itirafta bulunmamı cesaretlendiriyor.

Adım Ufuk. 35 yaşlarında, Finans işleriyle uğraşan, oldukca yakışıklı, mali durumu da hayli iyi olan biriyim. Bir senelik evli biriyim. Karım Nazlı 28 yaşında, Reklam Ajansı sahibi, uzun boylu, kızıl saçlı, taş mı taş benzer biçimde vücuduyla benim diyen adama ‘Ooff Off!’ dedirtecek, şahane bir kadındır. Girdiğimiz ortamlarda kadınlar bana, erkekler de karıma asılır. Doğrusu ben sağlam sikiciyimdir, am buldum mu affetmem, oturmadan sikerim. Karım nazlı ise gösterip vermeyen cinstedir, her ortama girdiğimizde herifleri azdırır, sonrada yanıma gelip hepsini piç benzer biçimde bırakır. Benim karı kız indirmeme de bozulmaz, “Kocacım sikin sağolsun, bu kadar istenen erkeğin eşim olması bana gurur veriyor!” der. Ben de, “Hayatım etrafın erkek dolu, senin canın hiçmi kaçamak yapmak istemiyor?” diye sorunca, bana, “Ufukçuğum evlenmeden ilkin neler yaşadığımı biliyorsun, en azından birkaç yıl seni aldatmayı düşünmüyorum, sonrasını bilemem. Tabii ki boynuzlanacaksın, ama şu an değil!” der. İnsanın Nazlı şeklinde güvenilir karısı olması ek olarak mutluluk deposu. Fakaaat, bu güzel Tabloyu ben mahfettim…

Birgün Nazlının en yakın arkadaşı Serpili eve attım ve siktim. Sonra Serpili uğurlarken son birdefa da salonda sakso çaldırırken, aniden karım Nazlı eve geldi. İşin kötüsü, tam basıldığımız anda Serpilin ağzına boşaldım. Nazlı ne yaptımsa beni affetmedi, 1 hafta hiç konuşmadı benle. Sonra bigün evdeyken, “Bak Ufuk, Serpille barıştım, sonuçta en iyi arkadaşım, ama benle acayip kafa buluyor, ‘Sen bizi bastın ama kocan çıkamadı ağzımdan, birde asla istifini bozmadan boşaldı! Ha ha ha!’ deyip sinir ediyor, bunu ödeyeceksin!” dedi. “Ne yapacaksın karıcığım? Kendini siktirip intikam mı alacaksın?” dedim. “Evet hayatım, biliyorsun etrafım beni düzmek isteyen erkeklerle dolu, ne tekliflerle geliyorlar, son olay herşeye bakış açımı değiştirdi, artık aldatma işini öne aldım, bu güzelliğimi başkalarına da tattıracağım!” dedi. O an yaptığım hatayı anladım, ama geriye dönüşü yoktu arkadaşlar.

Nazlıya, “Karıcığım şu an boynuzlanmaya hazır değilim, ne olur biraz ertele!” diye yalvardım. Saatler süren pazarlık sonucu, Nazlı çatır çatır sikilmesini bir ay erteledi. Ayrıca yaşamına, etrafından kendi seçeceği ve benim de tanışacağım üç kişiden fazlasını sokmayacaktı, fakat Serpil vakasını birkaç gün içinde bana ödetecekti. 2 gün sonrasında gündüz beni telefonla arayıp, “Ufukçuğum sana boynuz takacak adamları bu akşam davet ettim, birbirlerinden habersiz evimize gelecekler, hem tanışır kaynaşırsınız, hemde şu Serpil olayını bu gece çözmek istiyorum!” dedi. Ben de, “Umarım bu gece sikişmeyeceksin, bana ruhsal olarak 1 ay süre verdin, fakat Serpilden dolayı hırsını almak istiyorsan, planım şu: ….” diyerek anlattım. Karım dinleyip, gülerek kabul etti.

Akşam müstakil evimize 15 dakika arayla birbirinden habersiz, oldukça kaliteli, farklı yaşlarda üç erkek geldi. Hepsi hayret içindeydi. Birer kadeh Viski ikram edip, “Beyler durum böyleyken böyle, karım beni boynuzlamaya karar verdi, önümüzdeki ay itibariyle sizler Nazlıyı evire çevire sikeceksiniz, ama bu gece mutlaka amına yada götüne yarrak sokmayacaksınız, ağzına vermeyeceksiniz!” dedim. Adamlar şaşırdılar, “Bu iş iyi mi olacak peki?” diye. Hatta birtanesi, “Ufuk bey, Nazlı kadını kötü aldatmışsınız, bırakın hanımı bu geceden sikişsin, hem hep birlikte burdayken grup sikeriz, sizde seyreder 31 çekersiniz, toplu performansımızı görürüz, bu sebeple bundan sonrasında ayrı ayrı çarpışacağız, aslına bakarsanız kusura da bakmayın, şahsen ben bundan sonrasında Nazlıyı sikip sikip kullanırken, size de izleme izni vermem, bu fırsatı kaçırmayın!” dedi. “Olmaaz! İşinize gelirse!” dedim.

Hemen Nazlı devreye girip, “Hadi sikicilerim, size görkemli bir başlangıç yaşatacağım!” diyerek, büyük üçlü koltuğa adamları donlarına kadar soyarak yanyana oturttu. Büyük bir heyecanla elimdeki kadehten Viskimi yudumlayarak karşılarına oturdum. Canım karım görkemli vücuduyla erotik dansına başladı. En son tanga külodu kaldığında, heriflerin yarakları taş benzer biçimde olmuş, kudurmak üzereydiler. Tangasını çıkaran Nazlım, adamlara tek tek koklatıp, “Amıma doyuracam sizi! Söyleyin beni kaç defa düşünüp 31 çektiniz?” dedi. Hep bir ağızdan, ‘25, 30, 100’ şeklinde sesler yükseldi. Hemen ilk sıradaki erkeğin önüne diz çöken karım, cop benzer biçimde olmuş siki tutarak, “Şimdi 31’leriniz benden!” diyerek, 35 yaştaki erkeğin sikinin başındaki zevk suyunu alarak bütün sikine yaydı. Güzel karımın ne yapacağını anlamıştım, herifi parmaklarıyla tamamlayacaktı. Daha önce bana da onlarca kere yapmıştı, o zevke, o masaja dayanmak imkansızdı.

Adam adeta yalvarıyor, “Canıımm Nazlım, ne olur ağzına al, ne olur hayatım benim!” diyerek inliyor. Nazlı da, “Söz cinsellik yasağım bitsin, en az 1 hafta sex kölen olacağım, sikicim benim. Güzel sikin tam sağılmalık kıvama geldi, ver attır döllerini aşkım!” diye adamı iyice azdırıyordu. Bir taraftan da yüzünü bana dönerek, “Bak Ufukçuğum, ne sikler benim için inliyor, görüyormusun?” deyip beni kızdırıyordu. İbne herif te hırıldıyarak, “Göt! İbne! Böyle kadın aldatılır mı Puşt? Bak nasıl sikecem karını Götoş, Yavşak!” diyerek bana söz sokuyordu. Karım bana, “Kocacığım boş Viski bardağı hazır mı?” dedi. Karımın mutluluğu için ben de üstüme düşeni yapmalıydım dostlar. Hemen, “Tabi karıcığım, hem buz kovası da yanımda!” diyerek bardağı uzattım. İlk erkek, “Ouhhh Nazlımm all sana döl, al hepsi senin!” diye zevkten geberircesine bardağa patlattı. Son damlasına kadar karım adamı sağmıştı. Ben de derhal kovadan birkaç buz atıp, Spermlerin hem taze, hemde daha lezzetli kalmasını sağladım.

Karım tabii ki sıradaki iki adamı da, “Ne olur Nazlım al ağzına, en azından öp başını!” inletmeleriyle sağdı. Bir kristal Viski bardağı dolusu buzlu Sperm kokteylini canım karım büyük bir keyifle gözlerini kısarak dudaklarını yalayarak içti. Karımla gurur duyuyordum. Adamlar sikseler bu kadar doygunluk olmazlardı. İçlerinden en genç olanı, 25 yaşlarındaki, en fazlaca dölü fışkırtandı. Siki asla inmemişti, “Afiyet olsun Nazlıcım, daha neler patlatacam ağzına yüzüne aşkım!” dedi. Karım da, “Sen bu şekilde fışkırt, her gün alacam, emecem yarağını, erkeğimin yanında boşaltacam ağzıma, erkeğim!” diye adamı deli etti. Üç numaralı ortağım da, ellili yaşlarda, oldukça olgundu. Sitemkar bir biçimde, “Nazlıcım, birinin sex kölesi oluyorsun, birinin genç diye musluk gibi akan Spermlerini hergün yutuyorsun, bana ne kaldı yahu?” dedi. Karım gülerek, “Canıımm alındın mı? Sen hep, ‘Boşa kocanı gel çocuk doğur bana!’ demiyormuydun? Gerçi nasıl sikişken olduğumu gördün, artık evlenmezsin, fakat içlerinde en zengin sensin, hepimizi kaç kere satın alırsın, istersen senin döllerinle şişiririm karnımı!” dedi.

Bana da, “Ne diyorsun hayatım?” diye sordu. Karım çok aleni sözlüydü, ona çok güveniyordum, en azından beni kandırmayacak, hamile kaldığı adamı bilecektim. “Tabi canım karıcım, aslına bakarsan bir arkadaş Otomotivçi, genç arkadaş sanırım Manken, eee beyfendi de Fabrikatör, onun döllemesi daha müsait, en azından coçuğumuzun geleceği kurtulur!” dedim. Adam da, “Siz asla merak etmeyin, karınızı gebe bırakmak benim için şereftir!” diyerek laflarını bitirdi. Nazlım, “Ufukçuğum, seneye çocuk istiyorduk, o zamana kadar kucak dolusu siktireyim kendimi, seneye de hamile kalırım!” dedi.

Sohbet güzeldi, fakat erkeklerin yarakları yine taş gibi olmuştu. Nazlımla gözgöze geldik. Hemen, “Hadi beyler…” diye domaldı ve “Şimdi ikinci postaları isterim!” diyerek, her erkeği çıldırtacak güzellikteki götünü eliyle araladı. Götü amı, herşeyi tabak gibi ortada duruyordu. İlk Otomotivçi geldi, önündeki domalmış, ‘Sik beni!’ diyen göte, am’a bakıp, kendi haline 31 çekiyordu. Tabi yine yalvararak, “Nazlım hiç olmazsa ucu değsin, götüne bir sürttüreyim, amının ballı ıslaklığına değdireyim!” diyerek karımın götüne yanardağ patlaması yaptı. Sıradaki iki adam da, sperm üzerine sperm fışkırtarak karımın götüne, göt deliğine, hatta süzdürüp amına döllerle imzalarını attılar. Ben de derhal tatlı kaşığıyla karımın götünden spermleri alıp, kaşık kaşık yedirdim karıma.

Herifler, “Ufuk ne olur izin ver sikelim karını, laf fazlaca iyi sikeceğiz, gel gebertme bizi, karını sike sike, soka soka bitireceğiz!” diye izin istediler. Ben de, “Olmaz beyler, geldiniz tanıştık, karımı aslına bakarsanız nerdeyse sokmadan siktiniz, bu kadar yeter, zaten 1 ay sonrasında sizindir Nazlı, hırsınızı o vakit alın!” dedim. Gerçi adamlara da oldukca üzüldüm, fakat yapacak bir şeyim yoktu. Arkalarına baka baka, elleri siklerinde gittiler. Nazlımla, Serpil mevzusunda ödeşmiştik.

Tabi aradan 1 ay geçtiii ve sıra benden intikamına geldi… Bu aralar karım o şekilde sikişiyor ki, anlatamam. Geçen gece manken çocuk gelip, “Tüm gün siktim, doymadım!” diye, gece de bizim yatağımızda sikti. İşte bu şekilde arkadaşlar, beni en iyi sizler anlarsınız. Ama adamın karısını sikiştirmesi kadar zevkli birşey yok, kucak kucak 31’lik malzeme çıkıyor bana. Sizlere merhaba, karımı sikenlere de, Siklerine qüç! Diyorum. Üçünün de dölleri bolca olsun…